Dla wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco przygotowaliśmy zestawienie artykułów, publikacji i newsów z minionego tygodnia. I tym razem Google poinformowało o zmianach w algorytmie, a blogerzy podzielili się wiedzą, którą warto wykorzystać. Zapraszamy także na naszego Linkbloga, gdzie będziemy codziennie pisać o nowościach w branży.

 

 

 

 

Rzecz o negatywnym SEO. Jeden z najaktywniejszych blogerów w naszej branży, Sebastian Miśniakiewicz, opublikował informacje, które pokazują jak uchronić się przed linkami z systemów wymiany linków i giełd linków.

O dodatkowym korzyściach wynikających z posiadania Authorship napisano ostatnio na Search Engine Land. Osoba, która po wejściu na stronę z naszym artykułem, wróci na stronę wyszukiwarki ujrzy odnośniki do innych artykułów naszego autorstwa. Obszerny artykuł na ten temat znajdziemy także tutaj.

O zmianach w reklamie , nowych metodach kierowania reklam i wykorzystaniu danych personalnych od detalistów na Facebooku przeczytamy na blogu Sprawny Marketing.

Jak zawsze świetny artykuł od Mariusza Gąsiewskiego. Tym razem przeczytamy o AdWords Express, które jest dostępne w naszym kraju. Jak obsługiwać to narzędzie? Czy jest dobrym rozwiązaniem dla małych firm?

Artykuł ukazał się w sierpniu, ale warto o nim wspomnieć, ponieważ przedstawia kilkadziesiąt pomysłów jak stuningować swój profil na Google+.

Skuteczna promocja produktu w wyszukiwarce grafiki za pomocą dobrze wypozycjonowanych grafik. Wystarczy kilka trików i gotowe.

Alerty w Google Analytics, które pozwolą nam oszczędzić czas i ułatwią pracę.

Marta Nasiadka
Autor:

Marta Nasiadka   Specjalistka SEM. W tematyce SEM porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży. Dodajmy do tego praktykę - ogromne zaplecza i najtrudniejsze słowa kluczowe w sieci pod okiem starych wyjadaczy z DevaGroup - wybuchowa mieszanka SEO-mocy gotowa.

O blogu

Szukasz informacji ze świata Search Engine Marketingu?

Znalazłeś.

Starannie wyselekcjonowane wiadomości i nowości przygotowywane są przez ekspertów DevaGroup w oparciu o ponad setkę źródeł oraz własne testy i doświadczenia.

Zapraszamy do lektury!

Znajdź nas w Google+

Ostatnie wpisy

Social Linkblog


Pozycjonowanie

Social Media