iconMamy dla was kolejne podsumowanie z najciekawszymi artykułami z ostatnich dni. Trochę wiedzy, informacji i pomysłów na najbliższy tydzień.

 

 

 

 

Błędem jest stwierdzenie, że strony 404 szkodzą stronie. Takie jest oficjalne stanowisko Google.

Słaba agencja SEO czy brak komunikacji między klientem a firmą pozycjonującą? Artykuł, który pokazuje błędy popełniane przez agencje interaktywne w kontakcie z klientem.

Google manipulowało wynikami wyszukiwania, aby zwiekszyć popularność własnych serwisów? Czy w tym starciu  z Unią Europejską Google czeka taki  los, jaki spotkał Microsoft? Więcej w artykule Dziennika Internautów.

Case Study dotyczące używania Disavow Tool. Krok po kroku, nawet dla laików.

Inspiracja dla blogerów. 31 pomysłów na blogowy wpis.

Jeśli szukasz pomysłu na zdobycie nowych słów kluczowych w kampanii AdWords, z pomocą przyjdzie blog Calculate Marketing.

Marta Nasiadka
Autor:

Marta Nasiadka   Specjalistka SEM, pracuje na stanowisku SEOninja w agencji DevaGroup. W tematyce SEM porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEO jest w samym centrum wiadomości z branży. Dodajmy do tego praktykę - ogromne zaplecza i najtrudniejsze słowa kluczowe w sieci pod okiem starych wyjadaczy z DevaGroup - wybuchowa mieszanka SEO-mocy gotowa.

Pozycjonowanie

Social Media