Dlaczego reklama w Google Ads (AdWords)?

Płacisz tylko za wyniki

oszczednosc

Nie ma kliknięcia - nie płacisz

W Google Ads (AdWords) płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie reklamę i odwiedzi Twoją witrynę lub do Ciebie zadzwoni, czyli wtedy, gdy Twoja reklama działa.
budzet

Możesz zacząć od dowolnego budżetu

Wysokość inwestycji zależy wyłącznie od Ciebie. Umowa jest bardzo elastyczna - sam decydujesz o wydatkach.
ochrona

Ochrona Twoich pieniędzy

Google Ads (AdWords) posiada zabezpieczenie przed nieuczciwymi działaniami konkurencji i ewentualnym wyklikiwaniem budżetu.

Ponad milion firm zaufało Google Ads (AdWords)
- zobacz dlaczego

Historie sukcesów Google Ads (AdWords) z programu Internetowa Rewolucja
 
 
 
 
reklama-ktorej-szukasz

Reklama, której sam szukasz!

Google Ads (AdWords) to reklama doskonała. Odpowiada na precyzyjne zapytania Twoich klientów, którzy sami jej szukają. Jest to najbardziej przyjazna forma reklamy internetowej.
reklama-ktora-dziala

Reklama, o której wiesz, że działa

Wiemy, że Google Ads (AdWords) działa, wiedzą to też setki naszych klientów. Również Ty możesz to sprawdzić - pokażemy dokładne dane, abyś sam ocenił rezultaty naszych działań i Twoich kampanii.

Elastyczna kontrola

pelna-przejrzystosc

Pełna przejrzystość

Z Google Ads (AdWords) wiesz, ile osób widzi Twoje reklamy i jaki odsetek z nich klika je, by odwiedzić Twoją witrynę lub do Ciebie zadzwonić. DevaGroup udostępnia pełne dane i wgląd w konto. Nie mamy czego ukrywać, jak inne agencje.
informacje

Informacje na wyciągniecie ręki

Co miesiąc będziemy Ci wysyłali także podsumowania ze wszystkimi najważniejszymi statystykami i wynikami. Znajdziesz tam interesujące dane o swoich kampaniach, parametry mierzące ich sukces oraz przejrzyste informacje o kosztach.
zmiany-kampanii

Zatrzymuj, uruchamiaj, zmieniaj

Możesz dowolnie decydować o swojej kampanii, zatrzymać ja na urlop, zwiększyć budżet w sezonie. Razem pracujemy na jej sukces wyręczając Cię z obsługi skomplikowanego zestawu ustawień.

Kampania na tablet czy smartfona?

Tworzymy kampanie na urządzenia mobilne - jesteśmy w tym ekspertami, co potwierdzają nasze wystąpienia na Mobile Trends Conference oraz targach Mobile IT z doskonałymi ocenami prelekcji.

Zobacz, kto nam zaufał

Mamy konkurencyjną ofertę zarówno dla małych i średnich firm, jak i dedykowane pakiety dla dużych podmiotów czy spółek giełdowych. Nie boimy się żadnych wyzwań, czego przekładem jest siedmioletni projekt dla Interia.pl, Bauer i radia RMF.

Ile to kosztuje?

budzet

Budżet w Google jest dowolny

Sam decydujesz o poziomie swoich wydatków. Może to być 200 zł, 500 zł lub 10.000 zł na miesiąc. Doradzimy jaki budżet jest optymalny, ale kampanie tworzymy pod Ciebie.
gratis

Damy Ci nawet 1200 zł gratis

Na dobry początek współpracy z Google Ads (AdWords) zdublujemy środki jakie wydasz w pierwszym miesiącu, aż do kwoty 1200 zł. Możesz również liczyć na lepsze ceny na nasze pozostałe usługi. Brzmi dobrze?

Masz nad wszystkim kontrolę

umowa

Bardzo prosta umowa

Możesz zmienić, wstrzymać lub zakończyć kampanię w dowolnej chwili bez ponoszenia dodatkowych opłat.
budzet

Elastyczne budżety

Możesz dowolnie określić, ile chcesz płacić miesięcznie, a później w dowolnej chwili to zmienić.
opcje

Proste opcje płatności

Przelewasz środki bezpośrednio do Google w bardzo prosty sposób - przelewem bankowym lub za pomocą karty kredytowej. Za usługi naszej agencji płacisz z dołu, przelewem z 14-dniowym terminem zapłaty.
oszczednosc

Niska prowizja

Przekonasz się, że koszty prowadzenia kampanii po naszej stronie zwrócą się z nawiązką. Nasza prowizja jest niska i bardzo konkurencyjna, zaś wiedza o Google Ads (AdWords) to ścisła czołówka polskich agencji SEM.

KURSY ON-LINE

Nasze kursy on-line cieszą się dużym zainteresowanie zarówno wśród osób początkujących, jak i średnio-zaawansowanych. Są one dobrym poradnikiem do rozpoczęcia swojej przygody w danym temacie. Sprawdź, jakie kursy przygotowaliśmy do tej pory i wybierz coś dla siebie!
Podstawy reklamy w Google Ads
Podstawy reklamy w Google Ads
4.8
Przejdź do kursu
Google Analytics dla początkujących
Google Analytics dla początkujących
4.5
Przejdź do kursu
SEO w Content Marketingu
SEO w Content Marketingu
4.5
Przejdź do kursu
Google Analytics
Google Analytics
4.5
Przejdź do kursu
Oprócz kursów prowadzimy również szkolenia otwarte i dedykowane konsultacje w Krakowie oraz on-line. Do tej pory przeszkoliliśmy ponad 1000 osób w trakcie ponad 500 godzin szkoleniowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

1200 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

darmową rozmowę wideo

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991