Szkolenia marketingowe DevaGroup®

Jako jedna z najlepszych agencji SEM w Polsce organizujemy stałe szkolenia, aby przekazywać naszą zaawansowaną wiedzę i umiejętności praktyczne gromadzone od 2005 roku!

Dostępne szkolenia z marketingu internetowego:
Szkolenia marketingowe DevaGroup

Jako jedna z najlepszych agencji SEM w Polsce organizujemy stałe szkolenia, aby przekazywać naszą zaawansowaną wiedzę i umiejętności praktyczne gromadzone od 2005 roku!

Dostępne szkolenia z marketingu internetowego:


Dlaczego warto wybrać szkolenia DevaGroup?


Mamy prestiżowy status Partnera Google Premier.

Naszych prelekcji wysłuchało ponad 10.000 osób, kolejne 3000 odwiedziło nasze szkolenia, a 5000 nasze wydarzenia semKRK.

Książki autorstwa naszych trenerów wydane przez Helion oraz PWN wyprzedawały wznowione nakłady, a ponad setka artykułów ukazała się najważniejszych branżowych pismach marketingowych i prasie drukowanej.

Szkolą wyłącznie praktycy. W codziennej pracy dla naszych klientów - w tym firm z pierwszej ligi polskiego Internetu wykorzystujemy omawiane narzędzia i autorskie metody optymalizacji kampanii. Sami szkolimy się stale aby dostarczać wiedzę jeszcze ciekawiej i lepiej.

Znamy się na szkoleniu osób dorosłych - szkolimy od ponad 6 lat mając również doświadczenie w prowadzeniu zajęć na uczelniach (Uniwersytet Jagielloński, Akademia górniczo Hutnicza, Wyższe Szkoła Europejska, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania) w ramach studiów dziennych jak i podyplomowych. Największe polskie firmy takie jak Allegro, Neonet, Beck doceniły nasze doświadczenie. Zapraszały nas również organizacje takie jak Stowarzyszenie Lewiatan czy Fundacja Uniwersytet Dzieci.

Krzysztof Marzec oraz Tomasz Trzósło szkolili bezpośrednio dla Google Polska m.in. w ramach Akademii Google Partners jako Certyfikowani Trenerzy Google Ads. Szkolili wszystkie najlepsze agencje SEM oraz w przypadku Krzysztofa Marca domy mediowe z BIG6.

Każde szkolenie poprzedza ankieta, dzięki której dostosowujemy poziom do grupy. Dodatkowo dostaniesz materiały wideo wyrównujące wiedzę. Opcjonalnie nadając nam dostępy do swoich danych możesz liczyć na wstępny audyt swoich kampanii w trakcie szkolenia lub po nim. Poufność danych zapewnia nasze agencyjne NDA.

Szkoleniowcy tworzą materiały dla specjalistów marketingu, search engine marketingu ale również specjalistów z dziedzin pokrewnych oraz właścicieli biznesów. Mamy duże doświadczenie w e-commerce oraz szkoleniu webmasterów i osób pragnących rozwijać swoje kompetencje w nowej branży.

Nasi trenerzy prowadzili zajęcia m.in. w: Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu, Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie oraz Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Opinie uczestników

Genialny prowadzący z olbrzymią wiedzą. I mały szczegół, a bardzo ważny - prowadzący patrzył w kamerę, a więc był efekt patrzenia na nas.
Student/Studentka studiów podyplomowych na AGH
Gigantyczna dawka informacji i profesjonalizm.
Student/Studentka studiów podyplomowych na AGH
Przyjazna atmosfera podczas szkoleń, małe grupy, indywidualne podejście, a przede wszystkim duża wiedza i doświadczenie Kamila (oraz wszystkich specjalistów z DevaGroup:-)). To wszystko sprawia, że z przyjemnością polecam współpracę i wydarzenia organizowane przez Devę.
Katarzyna Mussur-Serafin, Marketing Manager w EXPO Kraków (Targi w Krakowie)
Sporo materiału, ale dobrze przekazany. Podejrzewam, że na szkoleniu stacjonarnym byłoby jeszcze lepiej.
Kuba
Duża dawka merytorycznej wiedzy, a jednocześnie ogromny plus za wyjście poza truizmy i "oczywiste oczywistości" :) Super, że pokazaliście, jak działa to wszystko na "żywym organizmie", bo takich czysto teoretycznych prelekcji jest na rynku aż nadto.
Monika Szweda
Ogrom wiedzy, mnóstwo konkretnych przykładów, programów, stron branżowych.
Student/Studentka studiów podyplomowych na AGH
Napiszę tylko, że szczególnie podobała mi się ostatnia część - Pana Krzysztofa. Najeżona przykładami, ciekawa!
Uczestnik szkolenia
Bardzo przejrzyście prowadzone. Wartościowa i przydatna wiedza.
Uczestnik szkolenia
Klarownie, zwięźle, w dobrej atmosferze. Pierwszy raz zupełnie bez oporu by pytać i się udzielać. Wow!
Uczestnik szkolenia
Super: wspólne tworzenie kampanii.
Ewelina

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ!

Doświadczenie w branży marketingu w wyszukiwarkach zbieramy od 2005 roku i lubimy się nim dzielić. Efekt to dwie wysoko oceniane książki, z których jedna stała się nieformalnym podręcznikiem do egzaminów Google a druga doczekała się drugiego wydania i ponad 3500 sprzedanych egzemplarzy.Dowiedz się więcej >
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991