Opinie i referencje od zadowolonych klientów

Czego oczekuję od firm, z którymi współpracuję? Po pierwsze - satysfakcjonujących wyników. Po drugie - sprawnej obsługi. Po trzecie - aktywności. Firmę DevaGroup oceniam bardzo wysoko w każdym z tych aspektów.
s-cytaty-1
FISZKI.pl
Dariusz Kudła, Kierownik działu e-commerce
Zajęcia Pana Krzysztofa Marca były przygotowane profesjonalnie, cieszyły się dużym zainteresowaniem słuchaczy i zostały bardzo wysoko przez nich ocenione.
s-cytaty-1
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera
Anna Kłodzińska-Oleksy, Kierownik Centrum Studiów Podyplomowych
Dzięki działaniom podjętym przez firmę wyniki naszych kampanii w Google Ads znacząco sie poprawiły. Widocznie wzrósł współczynnik konwersji, dzięki czemu przy zachowaniu takich samych budżetów nasze kampanie przynoszą większe zyski.
s-cytaty-1
Sklep dla ogrodu
Wyciskają z naszych budżetów ostatnie soki, zgarniając maksymalne zasięgi i trudne konwersje, jednocześnie wskazując ze snajperską precyzją miejsca w serwisie gdzie możemy dodatkowo sprzedawać nie ruchem, a współczynnikiem konwersji.
s-cytaty-1
BASPOL Sp. z o.o.
Ze względu na wysoki standard oferowanych usług, marka VIAON poleca agencję DevaGroup wszystkim tym, którzy poszukują efektywnych i atrakcyjnych szkoleń dla swoich pracowników. Jesteśmy przekonani, że w przyszłości ponownie skorzystamy z oferty szkoleniowej agencji DevaGroup.
s-cytaty-1
Magdalena Kubiak
INELO Polska
Polecamy agencję DevaGroup i prowadzącego szkolenie Pana Krzysztofa Marca - Dyrektora Zarządzającego jako specjalistów doskonale znających się na temacie Analytics.
s-cytaty-1
Telewizja Polska S.A.
Ośrodek Mediów Interaktywnych
DevaGroup to zespół specjalistów, którzy poważnie i odpowiedzialnie podchodzą do stawianych przed nimi zdań - dzięki ich wiedzy skutecznie pozyskujemy nowych klientów, co ważne w bezpieczny sposób.
s-cytaty-1
Polski Koszyk
Piotr Kondraciuk, Prezes Zarządu
Stała współpraca pozwoliła nam również korzystać ze zgromadzonego know-how, konsultacji i doradztwa w kwestiach dalszego rozwoju strony internetowej.
s-cytaty-1
Tabelaofert.pl
Maciej Dymkowski, Prezes Zarządu
Cieszy fakt, że szkolenie dopasowane było do poziomu i potrzeb osób szkolonych tzn. zostało przeprowadzone w formie warsztatu/audytu, na naszych stronach i zawierało wiele praktycznych wskazówek.
s-cytaty-1
Gazeta.pl
Sebastian Gnieciecki, Head of SEO
Współpraca z firmą jest w pełni satysfakcjonująca zarówno na etapie działań związanych z organizacją szkolenia jak i podczas jego trwania.
s-cytaty-1
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach
Estera Spich, Kierownik Działu Promocji i Rekrutacji
Usługa została wykonana należycie, a w trakcie prowadzonych działań Agencja zapewniła stały kontakt ze specjalistą odpowiadającym za techniczne przygotowanie kampanii, a także raporty z przeprowadzonych działań.
s-cytaty-1
Agencja Reklamowa Q Sp. z o.o.
Jakub Oleksy, Prezes Zarządu
W imieniu całego zespołu składam serdeczne podziękowania za pomoc w promocji piątej edycji konferencji Quality Excites.
s-cytaty-1
Future Processing
Magda Płaza
Wszystkie projekty realizowane dla nas przez DevaGroup były szczegółowo i solidnie opracowane. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie i uznaję, że DevaGroup jest ze wszech miar godna polecenia.
s-cytaty-1
Krakowska Akademia im. A.F. Modrzewskiego
Jerzy Marcinkowski, Kierownik działu Współpracy Międzynarodowej
Zdecydowanie mogę polecić Krzysztofa Marca i jego zespół do prac z zakresu SEO, SEM jak i tworzenia zaawansowanych narzedzi na te potrzeby.
s-cytaty-1
Interia.pl
Kornel Dulęba, Dyrektor Działu Media
Z całą pewnością mogę polecić Pańtstwu usługi firmy DevaGroup. Z powierzonego zadania wywiązali się bardzo szybko i profesjonalnie. Wartym wspomnienia jest jeszcze fakt, że to już drugi rok współpracy między naszymi firmami.
s-cytaty-1
REVOLWEB
Piotr Sadowski
Dotychczasowa współpraca z tą firmą układa się znakomicie. Dlatego pragniemy podziękować agencji za osiągnięte efekty, zaangażowanie w prace i pełen profesjonalizm.
s-cytaty-1
PICK AND TASTE
Piotr Kołodziejczak
Dotychczasowa współpraca z tą firmą układa się bardzo pozytywnie. Z powierzonych zadań DevaGroup wywiązuje się bez zarzutów.
s-cytaty-1
ORTOmania Indexmedica s.c.
Marek Gmyrek
Jestem bardzo zadowolona z elastycznego podejścia do stawianych wymagań, terminowości oraz jakoścu wykonania projektu. Mogę polecić fimę DevaGroup jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.
s-cytaty-1
Comarch S.A.
Katarzyna Gajewska, Telco marketing & PR
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991