Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości od Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

Kilka słów od Google na temat tego, w jaki sposób ludzie podejmują swoje decyzje zakupowe związane z turystyką (bilety lotnicze, hotele itp.).
Krótki artykuł z możliwością pobrania pełnego raportu na temat cross-device.
Artykuł jeszcze z września poprzedniego roku, ale jakże aktualny na początku kolejnego „roku mobile”. Zobacz jak urządzenia mobilne kształtują podróż konsumenta.
Po wyprzedażowym szaleństwie przychodzi okres spowolnienia i pustych sklepów. Wykorzystaj efekt ROPO i ściągnij klientów do swojego sklepu stacjonarnego przy pomocy reklam online.
Autor:

Krzysztof Dudzik

Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Google Analytics. Z dużą sumiennością podchodzi do powierzanych zadań przez co żaden deadline mu niestraszny. Pozytywnie nastawiony do otaczającego go świata. Stworzony do prowadzenia Twojej kampanii reklamowej.

O blogu

Szukasz informacji ze świata Search Engine Marketingu?

Znalazłeś.

Starannie wyselekcjonowane wiadomości i nowości przygotowywane są przez ekspertów DevaGroup w oparciu o ponad setkę źródeł oraz własne testy i doświadczenia.

Zapraszamy do lektury!

Znajdź nas w Google+

Ostatnie wpisy

Social Linkblog


Pozycjonowanie

Social Media