Facebook podpowiada co polubisz

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 12.2012
 

Lubisz wiele stron? To nic, możesz polubić jeszcze więcej. Jak? Facebook już się o to zatroszczy. Rekomendacje zaproponowane przez serwis znajdują się w niedawno dodanych Ulubionych stronach.

Tam będą te strony, które mogą zainteresować danego użytkownika. Dostępna jest też wyszukiwarka, która ułatwi buszowanie po listach ze stronami. Jednego możecie być pewni, nie będzie tam stron, które już lubicie. Znajdą się natomiast tam też te strony, których nie polubiliście po zaproszeniu przez znajomych.

Facebook ma na celu połączenie i wymianę fanów między stronami. Chce, aby wiele osób znajomych lubiło te same strony, dąży do 'zagęszczenia’ siatki kontaktów.

A co Wy myślicie o takich podpowiedziach? Mogą być całkiem przydatne czy uważacie to za nadużycie?

W rekomendowanych stronach, portal przedstawia fanpejdże, których nie jesteście fanami. Działa to na podstawie historii meldunków, których dokonaliście w przeszłości. Facecbook również zaproponuje wam dołączenie do stron, na zaproszenia, których jeszcze nie odpowiedzieliście.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry