Trochę inne FarmVille

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 05.2010
 

Prawdopodobnie część z Was miała kiedykolwiek do czynienia z grą o nazwie FarmVille. Obecnie FarmVille króluje wśród gier na Facebooku. Według statystyk gra ta przyciąga dziennie aż 25 milionów użytkowników, co świadczy o ogromnej popularności tej aplikacji. Jednak jak wiadomo zauroczenie nie trwa długo, dlatego też powstają już grupy anty-FarmVille.

Z racji tego firma Jolt Games wypuściła na Facebookowy rynek anty-grę noszącą tytuł FarmVillain. Popularność tej aplikacji w chwili obecnej wynosi ponad 0,5 miliona userów i szybko rośnie. Pewnie zastanawiacie się o czym jest ta gra? W sumie o niczym. Nawet ciężko tą aplikację nazwać grą. Jej zadaniem jest tylko udawanie wiadomości generowanych przez prawdziwą aplikację czyli FarmVille.

Nie będę ukrywać, że pomysł mi się bardzo spodobał. Do każdej generowanej wiadomości załączony jest również świetnie imitujący styl gry FarmVille obrazek. Możemy również w łatwy sposób rozsyłać po naszych znajomych „historyjki”. Według mnie część ilustracji jest bardzo odważna i prawdopodobnie będzie wymagała cenzury. Ale jak na razie nikt się nie skarży, więc pozostaje nam cieszyć się z FarmVillain.

Link do aplikacji: klik

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry