Pozycjonowanie stron www Poznań

DevaGroup to agencja SEO, która działa na rynku pozycjonowania od 2005 r. Przez blisko 18 lat naszego istnienia pomogliśmy setkom klientów z Poznania i okolic w stworzeniu lepszej widoczności ich stron internetowych w Google oraz dotarciu do szerokiego grona odbiorców. Nasze działania koncentrują się głównie na pozycjonowaniu lokalnym, które obecnie odgrywa bardzo istotną rolę w zwiększaniu widoczności firmowych stron www w Google. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób dopasowując strategię naszych działań do potrzeb oraz wymagań każdego klienta. Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie oraz pasja to tylko niektóre z powodów, dla których warto skorzystać z usług specjalistów SEO z DevaGroup.

Strzałka

Pozycjonowanie
w Poznaniu

Za pozycjonowanie stron w Poznaniu oraz innych miastach w DevaGroup odpowiedzialni są najlepsi specjaliści SEO, przed którymi algorytmy oraz zasady działania Google nie kryją żadnych tajemnic. Posiadamy cenne doświadczenie oraz wiedzę, które pomagają nam w osiąganiu najlepszych rezultatów w branży.

Czytaj więcej
Wykres SEO

Audyt SEO
Poznań

Wszystkie działania z zakresu pozycjonowania w Poznaniu, a więc działań lokalnych, poprzedzane są staranną i szczegółową analizą strony internetowej klienta. Audyt SEO pozwala precyzyjnie określić kierunek działań oraz daje możliwość doboru najlepszych i najskuteczniejszych słów kluczowych, które zostaną wykorzystane w pozycjonowaniu serwisu.

Czytaj więcej
Gwiazdki

SEO w oparciu o wytyczne Google

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu specjalistów oraz poszerzana na bieżąco wiedza z zakresu SEO pozwala na prowadzenie skutecznych kampanii SEO oraz osiąganie za ich pomocą najlepszych możliwych rezultatów w pozycjonowaniu stron www w Poznaniu oraz okolic.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie lokalne Poznań w Google

Usługa pozycjonowania stron w Poznaniu jest skierowana do wszystkich firm, które oferują sprzedaż swoich produktów lub usług na terenie Poznania i okolicznych miejscowości. Dbałość o wysoką pozycję w wyszukiwarce Google pozwala zwiększyć szanse na to, że mieszkańcy oraz osoby odwiedzające Poznań odnajdą oraz skorzystają z usług konkretnej firmy. Im wyżej znajdzie się ona bowiem w wynikach wyszukiwania, tym większe szanse na sprzedaż oraz zyskanie zainteresowania odbiorców.
Poprawie widoczności strony w wyszukiwarce Google służy szereg działań z zakresu lokalnego pozycjonowania w Poznaniu. Należą do nich takie czynności, jak m. in. Dobór odpowiednich słów kluczowych, pod którymi będzie się wyświetlać dana strona www w Google, optymalizacja SEO, budowanie linków, czyli odnośników z innych miejsc w sieci prowadzących bezpośrednio do strony firmowej oraz stworzenie czytelnej wizytówki w Google Moja Firma.

Gwiazdka

Wizytówka w Google

Posiadanie wizytówki w Google Moja Firma to dziś absolutny must have dla wszystkich firm, które pragną umożliwić swoim klientom szybki kontakt oraz uwiarygodnić swoją działalność. Zawarte w niej dane, takie jak nr telefonu, adres oraz wskazówki dojazdu skracają czas potrzebny na wyszukanie danych teleadresowych przedsiębiorstwa, wzbudzają zaufanie klientów, a także wspierają proces pozycjonowania strony w Poznaniu tudzież innej lokalizacji.

Serce

Budowanie widoczności i zaufania

Głównym celem działalności firm z Poznania i całej Polski jest sprzedaż. Lokalne pozycjonowanie stron w Poznaniu pozwala na jej osiągnięcie przy minimalnym wysiłku – dzięki działaniom DevaGroup użytkownicy Google będą sami trafiali na strony www klientów, a profesjonalnie prezentująca się i funkcjonalnie działająca strona www wzbudzi ich zaufanie oraz przekona do skorzystania z oferty firmy.

Ludzie

Poznań i okolice

Pozycjonowanie w Poznaniu to także szansa na dotarcie z ofertą nie tylko do klientów ze stolicy Wielkopolski, ale również możliwość efektywnego pozyskiwania odbiorców z okolicznych miast i miejscowości. Nasze usługi pozwalają rozszerzyć działalność poznańskich firm m. in. na Luboń, Swarzędz, Tarnowo Podgórne, Kostrzyn, Kórnik i wiele innych miejscowości z okolic Poznania.

Czy wiesz jakie frazy są często wyszukiwane w Poznaniu?

pogoda Poznań - 550 000 razy w ciągu miesiąca

Poznań hotel - 2900 razy w ciągu miesiąca

kino Poznań - 14 800 razy w ciągu miesiąca

apteka Poznań - 6600 razy w ciągu miesiąca

restauracje Poznań - 12 100 razy w miesiącu

wypożyczalnia samochodów Poznań - 5400 razy w ciągu miesiąca

taxi Poznań - 18 100 razy w ciągu miesiąca

sklep rowerowy Poznań - 4400 razy w ciągu miesiąca

restauracja Poznań - 18 100 razy w ciągu miesiąca

dentysta Poznań - 2 900 razy w ciągu miesiąca

noclegi Poznań - 5400 razy w ciągu miesiąca

kwiaciarnia Poznań - 4400 razy w ciągu miesiąca

siłownia Poznań - 8100 razy w ciągu miesiąca

pozycjonowanie Poznań - 1000 razy w ciągu miesiąca

fryzjer Poznań - 8100 razy w ciągu miesiąca

pozycjonowanie stron Poznań - 880 razy w ciągu miesiąca

Analiza Słów Kluczowych dla kampanii “pozycjonowanie Poznań”

Samodzielny wybór słów kluczowych nie jest łatwym zadaniem. Jeśli nie wiesz, jakie frazy najlepiej pasują do Twojego biznesu lub masz wątpliwości co do ich wyboru, powierz to zadanie profesjonalistom! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie szczegółową analizę słów kluczowych, która pozwoli podnieść widoczność Twojego biznesu w Google.

Kontakt

Poznań w liczbach

polska wielkopolska mapa
Liczba ludności

535 802

Gęstość

2046 os./km²

Powierzchnia

261,91km²

Wszystkie dane pochodzą z portalu wikipedia.org

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Poznaniu? Cennik

Pozycjonowanie stron w Poznaniu, a więc tzw. pozycjonowanie lokalne jest jedną z wiodących specjalizacji DevaGroup. Zajmują się nią najlepsi specjaliści SEO, dla których działania nad poprawą widoczności stron www klientów są nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Dzięki zaangażowaniu, wiedzy oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze rezultaty, które będą widoczne nie tylko w samych statystykach strony, ale przede wszystkim w realnym wzroście sprzedaży i zainteresowania klientów.
Pozycjonowanie Poznań - to usługa wprost stworzona dla firm, których działalność koncentruje się głównie na lokalnym rynku oraz klientach z Poznania i okolic. Prawidłowo dobrane frazy kluczowe oraz pozostałe działania z zakresu SEO pozwalają znacząco poprawić widoczność strony w rankingach Google oraz zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców z Wielkopolski.

Jak wybrać słowa kluczowe do pozycjonowania w Poznaniu?

Pozycjonowanie Poznań - to usługa wprost stworzona dla firm, których działalność koncentruje się głównie na lokalnym rynku oraz klientach z Poznania i okolic. Prawidłowo dobrane frazy kluczowe oraz pozostałe działania z zakresu SEO pozwalają znacząco poprawić widoczność strony w rankingach Google oraz zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców z Wielkopolski.

tworzenie stron Poznań- 320 wyszukiwań miesięcznie
strony www Poznań - 260 wyszukiwań miesięcznie
tworzenie sklepów internetowych Poznań - 110 wyszukiwań miesięcznie
agencja interaktywna Poznań - 480 wyszukiwań miesięcznie

Aby pozycjonowanie stron w Poznaniu było jak najskuteczniejsze, należy odpowiednio wyselekcjonować słowa kluczowe. W tym celu specjaliści DevaGroup dokonują szczegółowej analizy branży, w której działa klient oraz konkurencyjnych przedsiębiorstw. Analizie podlega także strona www przedsiębiorstwa, która również musi zostać zoptymalizowana pod kątem słów kluczowych. Często zatrudniani są także dodatkowi specjaliści, np. graficy, webdeweloperzy oraz copywriterzy, z którymi współpraca pozwala osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty pozycjonowania w Poznaniu.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Poznań – usługi dla e-commerce

Aby pozycjonowanie stron w Poznaniu było jak najskuteczniejsze, należy odpowiednio wyselekcjonować słowa kluczowe. W tym celu specjaliści DevaGroup dokonują szczegółowej analizy branży, w której działa klient oraz konkurencyjnych przedsiębiorstw. Analizie podlega także strona www przedsiębiorstwa, która również musi zostać zoptymalizowana pod kątem słów kluczowych. Często zatrudniani są także dodatkowi specjaliści, np. graficy, webdeweloperzy oraz copywriterzy, z którymi współpraca pozwala osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty pozycjonowania w Poznaniu.
Usługa ta jest chętnie wybierana przez właścicieli sklepów internetowych, którzy pragną wykorzystać naturalną skłonność klientów do wybierania firm działających na lokalnym rynku. Prawidłowo zaplanowane i wdrożone pozycjonowanie stron www w Poznaniu pozwala znacząco podnieść widoczność sklepu w wynikach wyszukiwania oraz zachęcić klientów do zapoznania się właśnie z jego ofertą. A od tego zaledwie jeden krok dzieli od sprzedaży!

Wielkopolskie- zdobądź klientów z całego województwa

Pozycjonowanie stron www Poznań jest usługą skierowaną nie tylko do firm, które pragną pozyskać klientów ze stolicy Wielkopolski. Skorzystają z niej także ambitne przedsiębiorstwa dążące do stałego rozszerzania swojej działalności oraz stopniowego podbijania kolejnych rynków zbytu. Po Poznaniu przychodzi bowiem czas na Wielkopolskę i dotarcie ze swoją ofertą do zupełnie nowych lokalizacji.

Pozycjonowanie Chodzież
Pozycjonowanie Gniezno
Pozycjonowanie Gostyń
Pozycjonowanie Konin

Otwórz się na nowe lokalizacje

Firmy z Poznania, które chcą podbić całą Polskę oraz zyskać klientów z innych miast, w DevaGroup również mają na to szansę! Wystarczy, że oprócz pozycjonowania stron www w Poznaniu skorzystają także z usług przygotowanych dla innych miast. Oferujemy pozycjonowanie lokalne m.in. dla takich lokalizacji jak:

Scroll to Top
Chcesz spróbować?

Zadzwoń do eksperta od pozycjonowania, aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

darmową rozmowę wideo

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991