Pozycjonowanie stron www Kraków

Skuteczne pozycjonowanie stron w Krakowie realizujemy nieprzerwanie od 2005 roku, współtworząc sukcesy lokalnych firm i organizacji w wyszukiwarce Google. Do każdego projektu pozycjonowania i optymalizacji podchodzimy indywidualnie, bazujemy przy tym na wytycznych pozycjonowania Google oraz na naszym wieloletnim doświadczeniu. Nie boimy się wyzwań, a na swoim koncie mamy już ponad 600 zrealizowanych projektów SEO. Nasze działania często skupiają się na pozycjonowaniu w Krakowie, wynika to zapewne z faktu siedziby firmy w dawnej stolicy Polski. Dzięki zbudowanemu doświadczeniu i znajomości rynku, nasza agencja SEO może pochwalić się dużymi osiągnięciami w pozycjonowaniu w Krakowie.

Strzałka

Pozycjonowanie
w Krakowie

Pracownicy naszej agencji to eksperci z zakresu SEO - posiadają duże doświadczenie w promowaniu stron na rynku lokalnym w Krakowie, jak i w całej Polsce.

Czytaj więcej
Wykres SEO

Audyt SEO
Kraków

Podstawą skutecznej kampanii pozycjonowania SEO jest rzetelny i szczegółowy audyt strony internetowej, który pozwala na odpowiednią optymalizację pod wybrane słowa kluczowe.

Czytaj więcej
Gwiazdki

SEO w oparciu o wytyczne Google

Zalecenia tworzone przez nas zespół pozycjonerów opierają się na wytycznych wyszukiwarki Google oraz ich długoletnim doświadczeniu w pozycjonowaniu stron.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie lokalne Kraków w Google

Pozycjonowanie firmy z agencją SEO DevaGroup dzięki wykorzystaniu potencjału wyników lokalnych i wizytówek Google Maps to sprawdzony sposób na pozyskanie nowych klientów z Krakowa i okolic. Chociaż coraz częściej spotykamy się ze stronami internetowymi kierowanymi na całą Polskę lub świat to wciąż jest wiele biznesów, które swoje działania koncentrują na zawężonym terenie. Firmy z małopolski poszukujące lokalnej agencji SEO mogą ją znaleźć np. wpisując w wyszukiwarce frazę „pozycjonowanie stron Kraków". Dotyczy to szczególnie firm świadczących usługi. Nic dziwnego, że poszukują one specjalistów, którzy skupią się na pozycjonowaniu lokalnym w Krakowie. Wdrażane optymalizacje na strony to jednak nie koniec możliwości. Pozycjonowanie Kraków to szereg powiązanych elementów, które budują widoczność strony w wynikach wyszukiwania, między innymi budowanie zaufania do domeny klienta, sieci linków z lokalnych serwisów czy też optymalizacja wizytówki w Google Moja Firma.

Gwiazdka

Wizytówka w Google

Wizytówka w Google Moja Firma jest sposobem na jeszcze lepsze przedstawienie się użytkownikom niż do tej pory. Podaruj klientom swój adres, numer kontaktowy i daj możliwość szybkiego ustalania trasy do Twojego lokalu.

Serce

Budowanie widoczności i zaufania

Celem każdego biznesu jest sprzedaż jednak jak do niej doprowadzić? Pozycjonowanie stron Kraków lokalnie pozwoli Ci na zbudowanie widoczności witryny w najbliższym otoczeniu oraz zdobycie zaufania użytkowników, a to pierwszy krok do późniejszych konwersji.

Ludzie

Kraków i okolice

Wykorzystaj pozycjonowanie Kraków dla dotarcia nie tylko do osób z Krakowa, ale również okolic, w tym miast takich jak Myślenice, Wieliczka, Bochnia, Skawina czy Balice. Przedstaw swoje produkty lub usługi w okolicznych miastach.

Czy wiesz jakie frazy są często wyszukiwane w Krakowie?

pogoda Kraków - 673000 razy w ciągu miesiąca

Kraków hotel - 12100 razy w ciągu miesiąca

kino Kraków - 27100 razy w ciągu miesiąca

apteka Kraków - 9900 razy w ciągu miesiąca

restauracje Kraków - 22200 razy w ciągu miesiąca

wypożyczalnia samochodów Kraków - 8100 razy w ciągu miesiąca

taxi Kraków - 18100 razy w ciągu miesiąca

sklep rowerowy Kraków - 8100 razy w ciągu miesiąca

restauracja Kraków - 18100 razy w ciągu miesiąca

dentysta Kraków - 6600 razy w ciągu miesiąca

noclegi Kraków - 18100 razy w ciągu miesiąca

kwiaciarnia Kraków - 6600 razy w ciągu miesiąca

siłownia Kraków - 14800 razy w ciągu miesiąca

pozycjonowanie Kraków - 720 razy w ciągu miesiąca

fryzjer Kraków - 14800 razy w ciągu miesiąca

pozycjonowanie stron Kraków - 590 razy w ciągu miesiąca

Analiza Słów Kluczowych dla kampanii “pozycjonowanie Kraków”

Nie widzisz interesujących Cię fraz? Nie wiesz od czego zacząć przy wyborze słów kluczowych? Chciałbyś wiedzieć na jakie słowa pozycjonuje się Twoja konkurencja? Skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie szczegółową analizę słów kluczowych.

Kontakt

Kraków w liczbach

polska malopolska mapa
Liczba ludności

771 069

Gęstość

2359 os./km²

Powierzchnia

326 85 km²

Wszystkie dane pochodzą z portalu wikipedia.org

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Krakowie i Małopolsce? Cennik

Koszt pozycjonowania w Krakowie i Małopolsce jest zależny od wielu czynników, przede wszystkim od rozbudowania serwisu i ilości elementów do poprawy. Należy pamiętać, że im więcej czasu specjalista może poświęcić na pracę nad analizą i optymalizacją serwisu tym szybciej zaczniemy zauważać efekty jego działań.
Dla usługi pozycjonowania stron cennik jest mocno elastyczny i dostosowany w naszej agencji SEO do potrzeb klienta. Często odpowiednia optymalizacja witryny pod wyszukiwarkę, ale również ogólne usprawnienie strony dla użytkowników wymaga dodatkowej pracy osób, takich jak copywriterzy i webdeveloperzy. Jeżeli istnieje potrzeba uzyskania od nich wsparcia - koszty rosną. W cenniku naszej agencji dla pozycjonowania Kraków pakiety SEO zaczynają się od 799 zł natomiast oferta jest w pełni dopasowana do koniecznych wdrożeń na stronie.

Jak wybrać słowa kluczowe do pozycjonowania w Krakowie?

Dobór słów kluczowych jest podstawowym elementem kampanii, od niego zależy jej skuteczność i jakość pozyskiwanego ruchu organicznego z wyszukiwarki Google, w której przeprowadzamy pozycjonowanie stron internetowych. Zakładając, że obiektem kampanii pozycjonowania SEO jest wizytówka firmowa agencji interaktywnej z Krakowa, skupionej przede wszystkim na tworzeniu rozwiązań webowych, w naszej opinii warto byłoby wykorzystać takie słowa jak:

tworzenie stron Kraków - 90 wyszukiwań miesięcznie
strony www Kraków - 320 wyszukiwań miesięcznie
tworzenie sklepów internetowych Kraków - 50 wyszukiwań miesięcznie
agencja interaktywna Kraków - 590 wyszukiwań miesięcznie

Dobór słów kluczowych nie jest jednak procesem szablonowym. Bazuje on na danych pozyskanych z różnych narzędzi analitycznych, różni się między branżami, ma na niego wpływ również treść strony internetowej, dla której prowadzony jest proces pozycjonowania w Krakowie. Warto podczas tego procesu zapoznać się z treściami, które już pojawiają się w internecie - artykułami, ale również komentarzami użytkowników, które pozwalają w największym stopniu uzyskać informację o tym jak szukają oni informacji o oferowanych przez firmę produktach lub usługach.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Kraków – usługi dla e-commerce

Posiadanie własnego sklepu internetowego jest zjawiskiem coraz bardziej powszechnym. Z roku na roku na naszych osiedlach znajduje się coraz mniej sklepów stacjonarnych jednak w internecie znajdziemy wszystko czego potrzebujemy. Nic więc dziwnego, że w naszej codziennej pracy często zajmujemy się pozycjonowaniem sklepów internetowych z Krakowa. Towar z takich sklepów jest sprzedawany na terenie całej Polski, dzięki możliwości szybkich przesyłek. Jednak warto również w procesie pozycjonowania sklepu z Krakowa posiadać słowa odwołujące się do siedziby sklepu. Bardzo często użytkownicy chcą zakupić towar przez internet, ale od firm znajdujących się w pobliżu ich miejsca zamieszkania, więc idealną ofertą dla sklepów posiadających takich odbiorców będzie usługa jaką jest pozycjonowanie Kraków.

Małopolska - zdobądź klientów z całego województwa

Pozycjonowanie stron Kraków – usługa pozwala na zdobycie klientów nie tylko z jednego miasta. Dobrze przygotowana strategia daje możliwość przyciągnięcia uwagi użytkowników z całego województwa co pozwala na ciągły rozwój biznesu. Marketing internetowy daje Ci możliwość dotarcia z informacją do miejsc, w których jeszcze o Tobie nie słyszeli. Korzystając z pozycjonowania Kraków wzmacniasz widoczność strony internetowej w całej Polsce i zaufanie wyszukiwarki Google do Twojej domeny. Czy nie warto z tego skorzystać?

Pozycjonowanie Wieliczka
Pozycjonowanie Bochnia
Pozycjonowanie Wadowice
Pozycjonowanie Myślenice

Otwórz się na nowe lokalizacje

Będąc przedsiębiorcą z Krakowa warto skalować swój biznes i używać reklamy w internecie aby pozyskać klientów również z innych lokalizacji w Polsce, sprawdź naszą ofertę pozycjonowania SEO dla pozostałych lokalizacji:

Scroll to Top