Fan page na żywo

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 06.2013
 

29 czerwca w Gliwicach wystartował „Fan page na żywo” Tesco. W ramach finału roadshow – „Ruszaj w drogę ze smakiem” przed największym w Polsce hipermarketem tej sieci została ustawiona 13-metrowa konstrukcja wyglądająca jak facebookowy wall Ekspertów Tesco.

Przedsięwzięcie polegające na stworzeniu działającego w czasie rzeczywistym fan page’a Ekspertów Tesco obejmuje kilka ważnych elementów od dużej instalacji po zaplecze technologiczne. Sama konstrukcja miała ok. 13 metrów wysokości i 11 metrów szerokości. W centralnej jej części znajdował się ekran diodowy o wymiarach 5×6 m, na którym „na żywo” publikowano personalizowane posty uczestników dużej imprezy przed hipermarketem Tesco.

Wystarczyło, że chętni zrobili sobie zdjęcie, dodali jedno tło z Krysią lub Heniem oraz wybrany produkt z asortymentu Tesco, by posty zostały wyświetlone na żywo podczas imprezy oraz na profilach facebookowych uczestników zabawy i Ekspertów Tesco.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991