Facebook oferuje nowe formy ekspresji. Emotikony są popularną formą wyrażenia emocji, określane przez niektórych jako współczesne hieroglify, zawitały do serwisu w bardziej nowoczesnej wersji. Naklejki były już dostępne dla użytkowników wersji mobilnej w kwietniu. Teraz również pozostali użytkownicy będą mieli dostęp do nowej funkcji.

Naklejki to rysunki postaci o wyrazistych osobowościach. Wysyłając je, możemy pokazać znajomym, jaki mamy nastrój. Po dotknięciu naklejki, zostaje ona automatycznie wysłana do znajomego. Wystarczy otworzyć wiadomość lub czat z osobą, do której chcemy przesłać naklejkę, wybrać uśmiechniętą buźkę w prawym dolnym rogu, z rozwijanego menu, wybieramy rysunek koszyka, który znajduje się w prawym górnym rogu. Otworzy się „Sklep z naklejkami”, w którym możemy dowolnie wybrać emotikonę oddającą nasz nastrój. Wszystkie naklejki są bezpłatne.

Sklep z naklejkami:

Justyna
Autor:

Justyna Mądro

Od 3 lat pracuje na stanowisku specjalisty ds. social marketingu w agencji interaktywnej Deva Group. Interesuje się działaniami SEM.

O blogu

Szukasz informacji ze świata Search Engine Marketingu?

Znalazłeś.

Starannie wyselekcjonowane wiadomości i nowości przygotowywane są przez ekspertów DevaGroup w oparciu o ponad setkę źródeł oraz własne testy i doświadczenia.

Zapraszamy do lektury!

Znajdź nas w Google+

Ostatnie wpisy

Social Linkblog


Pozycjonowanie

Social Media