Naklejki na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 07.2013
 

Facebook oferuje nowe formy ekspresji. Emotikony są popularną formą wyrażenia emocji, określane przez niektórych jako współczesne hieroglify, zawitały do serwisu w bardziej nowoczesnej wersji. Naklejki były już dostępne dla użytkowników wersji mobilnej w kwietniu. Teraz również pozostali użytkownicy będą mieli dostęp do nowej funkcji.

Naklejki to rysunki postaci o wyrazistych osobowościach. Wysyłając je, możemy pokazać znajomym, jaki mamy nastrój. Po dotknięciu naklejki, zostaje ona automatycznie wysłana do znajomego. Wystarczy otworzyć wiadomość lub czat z osobą, do której chcemy przesłać naklejkę, wybrać uśmiechniętą buźkę w prawym dolnym rogu, z rozwijanego menu, wybieramy rysunek koszyka, który znajduje się w prawym górnym rogu. Otworzy się „Sklep z naklejkami”, w którym możemy dowolnie wybrać emotikonę oddającą nasz nastrój. Wszystkie naklejki są bezpłatne.

Sklep z naklejkami:

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry