Jak pozyskać szybko kilka milionów fanow?

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 04.2011

Wiele osób posiadających swoje strony na Facebooku boryka się z problemem pozyskania fanów czy jak inni mówią „lajków”. Jaka więc zatem jest odpowiedź na pytanie postawione w tytule?

Odpowiedź jest bardzo prosta: aby zgromadzić miliony fanów w zaledwie kilka godzin wystarczy być najlepszym piłkarzem na świecie, zdobywcą wielu piłkarskich nagród (w tym Złotej Piłki FIFA, Złotych Butów oraz tytułu Piłkarza Roku), czyli po prostu być Leo Messim.

Siedem godzin po tym jak argentyński piłkarz Leo Messi założył (lub jego manager) fan page na Facebooku: http://www.facebook.com/LeoMessi, zebrał prawie 7 milionów „Lajków” we środowe popołudnie.

Aby przedstawić Wam jak ogromne jest to osiągnięcie, należy dodać , że Fan Page prezydenta Stanów Zjednoczonych lubi ponad 19 milionów użytkowników, a aktualnie najpopularniejsza gwiazda popu, czyli Justin Bieber (ironia off :)) ma ich 24 miliony – z tą różnicą, że Oni zbierali swoich fanów przez miesiące, czy też lata.

Leo Messi, który gra w FC Barcelonie i jest uważany przez wielu za najlepszego piłkarza na świecie, napisał na swoim blogu wiadomość powitalną, która brzmi : „Hola! Witam wszystkich. Dziękuję bardzo za ogromną ilość wiadomości, którą ostatnio otrzymałem. Jestem tak bardzo podekscytowany! Od teraz będziemy o wiele bardziej powiązani – poprzez Facebook„.

Miejmy nadzieję, że Leo Messi nie uzależni się od Facebooka i będzie pamiętać o codziennych treningach, aby w następnych meczach błyszczeć jak do tej pory.

Fan Page Leo Messiego

Justyna Mądro
Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991