Najlepsi w grudniu

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 01.2014
 

Jakie profile były najbardziej angażujące w grudniu? Która marka najuważniej słucha swoich fanów, a która zanotowała najszybszy wzrost? Z odpowiedzią na te pytania przychodzi grudniowy raport „Fanpage Trends” przygotowany przez Sotrendera.

Najbardziej angażującym profilem jest od dłuższego czasu Kwejk.pl. Zaraz za nim znajdują się Demotywatory, natomiast trzecie miejsce na podium zajmuje Radio Eska. Największy przyrost fanów odnotował profil PEPSipl, następnie Rodzinka.pl TVN, za którą uplasował się kontrowersyjny Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy.

Najuważniej swoich fanów słuchała Pandora Polska (aż 95,6% reakcji na posty użytkowników), dalej Cyfrowy Polsat i nju mobile, który obecnie prowadzi intensywną kampanię promocyjną. Najszybciej komentującym profilem został Plus (czas reakcji wynosił około 6 minut), Pandora Polska i Play.

 

Całość raportu znajduje się na stronie Sotrendera.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry