Aplikacja Pokoje na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 10.2014
 

Pokoje to nowa aplikacja, z której już wkrótce będziemy mogli korzystać na Facebooku. Aplikacja wzorowana jest na klasycznym czacie, w ramach którego możemy prowadzić dyskusję z różnymi grupami użytkowników. Dodatkowo została wzbogacona o funkcje społecznościowe.

Dzięki Rooms użytkownicy Facebooka będą mogli założyć własny, tematyczny pokój, anonimowo zalogować się do niego oraz prowadzić ciekawe dyskusje z innymi osobami. Facebook stawia więc przede wszystkim na anonimowość, której tak bardzo brakuje niektórym użytkownikom i za co serwis był niejednokrotnie krytykowany. Dodatkowo udostępnia kolejne pole do poznania ludzi o wspólnych zainteresowaniach.

Oprogramowanie obecnie dostępne jest tylko w USA na system iOS. Na razie nie wiemy, kiedy pojawi się wersja na Android i Windows Phone.

Więcej szczegółów możecie znaleźć na naszym blogu TUTAJ.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry