Nowości na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 06.2013
 

Ostatnio na najpopularniejszym portalu społecznościowym pojawiło się kilka zmian. Dzisiaj przedstawiamy niektóre z nich. Zmiany dotyczą m.in. umożliwienia publikowania zdjęć w komentarzach, a także sortowania komentarzy od najbardziej popularnego.

Bardzo przydatną opcją jest umożliwienie dodawania zdjęć w komentarzach. Wcześniej możliwe było tylko dodanie linku, który w całości wyświetlał się obok miniatury zdjęcia, co często zaciemniało obraz. Obecnie każde konto prywatne może odpowiadać, używając zdjęć. Konta firmowe jeszcze nie mają takiej możliwości.

Konta firmowe mogą natomiast uporządkować komentarze za pomocą nowego przycisku „Najpopularniejsze komentarze”. Co znacznie ułatwia orientację w opublikowanym przez użytkowników tekście.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry