Wymyśliliśmy i organizujemy semKRK

SemKRK to wyjątkowy barcamp o szerokiej tematyce marketingu w wyszukiwarkach oraz analityki. Za nami już18 edycji i 124 prelegentów, którzy wystąpili na naszej scenie! We wcześniejszych edycjach konferencji zebraliśmy ponad 5 tys. uczestników, którzy wysoko ocenili zarówno organizację, poruszaną tematykę, jak i prelegentów.
Najbliższa, 19-sta edycja odbędzie się już 15 czerwca o godzinie 12:00 w Starej Zajezdni w Krakowie. Wracamy do edycji BIG i zapraszamy wszystkich na niesamowite wydarzenie SEM i SEO w wersji offline! Zobacz, dlaczego warto pojawić się na semKRK!

Stale lepsze

Każde spotkanie ankietujemy i jesteśmy dumni z coraz lepszych ocen. Dzięki temu przyciągamy tak liczną publiczność:
500 osób na edycji semKRK#12 BIG.
najlepsi-prelegenci

Najlepsi prelegenci

Merytoryczni i wysoko oceniani – tylko najlepsi specjaliści z branży SEM. Wystąpili u nas przedstawiciele Google, weterani branży, wschodzące gwiazdy i doświadczeni Trenerzy Google Ads.
najlepsze-agencje

Najlepsze agencje

Na semKRK pojawili się pracownicy kilkudziesięciu agencji SEM oraz domów mediowych – zarówno małych, jak i tych największych.
partnerzy

60+ partnerów

Nie jesteśmy agencją eventową – wydarzenie organizujemy sami. Wychodzi nam to tak dobrze, że zaufało nam już ponad kilkadziesiąt firm partnerskich i wielu patronów. Zorganizowaliśmy również 3 edycje online!

semKRK Awards

Nie startujemy w konkursach, to my rozdajemy nagrody ;)!
Nasz CEO Krzysztof Marzec jest sędzią European Search Awards. Z uwagi na to, postanowiliśmy rozdać semKRK awards. Jest to nagroda dla najlepszych case studies w kategoriach Google Ads i SEO. W roku 2018 powołaliśmy grono wybitnych specjalistów (byłych prelegentów semKRK jako sędziów) i z wielkim sukcesem rozdaliśmy wyjątkowe statuetki naszego smoka. Aktualnie trwa nabór case studies do piątej już edycji konkursu. Swoje zgłoszenia możecie przesyłać do 29 kwietnia, a więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj: https://semkrk.pl/semkrk-awards-2022/

Weź udział w semKRK #19 BIG

Już 15 czerwca 2022 w godzinach 12:00-00:00

Zapraszamy Cię na kolejną edycję semKRK! Weź udział w tym największym święcie branży SEM w wersji offline i poznaj nas lepiej.
Jeśli jesteś naszym klientem koniecznie zapytaj nas o bilet z dodatkową zniżką.
 

KURSY ON-LINE

Nasze kursy on-line cieszą się dużym zainteresowanie zarówno wśród osób początkujących, jak i średnio-zaawansowanych. Są one dobrym poradnikiem do rozpoczęcia swojej przygody w danym temacie. Sprawdź, jakie kursy przygotowaliśmy do tej pory i wybierz coś dla siebie!
Podstawy reklamy w Google Ads
Podstawy reklamy w Google Ads
4.8
Przejdź do kursu
Google Analytics dla początkujących
Google Analytics dla początkujących
4.5
Przejdź do kursu
SEO w Content Marketingu
SEO w Content Marketingu
4.5
Przejdź do kursu
Google Analytics
Google Analytics
4.5
Przejdź do kursu
Oprócz kursów prowadzimy również szkolenia otwarte i dedykowane konsultacje w Krakowie oraz on-line. Do tej pory przeszkoliliśmy ponad 1000 osób w trakcie ponad 500 godzin szkoleniowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

1200 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

darmową rozmowę wideo

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991