Mobilny raj dla administratorów stron na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 05.2012
 

Facebook udostępnił z myślą o administratorach aplikację mobilną, która służy do zarządzania profilami. Pages Manager, bo tak nazywa się apka, dostępny jest na IPhony i iPady oraz daje naprawdę szerokie pole do różnych administracyjnych działań.


Administratorzy mogą za jego pomocą sprawdzać aktywność na profilu, wyświetlać statystyki, sprawdzać aktywności oraz wyświetlać statystyki, komentować oraz odpowiadać na prywatne wiadomości.

Narzędzie będzie przydatne nie tylko wielkim agencjom, ale zwłaszcza właścicielom profili lub freelancerom, którzy dzięki Pages Manager będą mogli być na bieżąco w każdym niemalże momencie i dowolnym miejscu bez konieczności korzystania z komputera.


Niestety, póki co użytkownicy urządzeń z systemem Android nie mogą korzystać z tej dogodności, ale czas pokaże, czy również i dla nich zostanie stworzona wersja tej aplikacji.
Korzystacie już czy jeszcze nie zaczęliście? Swoimi obawami, wątpliwościami oraz pochwałami możecie dzielić się śmiało w komentarzach. Jesteśmy ciekawi, jak sprawdza się według Was ten dodatek.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry