marketiNGO – spotkania o marketingu dla NGO

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 05.2019
 
marketiNGO – spotkania o marketingu dla NGO

Event o działaniach promocyjnych
dla organizacji pozarządowych

marketiNGO to nowy cykl spotkań dotyczących działań promocyjnych i marketingowych w sektorze NGO. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 17 maja w krakowskim klubie Hevre o godz. 18.00. Miło nam poinformować, że jesteśmy organizatorem tego wydarzenia!

Na wydarzenie marketiNGO zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych w celu przedstawienia ich strategii i działań marketingowych z uwzględnieniem działań obejmujących digital marketing. To możliwość zainspirowania innych uczestników oraz poznania nowych metod promocji, które następnie można wdrożyć w swojej organizacji lub stowarzyszeniu.

Prelegenci: pierwsze spotkanie to 4 merytoryczne prezentacje i case study praktyków marketingu i działaczy organizacji pozarządowych. Wystąpią:

🎓 Podczas wystąpienia Marta i Krzysiek opowiedzą o wymaganiach i możliwościach programu Grants oraz o szansach, jakie dla NGO niosą działania organiczne w Google. Temat ich prezentacji: „Marketing dla NGO bez budżetów: Google Grants i nie tylko”.

👩🏼‍🏫 Marta Pilacińska – Prowadzi 10-osobowy zespół SEM w DevaGroup, koordynując rozwój i wdrażanie innowacji. Finalistka konkursu Google Premier Partners Awards EMEA i wykładowca Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu z zakresu analityki internetowej.

👨🏻‍🏫 Krzysztof Marzec – CEO DevaGroup, agencji Partner Google Premier i Google Rising Star. Trener SEO, Google Ads & Analytics. Sędzia European Search Awards. Autor szkoleń i artykułów oraz dwóch książek z tej tematyki, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. Józefa Tischnera. Pracował dla takich marek, jak: Allegro.pl, DaWanda, Neo24, Shoper.pl, Conrad.pl, Interia.pl, Grupa RMF czy Wydawnictwo Bauer. Specjalizuje się w strategiach wykorzystujących analitykę cyfrową do optymalizacji działań.

marta-krzysiek

Zapisy: wydarzenie jest darmowe, ale obowiązują zapisy: https://marketiNGO.evenea.pl

Więcej: https://www.facebook.com/events/1319081164935227/

Patronem wydarzenia jest Biuro Inicjatyw Społecznych, Hevre oraz Codesite. Wydarzenie organizujemy we współpracy z Fundacją Inicjatyw Gospodareczych, Analitycznych i Technologicznych.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (15 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry