iconMamy dla was kolejne podsumowanie z najciekawszymi artykułami z ostatnich dni. Trochę wiedzy, informacji i pomysłów na najbliższy tydzień.

 

 

 

 

Błędem jest stwierdzenie, że strony 404 szkodzą stronie. Takie jest oficjalne stanowisko Google.

Słaba agencja SEO czy brak komunikacji między klientem a firmą pozycjonującą? Artykuł, który pokazuje błędy popełniane przez agencje interaktywne w kontakcie z klientem.

Google manipulowało wynikami wyszukiwania, aby zwiekszyć popularność własnych serwisów? Czy w tym starciu  z Unią Europejską Google czeka taki  los, jaki spotkał Microsoft? Więcej w artykule Dziennika Internautów.

Case Study dotyczące używania Disavow Tool. Krok po kroku, nawet dla laików.

Inspiracja dla blogerów. 31 pomysłów na blogowy wpis.

Jeśli szukasz pomysłu na zdobycie nowych słów kluczowych w kampanii AdWords, z pomocą przyjdzie blog Calculate Marketing.

Marta Nasiadka
Autor:

Marta Nasiadka   Certyfikowana Specjalistka AdWords i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

O blogu

Szukasz informacji ze świata Search Engine Marketingu?

Znalazłeś.

Starannie wyselekcjonowane wiadomości i nowości przygotowywane są przez ekspertów DevaGroup w oparciu o ponad setkę źródeł oraz własne testy i doświadczenia.

Zapraszamy do lektury!

Znajdź nas w Google+

Ostatnie wpisy

Social Linkblog


Pozycjonowanie

Social Media