Prezenty pod choinkę, Bieber pod jemiołę – o czy marzą internauci?

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 12.2012
 

Zaczyna się przedświąteczny szał kupowania prezentów i szykowania się do Bożego Narodzenia. Jak co roku, bardzo ważne są prezenty i to one dominują w całej tradycji. Serwisy podpowiadają co kupić, z których ofert i promocji skorzystać, by święta były niezapomniane.

Na Facebooku wiele osób poszukuje specjalnych, przedświątecznych akcji i ofert oraz konkursów. Na Twitterze natomiast można szybko wyszukać najpopularniejsze prezenty, o jakich marzą internauci.Oto lista najbardziej pożądanych prezentów:

1. Smartfon lub cokolwiek firmy Apple

Wiele osób chciałoby dostać coś z elektroniki, smartfona, tablet.Przeważają marzenia o produktach firmy Apple – ostatni iPhone 5, iPod lub MacBook.

2. Pocałunek Justina Bibera pod jemiołą

Nieco nierealne, ale cóż, prawdziwe marzenie. Może lepiej odnaleźć w najbliższej osobie takiego Biebera? ;

3. Nowe ubrania i buty

O tym marzą głównie panie. Im przecież nigdy za wiele takich drobiazgów. Nowy szalik – przyda się na zimę, sukienka – będzie na Sylwestra, piękne buty – włoży już na wiosnę.

4. Więcej pieniędzy i jedzenia

Wiele osób marzy o powiększeniu zasobów swojego portfela lub o karcie podarunkowej. Wówczas nie będą musiały próbować aktorstwa w święta, tylko zabiorą bon i na zakupy!

5. Zdrowie i szczęście rodziny

Nie tylko materialne prezenty cieszą. Wiele z nas marzy też o zdrowiu i wspaniałych relacjach z rodziną i przyjaciółmi. To bardzo miłe życzenie, nie sądzicie? Życzymy wszystkim, by spełniło się w pierwszej kolejności. Aha, i niech nie opiera się tylko o znajomych z Facebooka.

 

 

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry