Pozycjonowanie stron www Katowice

W branży SEO działamy od 2005 roku, zatem już niemal 15 lat realizujemy nieprzerwanie projekty SEO dla firm lokalnych i ogólnopolskich. Zlokalizowanie siedziby naszej firmy na południu Polski sprawiło, że większość współpracujących z nami podmiotów to przedsiębiorstwa z województwa małopolskiego oraz śląskiego, choć nie zamykamy się również na firmy z odległych części kraju. Znaczna część spośród kilkuset zrealizowanych przez nas projektów dotyczyła firm z Katowic lub też prowadzących działalność między innymi na obszarze tego miasta. Lata doświadczenia w pozycjonowaniu stron www w Katowicach i innych miastach oraz optymalizacji stron pod SEO, a także czerpanie wiedzy u źródła w postaci coraz lepszego poznawania wytycznych Google sprawiają, że gwarantujemy sukces na rynku regionalnym, jak również ogólnopolskim.

Strzałka

Pozycjonowanie
w Katowicach

Współpraca z DevaGroup oznacza oddanie kwestii pozycjonowania w Katowicach w ręce ekspertów, którzy z pasją i zaangażowaniem stale pogłębiają swoją wiedzę, aby jeszcze bardziej podnieść jakość swoich usług.

Czytaj więcej
Wykres SEO

Audyt SEO
Katowice

Nie ma sensu tracić środków i czasu na zbędne działania, dlatego pierwszym krokiem w działaniach SEO zawsze powinien być audyt, zawierający szereg poprawek i usprawnień na stronie w celu poprawy aktualnych wyników pod wybrane frazy kluczowe. Głównym celem przygotowania takiego dokumentu jest jak najlepsze przystosowanie strony pod pozycjonowanie w Katowicach i wykorzystanie jej całego potencjału, aby osiągnąć jak najlepsze efekty.

Czytaj więcej
Gwiazdki

SEO w oparciu o wytyczne Google

W ciągu kilkunastu lat pracy udało się nam dogłębnie poznać kryteria, którymi kieruje się Google. Nauczyliśmy się również błyskawicznie dostrzegać aktualizacje wytycznych, dzięki czemu pozycjonowanie stron www w Katowicach w DevaGroup przynosi bardzo dobre efekty.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie lokalne Katowice w Google

Celem działań SEO skierowanych do odbiorców z danego regionu jest przede wszystkim zwiększanie widoczności oraz prestiżu marki. Naszym zadaniem jest pozyskanie zaufania klientów, którzy darzą nim firmy transparentne i profesjonalne. Wykorzystujemy każdy potencjał drzemiący w pozycjonowaniu lokalnym, przykładając dużą wagę m.in. do optymalizacji wizytówki firmy w Google Moja Firma. Dzięki pozycjonowaniu stron w Katowicach i innym naszym działaniom Twoja firma w krótkim czasie może się stać jednym z branżowych liderów w mieście. Rozpoznawalność marki to klucz do sukcesu dla podmiotów działających stacjonarnie, jak i online, podobnie jak renoma budowana za sprawą osiągania wysokich pozycji w wynikach wyszukiwań. Klienci doceniają firmy, które zdołały pod tym kątem prześcignąć konkurencję. Istotne jest jednak, aby nie był to efekt wykupionej reklamy, lecz organicznego pozycjonowania stron w Katowicach.

Gwiazdka

Wizytówka w Google

Starą prawdą marketingu jest stwierdzenie, że klienci lubią to, co znają. Wspomóż pozycjonowanie strony www w Katowicach i daj się lepiej poznać swoim potencjalnym i obecnym klientom, przedstawiając swoją firmę w wizytówce Google Moja Firma. Uporządkowane, konkretne dane to również praktyczna korzyść dla klienta, który uzyskuje jasną i konkretną informację w jaki sposób może się skontaktować z daną firmą.

Serce

Budowanie widoczności i zaufania

Starą prawdą marketingu jest stwierdzenie, że klienci lubią to, co znają. Wspomóż pozycjonowanie strony www w Katowicach i daj się lepiej poznać swoim potencjalnym i obecnym klientom, przedstawiając swoją firmę w wizytówce Google Moja Firma. Uporządkowane, konkretne dane to również praktyczna korzyść dla klienta, który uzyskuje jasną i konkretną informację w jaki sposób może się skontaktować z daną firmą.

Ludzie

Pozycjonowanie Białystok i okolice

Zdobywając rynek katowicki, warto zaznaczyć swoją obecność również w sąsiednich miejscowościach, zwłaszcza że region jest wyjątkowo gęsto zaludniony. Decydując się na lokalne pozycjonowanie stron w Katowicach, niewielkim kosztem możesz dotrzeć również do mieszkańców takich miejscowości, jak Sosnowiec, Chorzów, Tychy i wiele innych.

Czy wiesz jakie frazy są często wyszukiwane w Katowicach?

pogoda Katowice - 301 000 razy w ciągu miesiąca

Katowice hotel - 2400 razy w ciągu miesiąca

kino Katowice - 12 100 razy w ciągu miesiąca

apteka Katowice - 4400 razy w ciągu miesiąca

restauracje Katowice - 14 800 razy w miesiącu

wypożyczalnia samochodów Katowice - 3600 razy w ciągu miesiąca

taxi Katowice - 8 100 razy w ciągu miesiąca

sklep rowerowy Katowice - 2400 razy w ciągu miesiąca

restauracja Katowice - 14 800 razy w ciągu miesiąca

dentysta Katowice - 2400 razy w ciągu miesiąca

noclegi Katowice - 2900 razy w ciągu miesiąca

kwiaciarnia Katowice - 3600 razy w ciągu miesiąca

siłownia Katowice - 5400 razy w ciągu miesiąca

pozycjonowanie Katowice - 590 razy w ciągu miesiąca

fryzjer Katowice - 8100 razy w ciągu miesiąca

pozycjonowanie stron Katowice - 260 razy w ciągu miesiąca

Analiza Słów Kluczowych dla kampanii “pozycjonowanie Katowice”

Jakie słowa kluczowe zapewniają sukces Twoim konkurentom biznesowym? A może nie widzisz fraz, które Cię interesują? Jeśli pragniesz poznać odpowiedzi na te pytania, skontaktuj się z nami. Wykonamy dla Ciebie dokładną analizę, która rozwieje wszelkie wątpliwości.

Kontakt

Katowice w liczbach

polska slaskie mapa
Liczba ludności

294 510

Gęstość

1799 os./km²

Powierzchnia

164,64 km²

Wszystkie dane pochodzą z portalu wikipedia.org

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Katowicach? Cennik

Klienci często pytają nas, ile kosztuje pozycjonowanie w Katowicach. Na to pytanie jesteśmy w stanie odpowiedzieć precyzyjnie dopiero po zapoznaniu się z konkretnymi potrzebami klienta. Ostateczne koszty są warunkowane przez szereg rozmaitych czynników, poczynając od rozmiaru pozycjonowanego serwisu. Nie bez znaczenia są również ambicje dotyczące efektów pozycjonowania stron www w Katowicach, gdyż to one w dużej mierze decydują o niezbędnym nakładzie pracy. Dlatego też zawsze stosujemy indywidualną wycenę, która jest następstwem szczegółowego audytu SEO, dostarczającego odpowiedzi na pytania dotyczące wskazanych działań i kosztów, które trzeba ponieść. Podczas określania celów kampanii na “Pozycjonowanie stron www Katowice” może się również okazać, że konieczne będzie zaangażowanie podmiotów zewnętrznych, takich jak np. kreatorzy stron internetowych. Naturalnie podnosi to koszt realizacji projektu, ze względu na wynagrodzenie należne specjaliście.

Jak wybrać słowa kluczowe do pozycjonowania w Katowicach?

Jednym z pierwszych i najbardziej podstawowych działań w ramach pozycjonowania Katowice jest dobór fraz kluczowych. Czynność ta jest niezbędna dla odniesienia sukcesu w ramach pozycjonowania organicznego, a więc takiego, dzięki któremu zwiększymy naturalny ruch na stronie. Dobieramy frazy tak, aby trafiać do odpowiednio dobranej grupy docelowej. W przypadku agencji interaktywnej z Katowic będą to przykładowo:

tworzenie stron Katowice- 50 wyszukiwań miesięcznie
strony www Katowice- 140 wyszukiwań miesięcznie
tworzenie sklepów internetowych Katowice- 30 wyszukiwań miesięcznie
agencja interaktywna Katowice - 210 wyszukiwań miesięcznie

Pozycjonowanie stron w Katowicach pod konkretne frazy poprzedzone jest dogłębną analizą konkurencji, aktualnej sytuacji w branży, preferencji i zwyczajów odbiorców, jak również oferty. Dopiero wnioski wyciągnięte z analizy umożliwiają trafną selekcję fraz, które zwiększa nie tylko ruch na stronie, ale również sprzedaż.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Katowice – usługi dla e-commerce

Kampanie sklepów internetowych często ukierunkowane są jedynie na działania ogólnopolskie, jednak naszym zdaniem to błąd. Nasze doświadczenie oraz twarde dane wskazują, że nawet robiąc zakupy w Internecie, klienci preferują podmioty działające w ich okolicy. Poszukując jakichkolwiek produktów, klienci z Katowic bądź ogółem ze Śląska, wpisują frazy uzupełnione nazwą miasta – „Katowice”. Użytkownicy mają nadzieję, że dokonując zakupu w lokalnym sklepie, zamówiony towar dotrze do nich szybciej, a jeśli konieczny będzie jego zwrot, przebiegnie sprawnie i bez opóźnień. Stąd też pozycjonowanie lokalne zwiększa ruch na stronach sklepów posiadających siedziby w stolicy Śląska, ale również tych, które po prostu zdecydowały się na pozycjonowanie stron www w Katowicach.

Śląskie - zdobądź klientów z całego województwa

Decydując się na pozycjonowanie w Katowicach, firmy liczą przede wszystkim na pozyskanie klientów ze stolicy Śląska. Jeżeli jednak odpowiednio dostosujemy strategię, przy niewielkim wysiłku i nakładzie pracy uda się nam zwiększyć widoczność strony również w innych miastach danego województwa. Z pewnością skorzysta na tym każda, nawet najmniejsza firma lokalna. Co więcej, poszerzając zakres działań zyskujemy większe uznanie ze strony Google.

Pozycjonowanie Bytom
Pozycjonowanie Częstochowa
Pozycjonowanie Rybnik
Pozycjonowanie Tychy
Scroll to Top