Czasem w afekcie wrzucamy różne zdjęcia na Facebooka, co po jakimś czasie kończy się katastrofą. Jak temu zapobiec, albo chociaż jak usunąć album na facebooku piszemy poniżej (gdyż niektórzy mogą mieć z tym kłopot).

Ale zacznijmy od początku, tj. od tego, jak umieścić zdjęcie na facebooku.

Jak dodać album na facebooku?

Aby stworzyć album należy na swoim profilu wejść w kategorię zdjęcia. Później znajdziemy się na ekranie, gdzie należy wybrać button z komunikatem +Dodaj zdjęcia. Po kliknięciu zostaniemy przeniesieni do folderów w komputerze, spośród których należy wybrać zdjęcia do zamieszczenia.
Pojawi się wówczas okno, gdzie będzie uploadowało się zdjęcie. Można tam dodatkowo uzupełnić Nazwę albumu i podpis zdjęcia.
Na końcu należy zatwierdzić całą operację poprzez button Zamieść zdjęcia.

Jak dodać zdjęcie do albumu na facebooku?

Proces jest bardzo podobny, jak w przypadku dodawania albumu. Należy wejść natomiast w albumy i tam dodać do wybranego z nich zdjęcie poprzez button +Dodaj zdjęcia. Dalsza część jest taka sama.

Jak usunąć album na facebooku?

Żeby usunąć cały album wystarczy wejść w ten album i rozwinąć małe menu po prawej stronie oraz wybrac komendę Usuń album.

Jak usunąć zdjęcie z facebooka?

Aby usunąć zdjęcie należy wejść w album, w którym się ono znajduje i wybrać zdjęcie. W jego prawym górnym rogu jest ołówek – po kliknięciu rozwinie się menu. Ostatnia pozycja to Usuń to zdjęcie. Wybierz to i zdjęcie zostanie usunięte.

Justyna
Autor:

Justyna Mądro

Od 3 lat pracuje na stanowisku specjalisty ds. social marketingu w agencji interaktywnej Deva Group. Interesuje się działaniami SEM.

O blogu

Szukasz informacji ze świata Search Engine Marketingu?

Znalazłeś.

Starannie wyselekcjonowane wiadomości i nowości przygotowywane są przez ekspertów DevaGroup w oparciu o ponad setkę źródeł oraz własne testy i doświadczenia.

Zapraszamy do lektury!

Znajdź nas w Google+

Ostatnie wpisy

Social Linkblog


Pozycjonowanie

Social Media