FotoZagadka – wytęż swój wzrok

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 05.2010
 

Kolejną ciekawą grą na Facebooka jest FotoZagadka. Jej twórcą jest – być może Wam znany – Dariusz Majgier, założyciel serwisu algorytmy.pl.

Zasady gry są proste. Przed naszymi oczami pokazuje się obrazek oraz pole w którym należy wpisać co przedstawia wyświetlony obrazek. Być może wydaje się Wam to banalne, ale uwierzcie mi, po kilkunastu odgadniętych zdjęciach, traficie na to, które przysporzy Wam olbrzymich problemów:P Na stronie gry, w prawym górnym rogu, znajdują się nasze statystyki, a mianowicie:

-ilość trafionych FotoZagadek
-ilość wszystkich FotoZagadek
-limit bieżącego zestawu

Każdy obrazek może mieć kilka poprawnych odpowiedzi. Każda z możliwych odpowiedzi jest wypisana pod obrazkiem w formie gwiazdek, aby była wiadoma chociaż liczba liter w poprawnym haśle np. [***], oznacza że jedno z poprawnych haseł jest trzyliterowym słowem.

Jeśli kompletnie nie idzie nam zgadywanie, możemy poprosić o pomoc naszych znajomych z Facebooka, umieszczając miniaturkę zagadki na naszej tablicy lub tworząc drużynę, która będzie grupowo odpowiadać.

Plusem gry może być przede wszystkim dość pokaźna liczba wszystkich foto-zagadek, bo aż 167. Minusy – gra jest dla mnie za trudna:P

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry