Jesteśmy ekspertami od pozycjonowania stron www

Należymy do elitarnego grona najstarszych agencji SEO w Polsce. Sukcesy odnosimy od 2005 roku.
17 lat doświadczenia to dziesiątki tysięcy słów kluczowych oraz ruch liczony w milionach odwiedzin.

Jesteśmy skuteczni

97% naszych klientów widzi wyniki naszych prac już od pierwszego miesiąca współpracy. Osiągnęliśmy milionowe wzrosty dla Interia.pl, pokonywaliśmy setki stron, aby dostać się na pierwsze miejsca wyników wyszukiwania.
devagroup-zespol-seo

Tylko specjaliści

Każdy specjalista SEO jest doświadczonym ekspertem. Nie powierzymy Twojego serwisu w ręce praktykantów. Nie jesteśmy fabryką, ale zgranym zespołem specjalistów.

Pełna specjalizacja

Jedna na kilka agencji reklamowych w Polsce ma swój własny dział SEO. Pozostałe zlecają wykonywanie pozycjonowania firmom takim jak nasza. Z naszych usług korzysta kilkunastu partnerów, w tym nasza bezpośrednia konkurencja.

Analityka w cenie

Pomagamy wdrożyć i aktywnie wyciągamy wnioski z Google Analytics, każdy ze specjalistów SEO jest również certyfikowanym specjalistą Analytics.

Wybierasz sprawdzony zespół

Szukasz firmy sprawdzonej we współpracy z małymi i średnimi biznesami ale również z doświadczeniem wśród największych? Znalazłeś!
Nie boimy się żadnych wyzwań, czego dowodem jest portfolio ponad 600 klientów, którzy nam zaufali. Poznaj kluczowych z nich:

Jak pozycjonujemy?

Pozycjonowanie to długotrwały proces składający się z dwóch elementów: optymalizacji (on-site) i budowania linków (off-site).
Całość działań uzupełnia analiza słów kluczowych i wyznaczenie celu kampanii.

Jak pozycjonujemy?

Pozycjonowanie to długotrwały proces składający się z dwóch elementów: optymalizacji (on-site) i budowania linków (off-site).
Całość działań uzupełnia analiza słów kluczowych i wyznaczenie celu kampanii.

Analiza słów kluczowych

Szeroki proces wybrania takich słów kluczowych, które są poszukiwane przez użytkowników Google i przyniosą pozytywny efekt biznesowy.

Optymalizacja

Naszym celem jest strona idealnie przygotowana pod roboty wyszukiwarki Google, z zachowaniem zasady, że najważniejszy jest użytkownik.

Budowa linków

Stały proces budowania popularności strony poprzez tworzenie nowych miejsc odsyłających do domeny. Ważna jest dla nas dywersyfikacja typów i nazw linków.

Audyty SEO

Każdy punkt w audycie, który jest zwięzłym opracowaniem ulepszeń na stronie wraz z gotowymi pomysłami na wdrożenie, został sprawdzony i przynosi wymierne korzyści dla strony.

Cykliczne działania

Nie poprzestajemy na jednorazowej optymalizacji strony, czy analizie słów kluczowych wyłącznie początku współpracy. Algorytm Google jest zmienny, więc dbamy o to by nasze metody były zawsze aktualne.

Zewnętrzny Content Marketing

Jesteśmy ekspertami od pozyskiwania linków z wartościowych miejsc oraz z artykułów sponsorowanych.
Doradzimy jaką część budżetu SEO warto przeznaczyć na linki wysokiej jakości pozyskane w ten sposób.

Optymalizacja

Pełny zakres działań on-site mający na celu poprawę jakości strony.
Działamy zgodnie z najnowszymi trendami optymalizacji data-driven.
 

Optymalizacja

Dobrze przygotowana strona ma nie tylko wartość dla wyszukiwarki, przez co lepiej się pozycjonuje, ale też dla użytkownika, który szybciej znajdzie interesujące go treści.

W optymalizacji stron ściśle przestrzegamy zasad Google.

Nasze pakiety zawierają czas przeznaczany na prace analityczne i optymalizacyjne, które mogą zostać wykorzystane do ulepszania strony.
 
 

Wdrożenia

Posiadasz własny zespół zajmujący się stroną? Idealnie – przeszkolimy go i będziemy nadzorować wprowadzanie zasugerowanych poprawek.

Jeśli nie masz specjalistów zmiany możemy wdrożyć odpłatnie lub w ramach godzin dostępnych w pakietach. Możemy też rekomendować któregoś z naszych licznych partnerów.
 

Budowanie linków

Pełny zakres działań off-site mający na celu zdobycie wysokich pozycji w wyszukiwarce.

Analiza słów kluczowych

Jesteśmy pionierami w dziedzinie analizy słów kluczowych, czyli tego na co powinniśmy pozycjonować biznes.
Nasza strategia content marketingu została nagrodzona na Kongresie E-Handlu jako najlepsza prezentacja wg. publiczności!
 
 

Usługi dodatkowe

Godziny w pakietach możesz wykorzystywać wymiennie na szeroka gamę usług dodatkowych:
 
Oraz wiele innych działań: kampanie Google Ads (AdWords), FacebookAds, remarketing czy prace graficzne.
W ramach pakietu w każdym miesiącu zyskujesz czas, który możesz przeznaczyć na dodatkowe działania.
Zebrane godziny nie przepadają i sumują się.
Większe projekty (np. audyt, który może zająć nawet 10-20 godzin) i działania dodatkowe nie zawsze są podejmowane co miesiąc. Dodatkowo zawsze istnieje możliwość dokupienia kolejnych godzin pracy.
 

Narzędzia agencyjne

Nowoczesne pozycjonowanie wymaga szerokiej gamy narzędzi.
Wykorzystujemy najlepsze z nich, korzystając wyłącznie z legalnych wersji.
oraz wiele innych, w tym narzędzia autorskie,
tworzone pod indywidualne potrzeby klientów.

Ile to kosztuje?

W DevaGroup sam decydujesz o poziomie swoich wydatków, a budżet kampanii może być dowolnie modyfikowany.
Całkowity koszt działań to Twój budżet oraz koszt naszej obsługi i opcjonalnych usług dodatkowych.
Zapytaj nas również o pakiety premium SEO.

Specjaliści w działaniach B2B

Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu działań nastawionych na pozyskanie klienta B2B – zarówno w ramach pozycjonowania jak i kampanii Ads. Nasza obsługa nie ogranicza się do Polski, a do klienta biznesowego docieraliśmy już w takich krajach jak np. Wielka Brytania, Niemcy, czy USA. Zobacz dlaczego warto powierzyć nam prowadzenie działań:

Zapomnij o rozliczeniach „za pozycje”!

Ze względu na liczne nadużycia w branży nie oferujemy tzw. modelu „za pozycje” / „za efekt”. Uważamy, że świadomy klient to dobry klient.

Model "za pozycje"

Ryzyko: firmy ryzykują
aby wystawić wyższą fakturę

Agencje pokazują jedynie raporty pozycji,
a nie wykonaną pracę

Błędne koło: brak efektów powoduje
brak środków na zaangażowanie

Długie okresy wypowiedzenia

Agencja typowo kasuje linki
z własnych zaplecz

Wynagrodzenie za pracę

Nie ryzykujemy,
liczy się efekt długofalowy

Pokazujemy linki, pozycje
i pracę jaką wykonaliśmy

Gwarantowane zaangażowanie,
szerokie pozycjonowanie

Krótki, miesięczny okres wypowiedzenia
- musimy dać z siebie wszystko

Nie kasujemy linków i nie uzależniamy
Klientów od własnego zaplecza

FAQ - najczęściej zadawane pytania

 
Co to jest pozycjonowanie strony internetowej?rozwiń
Pozycjonowanie strony internetowej jest to szereg działań, których celem jest wypromowanie serwisu www w organicznych wynikach wyszukiwania. Proces ten obejmuje zarówno zmiany i poprawki na stronie (on-site), jak również wszelkie dodatkowe prace wykonywane poza nią (off-site).

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?rozwiń
Koszt pozycjonowania strony internetowej zależny jest od wielu czynników, takich jak rozmiar strony, branża, tudzież rodzaj wybranych fraz kluczowych. Bardziej rozbudowana strona i konkurencyjne słowa kluczowe będą wymagały większego nakładu prac, a tym samym wzrośnie sam koszt pozycjonowania. Jeśli wyślesz do nas zapytanie przygotujemy darmową wycenę dzialań.

Ile czasu trwa pozycjonowanie strony internetowej?rozwiń
Nie można jednoznacznie stwierdzić ile dokładnie trwa pozycjonowanie strony internetowej. Ogromne znaczenie ma tutaj m.in. branża, aktualna sytuacja i historia strony oraz konkurencja, jednakże pierwsze efekty pozycjonowania z reguły powinny być widoczne już w przeciągu kilku miesięcy.

Wybierz najlepszych specjalistów

Zapomnij o firmach, które budują PR artykułami sponsorowanymi, pozycjonowanie znają tylko w teorii, a realną pracę zlecają praktykantom. Jeśli zdecydujesz się na DevaGroup gwarantujemy, że wykorzystamy dla Ciebie całą wiedzę gromadzoną w trakcie wielu lat pozycjonowania stron naszych Klientów. Audytowaliśmy serwisy z wielu branż, mamy szerokie doświadczenie w e-commerce (Conrad.pl, Neonet.pl czy Dawanda.com) oraz portalach informacyjnych. Szkoliliśmy również jedne z najlepszych agencji SEO i działów SEO dużych portali branżowych. W zależności od Twoich potrzeb wybierz audyt, konsultację lub pełne szkolenie.
krzysztof-marzec

Krzysztof Marzec, CEO DevaGroup, doświadczenie od 13 lat w tym 7 lat prowadził dział SEO w Interia.pl. Jest wieloletnim szkoleniowcem i wykładowcą, autorem dwóch książek z zakresu SEM oraz sędzią European Search Awards.

kamil-sroka

Kamil Sroka, Head of SEO, doświadczenie w branży od 11 lat, szkolił m.in. w ramach Marketing Masters, z zakresu optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych oraz odpowiada za projekty audytów dla marek takich jak Neonet czy Allegro. Na co dzień kieruje 6 osobowym działem SEO w DevaGroup oraz odpowiada za nadzorowanie działań SEO, przygotowanie wycen i strategii dla projektów.

Audyt działań SEO

Zanim zlecisz nam pozycjonowanie Twojej strony możemy wykonać darmowy podstawowy audyt oceniający stan jej profilu linkowego i dotychczasowe prace SEO.
Możesz również zlecić nam pełny płatny audyt techniczny.

Szkolenia i konsultacje

Prowadzimy płatne konsultacje w siedzibie klienta, naszej sali konferencyjnej lub zdalnie z udostępnionym ekranem.
Chcesz poznać lepiej SEO? Zapytaj nas o szkolenia otwarte
oraz dedykowane dla firm.

KURSY ON-LINE

Nasze kursy on-line cieszą się dużym zainteresowanie zarówno wśród osób początkujących, jak i średnio-zaawansowanych. Są one dobrym poradnikiem do rozpoczęcia swojej przygody w danym temacie. Sprawdź, jakie kursy przygotowaliśmy do tej pory i wybierz coś dla siebie!
Oprócz kursów prowadzimy również szkolenia otwarte i dedykowane konsultacje w Krakowie oraz on-line. Do tej pory przeszkoliliśmy ponad 1000 osób w trakcie ponad 500 godzin szkoleniowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

darmową rozmowę wideo

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991