Facebook wprowadza zmiany w prezentowaniu linków

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 01.2013
 

Lubicie sprawdzać linki, jakie na Facebooka wrzucają znajomi? Na pewno! W większości bywają zabawne i można dzielić się nimi dalej z kolejnymi znajomymi. Od teraz będzie jeszcze fajniej. Dlaczego?


Facebook w News Feedzie generował z każdego wgranego linku niewielki box z małą graficzką 90x90px oraz opisem zaciąganym ze strony z materiałem. Od teraz coś się zmieni w prezentowaniu linków. Otóż graficzki towarzyszące linkowi powiększą się do rozmiaru 153x153px. Ale to nie wszystko, powiększeniu ulegnie także całe okienko z linkiem.

Po tym, jak dany link zostanie udostępniony przez kilka osób, wówczas jego rozmiary wrócą do standardowych. Powiększenie nie dotyczy linków do filmów z YouTube.

Co sądzicie o takich zmianach? Będą wg. Was zauważalne?

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry