Nowe możliwości aplikacji Twittera na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 06.2010
 

Jak donosi Mashable.com Twitter ulepsza swoje aplikacje na Facebooku i LinkedIn. Nowa aplikacja na Facebooka, dostępna tutaj, nie tylko umożliwia publikowanie popularnych „twittów”, lecz pokazuje także kto ze znajomych ma konto na Twitterze i pozwala wybrać kogo chce się śledzić.

Twitter, choć w Polsce nie jest zbyt popularny, cieszy się coraz większym zainteresowaniem na całym świecie, w tym także Europie Zachodniej i Rosji. Ostatnio można było nawet przeczytać (http://bit.ly/9c0vdT) o pierwszych twittach prezydenta Dmitri Medvedeva. Nowe mozliwości tej aplikacji przyśpieszą globalną ekspansję obu portali.

Nie obyło się jednak bez problemów przy wdrażaniu nowej aplikacji Twittera. Wciąż są kłopoty z pobraniem listy znajomych przez aplikację. Mashable informuje, że zespoły Facebooka i Twittera pracują nad ich rozwiązaniem.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry