41b09221786a6d5d75dc958309d7fe00ad69241a8a31ebf31fpimgpsh_fullsize_distrPrzejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu w odróżnieniu od SEMówki będziemy prezentować wyłącznie nowości od Google.  Nie zabraknie ciekawostek dotyczących pierwszego źródła informacji niemalże każdego internauty – najpopularniejszej wyszukiwarki świata czy artykułów opublikowanych  przez Google. Sprawdź pierwszą część naszego nowego cyklu AdUpdate!

Zobacz jak Google widzi mijający 2016 rok, czyli top lista wyszukiwań z całego roku podzielona na 9 kategorii. Do końca roku zostało XX dni, czy coś jeszcze ma szansę wspiąć się na szczyt?
Nowy „gatunek” kupujących na mobile – Odkrywcy. Nieskrępowanie krążą między sklepami online, nie przywiązując się do konkretnych brandów. Co zrobić, żebyś to Ty był ich kolejnym odkryciem?
Ważna informacja dla wszystkich prowadzących kampanie w sieci reklamowej. Brak ustawionego kierowania będzie skutkował wyświetlaniem Twoich reklam w całej sieci reklamowej.
Chcesz być na bieżąco z najlepszymi praktykami? Zapisz się do nowego newslettera od Google!
Autor:

Marcin Matras

Specjalista SEM z certyfikatami AdWords i Analytics. W DevaGroup zajmuje się prowadzeniem kampani AdWords. Nad litery zdecydowanie woli cyfry, dlatego w artykułach znajdziesz tylko konkret.

  • http://www.youboost.pl You Boost (YOUBOOST)

    Dziękujemy za frazy. Na http://www.youboost.pl podejmiemy się pokazania jak wypozycjonować 5 najbardziej rozchwytywanych fraz w Polsce. Całość będziemy relacjonować na naszym blogu.

    A grupie Deva życzymy samych sukcesów w nadchodzącym 2017 roku. Oraz Tobie Marcinie, zdrowych spokojnych świąt Bożego narodzenia.

O blogu

Szukasz informacji ze świata Search Engine Marketingu?

Znalazłeś.

Starannie wyselekcjonowane wiadomości i nowości przygotowywane są przez ekspertów DevaGroup w oparciu o ponad setkę źródeł oraz własne testy i doświadczenia.

Zapraszamy do lektury!

Znajdź nas w Google+

Ostatnie wpisy

Social Linkblog


Pozycjonowanie

Social Media