Aplikacja na Facebooku Astrology

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 04.2014
 

Na Facebook istnieje bardzo wiele dodatkowych narzędzi, z których możemy dowolnie korzystać. Fajne aplikacje na Facebooku umożliwiają lepsze poznanie naszych znajomych, są źródłem rozrywki albo po prostu stanowią ciekawe rozwiązanie i alternatywę dla informacji, które wyświetlają się w naszym news feedzie. Jedną z bardziej popularnych aplikacji na Facebook jest aplikacja Astrology.

Jeżeli chcemy zacząć korzystać z aplikacji, musimy liczyć się z tym, że otrzyma ona dostęp do informacji o nas, takich jak lista znajomych czy adres e-mail. Aplikacje FB związane z astrologią dostarczają codziennych informacji na temat naszego nastroju, szczęśliwej godziny danego dnia, szczęśliwego koloru oraz numeru. To ciekawe rozwiązanie dla osób, które lubią otrzymywać wiadomości związane ze swoim znakiem zodiaku, chociaż należy traktować je raczej jako ciekawostka. Odpowiedzi na pytania są zazwyczaj generowane przez skrypt, który nie ma za wiele wspólnego z prawdziwymi gwiazdami.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry