SZKOLENIA GOOGLE ADS (ADWORDS)

CERTYFIKOWANE SZKOLENIE GOOGLE ADS

Poziom podstawowy

Prowadzący: Karolina Kawulka, Przemysław Biegacz

Poziom zaawansowany

Prowadzący: Dorota Kika, Krzysztof Marzec
dorota krzysiek
przemek karolina

Sekret najlepszych szkoleń Google Ads?

Doświadczeni i praktykujący prowadzący

Narzędzia Google to nasza pasja - pracujemy na nich, tworząc z sukcesem kampanie dla naszych klientów. Jeżeli szukasz profesjonalnie przeprowadzonego szkolenia Google Ads, wybierz te, które pozwoli zgłębić Ci tajniki tworzenia kampanii reklamowych w internecie. Poznaj naszych prowadzący szkolenia Google Ads. Dorota to nasza Senior SEM Specialist, która świetnie włada przykładowo Google Tag Managerem. Krzysiek kierują całą agencją łącząc swoją wiedzę z wszystkich dziedzin marketingu w wyszukiwarkach. Przed Agnieszką, czyli certyfikowaną Google Partners Digital Champion in Smart Bidding, świat Google Ads i Analytics nie ma żadnych tajemnic. DevaGroup osiągnęła jeden z najlepszych poziomów w EMEA (Google Premium Partners Awards EMEA Finalist) i oficjalnie jest Partnerem Google Premier z kampaniami na znacznie wyższym poziomie, niż średnia innych partnerów. Potwierdza to również wyjątkowy status Rising Stars agencji.

Uczenie osób dorosłych to wyzwanie. Mam za sobą dziesiątki szkoleń, kilkadziesiąt godzin nagranych webinarów i kursów w tematyce Google Ads. Dawno przekroczyłem tysiąc przeszkolonych osób. Z Google Ads korzystam od 2005 roku w codziennej pracy, dodatkowo odbyłem wiele kursów jak uczyć i prezentować. Dostajesz gwarancję, że trafisz na praktyka i doświadczonego szkoleniowca. Mam za sobą dziesiątki wystąpień na najlepszych konferencjach w kraju oraz szkolenia na zlecenie Google dla najlepszych agencji i domów mediowych w programach Akademia Google Partners oraz BIG6. Moje książki w tematyce Google sprzedały się w ponad trzech i pół tysiącach egzemplarzy, a pozycja opisująca egzaminy Google urosła do rangi podręcznika, z bardzo wysokimi ocenami czytelników.

Krzysztof Marzec, CEO

Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. Uwielbiam pracę z kampaniami głównie dla branży e-commerce. Chętnie wykorzystuję Google Tag Managera w codziennej pracy. Z zamiłowania podróżniczka.

Karolina Kawulka, SEM Specialist

Jestem certyfikowaną specjalistką Google Ads i Google Analytics. W branży SEM pracuję od 2009. Przeżyłam niejedną rewolucję w narzędziach Google, dzięki czemu żadne zmiany nie są mi straszne, a testowanie nowości sprawia prawdziwą przyjemność. Jako Senior SEM Specialist w DevaGroup skupiam się głównie na praktycznym wykorzystaniu systemów Google Ads i Google Analytics. Zamiast teoretyzować, sprawdzam jakie rozwiązania faktycznie działają. Na co dzień zajmuję się tworzeniem kampanii reklamowych oraz analityką i wdrożeniami Google Tag Manager.

Dorota Kika, Senior SEM

Jestem certyfikowanym specjalistą Google Ads oraz Analytics. W codziennej pracy biorę pod uwagę różnorodność branż i zawsze staram się łączyć kreatywne podejście z analityką oraz pracą na konkretnych danych. Otrzymałam tytuł Google Partners Digital Champion in Smart Bidding po ukończeniu półrocznego programu na temat automatyzacji i wdrażania inteligentnych rozwiązań w Google Ads. Zdobywałam praktyczną wiedzę pracując w krakowskich oraz warszawskich agencjach w zakresie płatnych kampanii SEM oraz Facebook Ads. Jestem praktykiem, który postanowił zacząć dzielić się swoim doświadczeniem i pasją na szkoleniach.

Agnieszka Maciuk, SEM Specialist

Nasze szkolenia Google Ads prowadzone są nie tylko stacjonarnie w Krakowie, ale również online - bez względu, czy Twoja firma jest z Krakowa, Katowic czy Wrocławia - możecie szkolić się z DevaGroup nie wychodząc z biura.

Szkolenie to gwarancja profesjonalizmu, wysokiego poziomu merytorycznego i dydaktycznego. Dodatkowo po ukończeniu kursu Google Ads każdy z uczestników otrzymuje rozpoznawalny w branży certyfikat, który potwierdza wiedzę nabytą na naszym szkoleniu.

Partner Google - szkolenia SEO, SEM, e-commerce i analityka Rising stars agency of the year Google Partners
4.73

średnia ocena szkolenia

10/10 osób poleciłoby nasze szkolenia znajomemu

Opinie uczestników

Ogromnym atutem szkolenia GTM był jego ćwiczeniowy charakter; każdy uczestnik dostał własną stronę na wordpressie, gdzie krok po kroku mógł przejść przez proces różnego typu tagowania wraz z prowadzącymi. Po szkoleniu jestem w stanie sama w pełni tagować strony. Na plus są także nagrania ze szkolenia, które otrzymałam po nim - dzięki temu w każdej chwili mogę wrócić do każdego miejsca szkolenia. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia i w przyszłości także zaufałabym DEVA Group.
Zuzanna Frydel, Junior Performance Marketing w More Bananas
Merytoryka, konkretne przykłady przydatne w codziennej pracy, prezentacja prowadząca krok po kroku oraz szybkie tempo. Wrócę do Was na inne szkolenie!
Sandra

Co wyróżnia nasze szkolenia Google Ads?

Szkolenia to nasza wizytówka: merytoryka, jakość i praktyka

 • Małe grupy, aby skutecznie się uczyć i rozwiązywać indywidualne problemy,
 • Czterech prowadzących - praktyków gwarantujących dynamikę i szerokie spojrzenie na Ads,
 • Ankieta przed szkoleniem badająca Twoje potrzeby i dostosowująca program,
 • Materiały wideo i zadania przed szkoleniem wyrównujące poziom i wiedzę,
 • Materiały wideo i ocena zadań po szkoleniu sprawdzająca wiedzę,
 • Zadania praktyczne, liczne ćwiczenia oraz gwarancja, że wyjdziesz zadowolony,
 • Dwie wersje szkolenia. Przygotowaliśmy dwa poziomy szkolenia: podstawowy i zaawansowany,
 • Uwaga: Jeśli uczestniczyłaś/eś już w naszym szkoleniu Google Ads - wybierz szkolenie zaawansowane lub indywidualne,
 • Partnerzy merytoryczni naszych szkoleń przygotowują dla Uczestników specjalne kody rabatowe na wybrane usługi.

Agenda szkolenia Google Ads

 • Co powinieneś umieć przed szkoleniem?

  Na start nie potrzebujesz żadnej dodatkowej wiedzy technicznej. Wystarczy ogólne pojęcie o marketingu i dużo chęci do nauki. Przed szkoleniem zapoznaj się z przesłanymi materiałami i nagraniami.
 • Pierwsze kroki w Google Ads - przed szkoleniem

  Wypełniasz ankietę, która pozwoli nam dostosować do Ciebie jego poziom i wymagania. Otrzymujesz materiał wideo z instrukcjami i zadaniami do wykonania przed szkoleniem. Zaplanuj co najmniej dwie godziny na samodzielną pracę.
 • 9:00 - 10:30

  karolina kawulka
  Karolina Kawulka
  Wstęp do Google Ads
  • Uczestnicy tworzą pierwszą kampanię na żywo z omówieniem ustawień i funkcji systemu,
  • Omówienie ustawień poziomu kampanii,
  • Wstęp do słów kluczowych + ćwiczenie praktyczne.

  Od pierwszych minut pracujesz z interfejsem Ads. Już w materiałach przed szkoleniem dowiesz się, jak ustawić pierwszą kampanię - dlatego podczas szkolenia poszerzymy tą wiedzę o praktyczne wykorzystanie elementów systemu. Na koniec bloku poznasz największą pułapkę sieci wyszukiwania: dopasowania słów kluczowych.
 • 15’ Przerwa kawowa
 • 10:45 - 12:15

  karolina kawulka
  Karolina Kawulka
  Kończymy pierwszą kampanię Google Ads
  • Analiza słów kluczowych z elementami content marketingu, (uczestnicy korzystają z planera słów kluczowych),
  • Tworzenie tekstów reklamowych,
  • Przygotowywanie reklam elastycznych,
  • Tworzenie reklam przez uczestników.

  Odpowiedni dobór słów kluczowych to podstawa dobrej kampanii w sieci wyszukiwania i właśnie tego nauczysz się w tej części. Następnie uzupełnimy nasze kampanie o teksty reklamowe. Przekażemy Wam najlepsze praktyki tworzenia reklam.
 • 40’ Przerwa obiadowa
 • 12:55 - 14:25

  webinar przemyslaw biegacz
  Przemysław Biegacz
  Ulepszenie kampanii Google Ads:
  - Rozszerzenia reklam.
  Kampania w sieci reklamowej (GDN)
  • Utworzenie pierwszej kampanii,
  • Omówienie wszystkich metod kierowania reklam w GDN,
  • Tworzenie reklam (zadanie).

  270 znaków w treści reklamy często nie wystarczy, aby przekazać wszystko co chcemy. Dlatego poznamy rozszerzenia reklam, które nam to ułatwią. Uzupełnieniem kampanii w sieci wyszukiwania jest reklama graficzna wykorzystywana na różnych etapach lejka zakupowego. Utworzymy ją razem od początku.
 • 15’ Przerwa kawowa
 • 14:40 - 16:10

  webinar przemyslaw biegacz
  Przemysław Biegacz
  Zagadnienia optymalizacji kampanii i dodatkowych możliwości Google Ads
  • Remarketing,
  • Wstęp do reklamy Shopping Ads,
  • Pojęcia niezbędne w optymalizacji kampanii.

  Na zakończenie kilka słów na temat zawracania użytkowników na ścieżce zakupowej oraz tego, co jest niezbędne do uruchomienia reklamy produktowej będącej podstawą kampanii e-commerce. Dowiesz się także, jak specjaliści optymalizują kampanie na co dzień.
 • Zakończenie szkolenia - sesja pytań i odpowiedzi
 • Po szkoleniu

  Wypełniasz ankietę oceniającą szkolenie. Wraz z certyfikatem otrzymujesz prezentacje, nagrania ze szkolenia oraz materiały z linkami do narzędzi i wiedzy. Dodatkowo każdy uczestnik dostaje bezpłatną godzinę konsultacji online na dodatkowe pytania w temacie szkolenia.
 • Co powinieneś umieć przed szkoleniem?

  W celu skorzystania w pełni z treści szkolenia potrzebna jest podstawowa wiedza o kampaniach w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej. Będziemy ją poszerzać podczas pierwszej części dnia. Jeżeli nie masz takiej wiedzy to zapraszamy najpierw na szkolenie podstawowe. Przed szkoleniem zapoznaj się z przesłanymi materiałami i nagraniami.
 • Przed szkoleniem

  Wypełniasz ankietę, która pozwoli nam upewnić się, że znasz podstawy Google Ads i wskaże nam, na których elementach powinniśmy skupić się najbardziej podczas rozszerzonego szkolenia. Otrzymasz również materiał wideo z omówieniem typów kampanii o jakich będzie mowa. Zaprezentujemy w nim kampanie Search, PLA i GDN oraz objaśnimy ich strukturę.
 • 9:00 - 10:30

  dorota kika
  Dorota Kika
  Dobre praktyki Google Ads
  • Konwersje Google Ads vs Google Analytics,
  • Omówienie dobrych praktyk i metryk,
  • Audyt własnego konta Google Ads z pomocą prowadzących.

  Od czego zacząć ulepszenie swojego konta reklamowego? Od audytu z doświadczonym specjalistą. Dlatego właśnie od tego zaczniemy nasze szkolenie. Powiemy także czemu wyniki w Google Ads różnią się od tych w Google Analytics i z których lepiej korzystać.
 • 15’ Przerwa kawowa

 • 10:45 - 12:15

  Krzysztof Marzec
  Krzysztof Marzec
  Ulepszamy nasze konto Google Ads
  • Poprawa tekstów reklamowych (warsztat),
  • Omówienie kampanii GDN (w tym SDC) i ich optymalizacja.

  Ulepszania konta ciąg dalszy. Pokażemy przykłady reklam, które nie powinny mieć miejsca i powiemy jak tworzyć efektywne teksty reklamowe. Omówimy także jak poprawić skuteczność kampanii graficznych.
 • 40’ Przerwa obiadowa

 • 12:55 - 14:25

  dorota kika
  Dorota Kika
  Kampania produktowa - Google Zakupy
  • Utworzenie konta Merchant Center z dodaniem ręcznego pliku produktowego,
  • Omówienie działania i struktury kampanii,
  • Kampania inteligentna i kampania z priorytetami.

  Kampanie produktowe to podstawa reklamy każdego e-commercu. Co możemy zrobić, aby zyskać na nich jeszcze więcej? To pokażemy w tej części szkolenia.
 • 15’ Przerwa kawowa

 • 14:40 - 16:10

  Krzysztof Marzec
  Krzysztof Marzec
  Inne możliwości Google Ads
  • Budowanie i analizowanie list remarketingowych,
  • Rodzaje reklam wideo,
  • Jak stworzyć dobrą reklamę wideo?

  Uzupełnieniem naszych działań w wyszukiwarce Google powinien być remarketing, ale z doświadczenia wiemy, że często nie jest on poprawnie skonfigurowany. Dlatego przekażemy dobre praktyki. Na zakończenie omówimy możliwości reklam wideo.
 • Zakończenie szkolenia - sesja pytań i odpowiedzi
 • Po szkoleniu

  Wypełniasz ankietę oceniającą szkolenie. Wraz z certyfikatem otrzymujesz prezentacje, nagrania ze szkolenia oraz materiały z linkami do narzędzi i wiedzy. Dodatkowo każdy uczestnik dostaje bezpłatną godzinę konsultacji online na dodatkowe pytania w temacie szkolenia.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?


Certyfikat szkolenia DevaGroup
Ulepsz swoje CVrozwiń
Po szkoleniu Google Ads z DevaGroup otrzymasz rozpoznawalny w branży certyfikat zaświadczający o Twojej wiedzy uzyskanej w naszym szkoleniu.

Know-how nowości w Google Adsrozwiń
Nasze szkolenia są na bieżąco uaktualniane - ważne jest dla nas aby bazować na najnowszych informacjach związanych z Google Ads. Przedstawimy Ci wiele ciekawostek i nowości ze świata Google.

Gwarantujemy czysty zyskrozwiń
Wiedza, którą zdobędziesz na szkoleniu Google Ads zaprocentuje podczas tworzenia kampanii w Google Ads.

Zapisz się na szkolenie


  Zgłoś się do nas na wycenę szkolenia indywidualnego:  Dane do faktury:


  Jeśli posiadasz kod rabatowy, wpisz go poniżej (kod rabatowy nie łączy się z innymi rabatami)  Administratorem danych jest DevaGroup sp z o.o. z siedzibą w Krakowie.
  Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych podanych w formularzu znajdziesz w naszej Polityce prywatności.


  Dlaczego warto wybrać szkolenia DevaGroup?

  • Mamy prestiżowy status Partnera Google Premier.
  • Naszych prelekcji wysłuchało ponad 10.000 osób, kolejne 3000 odwiedziło nasze szkolenia, a 5000 nasze wydarzenia semKRK.
  • Książki autorstwa naszych trenerów wydane przez Helion oraz PWN wyprzedawały wznowione nakłady, a ponad setka artykułów ukazała się najważniejszych branżowych pismach marketingowych i prasie drukowanej.
  • Szkolą wyłącznie praktycy. W codziennej pracy dla naszych klientów - w tym firm z pierwszej ligi polskiego Internetu wykorzystujemy omawiane narzędzia i autorskie metody optymalizacji kampanii. Sami szkolimy się stale aby dostarczać wiedzę jeszcze ciekawiej i lepiej.
  • Znamy się na szkoleniu osób dorosłych - szkolimy od ponad 18 lat mając również doświadczenie w prowadzeniu zajęć na uczelniach (Uniwersytet Jagielloński, Akademia górniczo Hutnicza, Wyższe Szkoła Europejska, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania) w ramach studiów dziennych jak i podyplomowych. Największe polskie firmy takie jak Allegro, Neonet, Beck doceniły nasze doświadczenie. Zapraszały nas również organizacje takie jak Stowarzyszenie Lewiatan czy Fundacja Uniwersytet Dzieci.
  • Krzysztof Marzec oraz Tomasz Trzósło szkolili bezpośrednio dla Google Polska m.in. w ramach Akademii Google Partners jako Certyfikowani Trenerzy Google Ads. Szkolili wszystkie najlepsze agencje SEM oraz w przypadku Krzysztofa Marca domy mediowe z BIG6.
  • Każde szkolenie poprzedza ankieta, dzięki której dostosowujemy poziom do grupy. Dodatkowo dostaniesz materiały wideo wyrównujące wiedzę. Opcjonalnie nadając nam dostępy do swoich danych możesz liczyć na wstępny audyt swoich kampanii w trakcie szkolenia lub po nim. Poufność danych zapewnia nasze agencyjne NDA.
  • Szkoleniowcy tworzą materiały dla specjalistów marketingu, search engine marketingu ale również specjalistów z dziedzin pokrewnych oraz właścicieli biznesów. Mamy duże doświadczenie w e-commerce oraz szkoleniu webmasterów i osób pragnących rozwijać swoje kompetencje w nowej branży.
  • Nasi trenerzy prowadzili zajęcia m.in. w: Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu, Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie oraz Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

  Wymagasz więcej?

  Szukasz szkolenia dedykowanego lub na poziomie zaawansowanym? Od lat cieszymy się zaufaniem firm, które zapraszają nas do tworzenia szkoleń szytych na miarę dla całych działów po szkolenia indywidualne. Skontaktuj się już dziś!

  gabaprofile

  Gabriela Brakoniecka,
  New Business Manager
  504 990 546
  gabriela.brakoniecka@devagroup.pl

  Odbierz ekskluzywne materiały za darmo:

  • E-book: SEOtips z 131 poradami od 27 ekspertów SEO,
  • Raport: Marketing online przemysłu meblarskiego i wnętrzarskiego 2020,
  • Film instruktażowy z konfiguracji GTM.

  Wszystko to po darmowym zapisie na nasz newsletter. Dowiedz się więcej na temat branży i przygotuj się do naszych szkoleń. Dzięki obecności w naszej bazie nie ominą Cię terminy nowych szkoleń oraz promocje przygotowane specjalnie dla Ciebie!

  Scroll to Top