duzy_szablon-sem

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która w każdy wtorek zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

Najlepsze artykuły na temat PPC  w minionym roku w jednym miejscu. Lektura obowiązkowa!
Cztery sprawdzone taktyki, którą poprawią wyniki każdej kampanii PPC.
Solidne podsumowanie zmian w branży PPC, których byliśmy świadkami w 2016 roku. Rozszerzone reklamy tekstowe, powrót dostosowania stawek dla urządzeń, koniec reklam chwilówek i prawej kolumny na desktopie to tylko kilka z nich.
Dla tych, którzy nie mają czasu na lekturę obszernego podsumowania Search Engine Land, polecamy subiektywny, ale trafny wybór dziesięciu największych zmian w PPC.
Kolejny artykuł, dzięki któremu usystematyzujemy wiedzę o optymalizacji kampanii AdWords. Warto przeczytać i powtarzać jak mantrę.
Last but not least. Kilka wskazówek na temat umiejętnego zarządzania swoją pracą powiązaną z SEO.
Marta Nasiadka
Autor:

Marta Nasiadka   Certyfikowana Specjalistka AdWords i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

O blogu

Szukasz informacji ze świata Search Engine Marketingu?

Znalazłeś.

Starannie wyselekcjonowane wiadomości i nowości przygotowywane są przez ekspertów DevaGroup w oparciu o ponad setkę źródeł oraz własne testy i doświadczenia.

Zapraszamy do lektury!

Znajdź nas w Google+

Ostatnie wpisy

Social Linkblog


Pozycjonowanie

Social Media