Skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie

Jesteśmy eksperatmi od pozycjonowania, najskuteczniejszego działania marketingowego, którego większość uzytkowników Sieci nie potrzega jako reklamy. Sprawdź nas!

Skontaktuj się z nami arrow

Dlaczego DevaGroup?

 • To proste: jesteśmy skuteczni

  Dla naszych klientów zdobywamy najtrudniejsze słowa kluczowe. Zdobywamy świetne pozycje w branży kredytowej, osiagnęliśmy spore wzrosty dla Interia.pl, pokonywaliśmy setki stron, aby dostać się na pierwsze miejsca.
 • Robimy to bardzo dobrze

  W SEO sukcesy odnosimy od 2005 roku. Pozycjonujemy skutecznie dziesiątki tysięcy słów kluczowych, pozyskujemy ruch liczony w milionach odwiedzin. Skutecznie omijamy kary od Google.
 • Wykwalifikowani specjaliści

  Każdy manager SEO ma lata doświadczeń. Nie powierzymy Twojego serwisu w ręce niedoświadczonych praktykantów. Nie jesteśmy fabryką jak największe polskie agencje, ale zespółem specjalistów.
 • Eksperci uznani przez... konkurencję ;)

  Tylko jedna na kilka agencji w Polsce ma swój własny dział SEO. Inne podzlecają wykonywanie pozycjonowania firmom takim jak nasza.
  Z naszych usług korzysta kilkunastu partnerów, w tym nasza bezpośrednia konkurencja.

To się opłaca!

 • Solidne przygotowanie

  Pozycjonowanie to długoterminowe działanie, które dopiero z czasem przynosi efekty. W przypadku nowych stron pierwszy okres (zwykle 2-3 miesiące) to budowanie zaufania strony u Google i prace przygotowawcze do dalszych działań - dopiero później zaczynamy skupiać się na wzroście pozycji słów kluczowych, które to działania trwają przez kolejne miesiące.
 • Bezpieczeństwo

  Pozycjonując nie stosujemy automatycznych metod i wszystkie działania wykonujemy ręcznie, dzięki temu minimalizujemy ryzyko otrzymania kary od Google. Nasze działania nie są nastawione wyłącznie na jak najszybszy wzrost pozycji, ale także bezpieczeństwo Klientów: wiemy, że systematyczna praca nad budową naturalnie wyglądającego profilu linkowego strony daje lepsze rezultaty niż nagły wzrost pozycji, który zazwyczaj kończy się karą od Google.
 • Dodatkowe wsparcie

  Nasze pakiety poza linkami zawierają też dodatkowe godziny, które można przeznaczyć na prace analityczne i optymalizacyjne na stronie. Zawsze staramy się dopasować działania do faktycznych potrzeb i indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta.
Ile to kosztuje?
google adwords

Zanim zaczniesz pozycjonować:
Wypróbuj Google AdWords

Ile to kosztuje?
 • Pozycjonowanie sklepów

  Specjalizujemy się w rozwiązaniach e-commerce. Sklep internetowy wymaga zupełnie innego podejścia niż zwykłe pozycjonowanie strony, czego niestety nie rozumie duża część naszej konkurencji. Nie pozwól eksperymentować na swoim sklepie, sprawdź naszą ofertę.
 • Pozycjonowanie
  long tail

  "Długi ogon" (ang. long tail) to te słowa kluczowe, które generują mało wejść indywidualnie, ale grupowo mogą odpowiadać za duży ruch i najlepsze konwersje. Nasze działania zawsze uwzględniają efekt long tail, posiadamy również dedykowaną ofertę.
 • SEO-PR, ochrona reputacji

  Lekarze, celebryci, prawnicy i firmy zlecają nam prace polegające na utrzymaniu pozytywnych wyników wyszukiwania na ich imię i nazwisko, nazwę firmy, zapytania o opinie. Skutecznie walczymy z negatywnymi opiniami, atakami konkurencji czy pomówieniami.
 • Reklama na YouTube
   

  Prowadzimy profesjonalne kampanie YouTube, nawet jeżeli Twoja firma nie posiada jeszcze filmów i reklam wideo.
 • Audyty SEO i optymalizacja stron

  Robimy profesjonalne audyty SEO, mamy w tym 7-letnie doświadczenie. Audyt SEO to najlepsza inwestycja we własny serwis.
 • Zobacz ofertę audytów
marketing szeptany

Marketing szeptany
Doskonałe uzupełnienie pozycjonowania

Ile to kosztuje?

Zobacz, kto nam zaufał

Mamy konkurencyjną ofertę zarówno dla małych i średnich firm, jak i dedykowane pakiety dla dużych podmiotów czy spółek giełdowych.
Nie boimy się żadnych wyzwań, czego przekładem jest siedmioletni projekt dla Interia.pl, Bauer i radia RMF.

Interia Logo Open Finance Logo RMF Logo TravelOne Logo Taxcare Logo Reklama.pl Logo Merlin Logo Conrad Logo
Bauer Logo Express Logo Tabela Ofert Logo Shoper Logo Home.pl Logo Polska Press Logo Estimote Logo Salesmanago Logo