Kolejny milion Facebooka

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 06.2013
 

Facebook osiągnął kolejny milionowy wynik. Tym razem tyle wynosi liczba aktywnych reklamodawców, którzy zdecydowali się zamieścić reklamę w serwisie.

Na ponad milion aktywnych reklamodawców na Facebooku składają się prawdziwi ludzie, którzy inspirują siebie nawzajem. Facebook zachęca do dzielenia się swoimi kreatywnymi pomysłami na reklamę i promocję na stronie http://facebook.com/business/success.

Portal podziękował reklamodawcom, którzy zaufali oferowanym przez niego możliwościom promocji.  Serwis poinformował także, że każdego tygodnia marca około 270 milionów użytkowników odwiedzało strony małych przedsiębiorstw, publikując na ich profilach 8 mln komentarzy. Kolejny dobry wynik jest równocześnie zapowiedzią zmian w ofercie dla reklamodawców.

 

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry