Jak usunąć facebooka?

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 10.2012

Czy jest to w ogóle możliwe? Oczywiście, facebook to nie więzienie. Możemy to zrobić więc o każdej porze. Przeczytajcie o tym jak trwale usunąć konto na facebooku lub je zawiesić.

Jak zawiesić konto na facebooku?

Dezaktywacja konta na Facebooku jest jak najbardziej możliwa. Wówczas nasze konto znika z wyników wyszukiwania serwisu i jest niedostępne dla innych użytkowników. Oznacza to jednak też, że zdjęcia, filmy znajomi i zainteresowania zostają w bazie i kiedy zdecydujemy się przywrócić konto, one wrócą razem z nim.

Jak usunąć konto na facebooku na stałe?

Żeby być pewnym, że nasze materiały nie będą już nigdy dla nikogo dostepne możemy usunąć konto. Należy jednak pamietać, że nie będzie po takim zabiegu możliwości odzyskania go.

Należy zalogować się do facebooka i w pasku adresu wkleić ten https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account. Pojawi się taki oto komunikat:

Wybierz opcję Usuń moje  konto, przepisz kod zabezpieczający i zatwierdź OK. Na adres e-mail skorelowany z Twoim kontem otrzymasz wiadomość potwierdzającą usunięcie konta na facbooku.

Jeśli jednak jakimś cudem uznasz, że chcesz przywrócić konto masz na to 14 dni. Aby aktywować konto należy zalogować się do facebooka za pomocą dotychczasowych danych i kliknąć Anuluj usuwanie. Zostanie przerwany proces usuwania konta. W innym razie, konto zostanie usunięte na stałe z facebooka.

 

Justyna Mądro
Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991