marketiNGO – spotkania o marketingu dla NGO

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 05.2019
marketingo tło 2

Event o działaniach promocyjnych


dla organizacji pozarządowych

marketiNGO to nowy cykl spotkań dotyczących działań promocyjnych i marketingowych w sektorze NGO. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 17 maja w krakowskim klubie Hevre o godz. 18.00. Miło nam poinformować, że jesteśmy organizatorem tego wydarzenia!

Na wydarzenie marketiNGO zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych w celu przedstawienia ich strategii i działań marketingowych z uwzględnieniem działań obejmujących digital marketing. To możliwość zainspirowania innych uczestników oraz poznania nowych metod promocji, które następnie można wdrożyć w swojej organizacji lub stowarzyszeniu.

Prelegenci: pierwsze spotkanie to 4 merytoryczne prezentacje i case study praktyków marketingu i działaczy organizacji pozarządowych. Wystąpią:

🎓 Podczas wystąpienia Marta i Krzysiek opowiedzą o wymaganiach i możliwościach programu Grants oraz o szansach, jakie dla NGO niosą działania organiczne w Google. Temat ich prezentacji: „Marketing dla NGO bez budżetów: Google Grants i nie tylko”.

👩🏼‍🏫 Marta Pilacińska – Prowadzi 10-osobowy zespół SEM w DevaGroup, koordynując rozwój i wdrażanie innowacji. Finalistka konkursu Google Premier Partners Awards EMEA i wykładowca Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu z zakresu analityki internetowej.

👨🏻‍🏫 Krzysztof Marzec – CEO DevaGroup, agencji Partner Google Premier i Google Rising Star. Trener SEO, Google Ads & Analytics. Sędzia European Search Awards. Autor szkoleń i artykułów oraz dwóch książek z tej tematyki, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. Józefa Tischnera. Pracował dla takich marek, jak: Allegro.pl, DaWanda, Neo24, Shoper.pl, Conrad.pl, Interia.pl, Grupa RMF czy Wydawnictwo Bauer. Specjalizuje się w strategiach wykorzystujących analitykę cyfrową do optymalizacji działań.

marta-krzysiek

Zapisy: wydarzenie jest darmowe, ale obowiązują zapisy: https://marketiNGO.evenea.pl

Więcej: https://www.facebook.com/events/1319081164935227/

Patronem wydarzenia jest Biuro Inicjatyw Społecznych, Hevre oraz Codesite. Wydarzenie organizujemy we współpracy z Fundacją Inicjatyw Gospodareczych, Analitycznych i Technologicznych.

Justyna Mądro
Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (15 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991