Nowe możliwości aplikacji Twittera na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 06.2010
 

Jak donosi Mashable.com Twitter ulepsza swoje aplikacje na Facebooku i LinkedIn. Nowa aplikacja na Facebooka, dostępna tutaj, nie tylko umożliwia publikowanie popularnych „twittów”, lecz pokazuje także kto ze znajomych ma konto na Twitterze i pozwala wybrać kogo chce się śledzić.

Twitter, choć w Polsce nie jest zbyt popularny, cieszy się coraz większym zainteresowaniem na całym świecie, w tym także Europie Zachodniej i Rosji. Ostatnio można było nawet przeczytać (http://bit.ly/9c0vdT) o pierwszych twittach prezydenta Dmitri Medvedeva. Nowe mozliwości tej aplikacji przyśpieszą globalną ekspansję obu portali.

Nie obyło się jednak bez problemów przy wdrażaniu nowej aplikacji Twittera. Wciąż są kłopoty z pobraniem listy znajomych przez aplikację. Mashable informuje, że zespoły Facebooka i Twittera pracują nad ich rozwiązaniem.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991