Reklama na AmazonAmazon - jeden z największych zachodnich marketplace’ów jest już oficjalnie dostępny w Polsce. Gigant światowego
e-commerce, Amazon może pochwalić się statystykami, które są wręcz nie do pobicia - to argument abyś przeniósł część Twojego biznesu do tego serwisu.


Reklama na AmazonAmazon - jeden z największych zachodnich marketplace’ów jest już oficjalnie dostępny w Polsce.Gigant światowego e-commerce, Amazon może pochwalić się statystykami, które są wręcz nie do pobicia - to argument abyś przeniósł część Twojego biznesu do tego serwisu.

Chcesz dotrzeć wyłącznie do CEO lub CFO średnich firm? A może chcesz przeprowadzić skuteczną rekrutację na trudne stanowisko? Zapytaj nas o strategię!

Reklama na Amazon od A do Z

Przygotujemy i poprowadzimy Twoją kampanię od A do Z.
Zaczniemy od technicznej konfiguracji, a potem będziemy promować i sprzedawać Twoje produkty zgodnie z Twoimi wytycznymi. Jeśli nie wiesz od czego zacząć - zaproponujemy najlepsze działania na start!
efekty-ikona-150-new

Plan działania

Opracujemy strategię sprzedaży reklam PPC, wspólnie ustalimy cele sprzedażowe, KPI, wybierzemy towary do promocji
komunikacja-ikona-150-new

Stworzenie kampanii

Dobierzemy odpowiednie narzędzia, zajmiemy się konfiguracją poszczególnych rodzajów kampanii, targetowaniem i różnymi rodzajami bidowania
skaluj-biznes-ikona-new-150

Efekty

Dostarczamy mierzalne efekty, analizujemy i raportujemy wyniki kampanii
zalozenie-kanalu-ikona-ikona-150

Komunikacja

Wysłuchamy Cię i przygotujemy plan działania stworzony specjalnie pod Twoje indywidualne potrzeby.

Czym jest reklama na Amazon?

W serwisie Amazon można wyróżniać trzy rodzaje reklam: Sponsored Products , Sponsored Brands, Sponsored Display Ads (więcej informacji na temat każdej z rodzajów reklam można znaleźć w naszym wpisie na blogu pod linkiem). Wykorzystamy wszystkie z nich by wzmocnić Twoją sprzedaż: albo przez bezpośrednie promowanie Twoich produktów albo by zwiększyć świadomość istnienia Twojej firmy w wybranej grupie docelowej.
Reklamy Amazon rozliczane są w modelu PPC (pay per click), czyli opłata jest pobierana dopiero, gdy potencjalny klient kliknie w reklamę i przejdzie na stronę Twojej oferty. Dzięki dedykowanemu panelowi będziemy sprawnie zarządzać kampanią i na bieżąco monitorować statystyki, a Ty w dowolnym momencie sprawdzisz jakie produkty sprzedają się najlepiej – to podstawa do stałego ulepszania kampanii.

Amazon PPC razem z DevaGroup

Należymy do grona najlepszych agencji SEM w Polsce, a także mamy doświadczenia w tworzeniu reklam PPC na różnych kanałach. Zobacz jak możesz wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie do zwiększanie sprzedaży w Amazon:

Dla kogo pracuje nasz zespół?

SmartPhone
Krzysztof Dudzik
Krzysztof Dudzik
Senior SEM Specialist
Karolina Kawulka
Karolina Kawulka
Senior SEM Specialist
SmartPhone

+

Dla wymagających profesjonalizmu
Jesteś w dobrych rękach: oddajesz swoją kampanię pod opiekę doświadczonych specjalistów, od lat zajmujących się reklamą w internecie.


+

Dla oczekujących indywidualnego podejścia
Zapewnimy Ci bezpośredni kontakt z dedykowanym opiekunem, który pozna Twoje potrzeby i zgodnie z nimi prowadzi kampanię.


+

Dla potrzebujących konkretnych efektów
Nie zakładamy: wiemy jakie działania pozwolą na osiągnięcie celów, które przed nami postawisz. Efekty naszej pracy możesz też łatwo mierzyć.


+

Dla szukających dodatkowej wiedzy
Nie ukrywamy naszej wiedzy i jeśli chcesz chętnie się nią podzielimy. Zapytaj nas o szkolenie lub konsultacje i sprawdź co możemy zaoferować.

Korzyści z wykorzystania Amazon PPC

1

Wzrost sprzedaży
Dzięki reklamom Sponsored Products zwiększymy widoczność Twoich ofert, co będzie miało bezpośredni wpływ na wzmocnienie sprzedaży wybranych produktów. Amazon oferuje różne sposoby wyświetlania ofert - będziemy testować i sprawdzać różne rozwiązania, aby znaleźć idealne dla Twojego biznesu!


2

Promocja nowego produktu
Prezentowanie nowo dodanych produktów na wysokich pozycjach to spore wyzwanie. Dzięki odpowiednio dobranym kampaniom Twoje oferty szybciej osiągną satysfakcjonujące efekty, co pozwoli na stopniowe zwiększenie sprzedaży.


3

Działania sezonowe
Jeżeli Twój biznes działa sezonowo, będziemy pracować tak, by zwiększyć widoczność Twoich ofert dokładnie w czasie, kiedy szukają ich Twoi potencjalni klienci. Pozwoli Ci to na wyprzedzenie konkurencji.

4

Reklama na Amazon jako uzupełnienie pozostałych działań
Jesteśmy ekspertami w dziedzinie reklam dla e-commerce. Oprócz kampanii na Amazonie możemy zaproponować Ci działania na Allegro, bądź w Google. Razem ustalimy wspólną strategię na różne kanały sprzedaży w taki sposób, aby generować jak największy zysk.


5

Wykorzystanie wiedzy
Kampanie PPC pozwolą Ci na zebranie cennych danych, takich jak słowa kluczowe po których klienci wyszukują Twoje produkty. Ta wiedza przyda się nie tylko na Amazonie, ale też w innych działaniach marketingowych.


6

Utrzymanie pozycji lidera
Jesteś Liderem w swojej branży? Dzięki stałemu wsparciu specjalisty odpowiedzialnego za Twoje reklamy i cyklicznej weryfikacji działań konkurencji utrzymasz klientów, obronisz wypracowane wcześniej wysokie pozycje utrzymasz sprzedaż na wysokim poziomie.

Eksperci od e-commerce

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu i kampaniach Ads, w ramach wielu systemów, dla sklepów internetowych.
Wiemy jak dużym wyzwaniem jest sprzedaż on-line. Sprawdź, jak będziemy realizować Twoje cele!

Doradzimy skuteczne rozwiązania

Każdą współpracę rozpoczynamy od poznania potrzeb naszego Klienta i ustalenia celów biznesowych. Wiemy jak wzmacniać sprzedaż - potrafimy doradzić najbardziej optymalne i rentowne rozwiązania zarówno dla nowych sklepów, które startują na rynku, jak również dla doświadczonych e-commerce. Specjalizujemy się nie tylko w Amazon PPC - Google Ads, Facebook Ads i Allegro Ads też nie mają przed nami żadnych tajemnic.

Zwiększymy sprzedaż w Twoim sklepie

Naszym celem jest zmaksymalizowanie Twojej sprzedaży. Nasze doświadczenie zbieramy od 2005 roku, a kampanie na Amazonie przeprowadzamy dla coraz większej ilości różnych branż. Potrafimy stworzyć unikalną strategię reklamową, która skutecznie dotrze do Twoich Klientów.

Zadbamy o każdy szczegół

Będziemy opiekować się Twoją kampanią przez cały czas - a Ty będziesz mieć poczucie, że trzymasz rękę na pulsie. Konfigurujemy zaawansowaną analitykę tak, by nasi Klienci na bieżąco mogli kontrolować efekty naszych działań. Nie musisz obawiać się trudnych słów w raportach - Twój dedykowany opiekun kampanii wyjaśni każdy szczegół.

Ile to kosztuje?

W DevaGroup sam decydujesz o poziomie swoich wydatków, a budżet kampanii może być dowolnie modyfikowany. Całkowity koszt działań to Twój budżet reklamowy oraz koszt naszej obsługi i opcjonalnych usług dodatkowych.
 

Reklama na Amazon

Prowadzenia kampanii Amazon PPC

Optymalizacja listingu na koncie Amazon

Stała analiza efektywności kampanii

Raportowanie w cyklu miesięcznym

Testowanie nowych formatów reklamowych

Rekomendacja narzędzi promocyjnych

Planowanie budżetu marketingowego

Konfiguracja poszczególnych rodzajów kampanii

Optymalizacja listingów produktowych w postaci wytycznych

5%

wartości sprzedaży nie
mniej niż 1999zł netto

 

Masz pytania? Porozmawiaj z nami.

Umów bezpłatną poradę strategiczną dla Twojej firmy

Wymagasz więcej? Szukasz pełnej marketingowej obsługi dla Twojej firmy?
Od 2005 roku cieszymy się zaufaniem firm, dla których jesteśmy szerokim wsparciem w marketingu.
Skutecznie zarządzamy milionami złotych naszych klientów:
od szerokich możliwości Google Ads przez pozycjonowanie po reklamę na Facebooku.
Twój dedykowany opiekun wysłucha Twoich potrzeb i przygotuje spersonalizowaną ofertę. Skontaktuj się już dziś!

Poznaj nasze pozostałe usługi

Z przyjemnością doradzimy Ci, które z nich przyniosą najlepszą sprzedaż w Twoim przypadku!

Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

1200 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

darmową rozmowę wideo

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991