SZKOLENIE GOOGLE TAG MANAGER

Od 0 do GTM-owego bohatera

Poziom podstawowy

Prowadzący: Dorota Kika, Tomasz Trzósło
dorota tomasz

Sekret najlepszych szkoleń Google Tag Manager?

Doświadczeni prowadzący - praktycy, dla których GTM nie ma żadnych tajemnic!

Chcesz samodzielnie wdrażać różne narzędzia analityczne, ale nie masz wiedzy programisty czy dewelopera? Zapisz się na nasze szkolenia Google Tag Manager, indywidualne podejście prowadzących sprawi, że GTM będzie Twoim największym sprzymierzeńcem w codziennej pracy! Zapraszamy na nasze szkolenie „od 0 do GTMowego bohatera”! To świetna okazja do zdobycia potrzebnej wiedzy! Już nigdy programista nie powie Ci, że na wdrożenie kodu będziesz musiał czekać 3 tygodnie. Na naszym szkoleniu z GTM 90% potrzebnych kodów do testowania wdrożysz sam! Dodatkowo Google Tag Manager szkolenie sprawi, że dowiesz się, jak przeprowadzać zarówno proste, jak i bardziej zaawansowane testy, za pomocą darmowego narzędzia Google Optymize. Podczas szkolenia GTM omówimy cały proces – od postawienia hipotez po raportowanie, gdzie tylko jednym z elementów jest samodzielne wdrożenie narzędzia. Przyjdź na szkolenie Google Tag Manager, testuj i rozwijaj z nami swoje umiejętności analityczne.

Szkolenie z GTM przeznaczone jest przede wszystkim dla wszystkich, którzy chcą poznać to narzędzie od podszewki. Zapraszamy więc m.in.: analityków, specjalistów Google Ads, SEO, Facebook Ads, marketingowców oraz właścicieli firm.

Jestem certyfikowaną specjalistką Google Ads i Google Analytics. W branży SEM pracuję od 2009. Przeżyłam niejedną rewolucję w narzędziach Google, dzięki czemu żadne zmiany nie są mi straszne, a testowanie nowości sprawia prawdziwą przyjemność. Jako Senior SEM Specialist w DevaGroup skupiam się głównie na praktycznym wykorzystaniu systemów Google Ads i Google Analytics. Zamiast teoretyzować, sprawdzam jakie rozwiązania faktycznie działają. Na co dzień zajmuję się tworzeniem kampanii reklamowych oraz analityką i wdrożeniami Google Tag Manager.

Dorota Kika, Senior SEM Specialist

Jestem specjalistą SEM i zajmuję się analizą danych płynących z narzędzia Google Analytics. W branży e-commerce pracuję od 2008 roku. Pracowałem w agencjach interaktywnych (Noril, Krakweb, Yelowlab) oraz prowadziłem swoją agencję – ROIExperts.pl. Byłem prelegentem m.in. podczas: Internetowych Rewolucji Google, Digital Day, WordCamp, #semKRK, Targów Absolvent. Szkoliłem m.in.: Ministerstwo Cyfryzacji RP, Akademię Google Partners, Uniwersytet Shopera, PPNT Gdynia czy Akademię Altkom . Prowadziłem wykłady dotyczące e-commerce na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Prowadzę konsultacje na stronie: tomasztrzoslo.pl.

Tomasz Trzósło, SEM Specialist

Gwarantujemy Ci praktyczną wiedzę, która pozwoli Ci lepiej rozumieć klientów i efektywniej prowadzić działania marketingowe. Jeśli szukasz szkolenia z Google Tag Managera na najwyższym poziomie merytorycznym i dydaktycznym – zapisz się już dziś! Szkolenie z GTM będzie miało formę on-line i będzie odbędzie się w dwóch terminach. Zdobądź niezbędną Ci wiedzę bez wychodzenia z domu.

Partner Google - szkolenia SEO, SEM, e-commerce i analityka Rising stars agency of the year Google Partners
5.00

średnia ocena szkolenia

10/10 osób poleciłoby nasze szkolenia znajomemu

Opinie uczestników

Ogromnym atutem szkolenia GTM był jego ćwiczeniowy charakter; każdy uczestnik dostał własną stronę na wordpressie, gdzie krok po kroku mógł przejść przez proces różnego typu tagowania wraz z prowadzącymi. Po szkoleniu jestem w stanie sama w pełni tagować strony. Na plus są także nagrania ze szkolenia, które otrzymałam po nim - dzięki temu w każdej chwili mogę wrócić do każdego miejsca szkolenia. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia i w przyszłości także zaufałabym DEVA Group.
Zuzanna Frydel, Junior Performance Marketing w More Bananas
Merytoryka, konkretne przykłady przydatne w codziennej pracy, prezentacja prowadząca krok po kroku oraz szybkie tempo. Wrócę do Was na inne szkolenie!
Sandra

Co wyróżnia nasze szkolenia GTM?

Szkolenia to nasza wizytówka: merytoryka, jakość i praktyka

 • Małe grupy, aby skutecznie się uczyć i rozwiązywać indywidualne problemy,
 • Dwóch prowadzących gwarantujących dynamikę i szerokie spojrzenie na omawiane tematy,
 • Nasze szkolenia Google Tag Manager - indywidualne podejście prowadzących do Twoich potrzeb.
 • Ankieta przed szkoleniem badająca Twoje potrzeby i dostosowująca program,
 • Materiały wideo i zadania przed szkoleniem wyrównujące poziom i wiedzę,
 • Materiały wideo i ocena zadań po szkoleniu sprawdzająca wiedzę,
 • Zadania praktyczne, liczne ćwiczenia oraz gwarancja, że ze szkolenia z GTM wyjdziesz zadowolony,
 • Uwaga: Jeśli uczestniczyłaś/eś już w naszym szkoleniu GTM- wybierz szkolenie zaawansowane lub indywidualne,
 • Partnerzy merytoryczni naszych szkoleń przygotowują dla Uczestników specjalne kody rabatowe na wybrane usługi.

Agenda szkolenia GTM

 • Co powinieneś umieć przed szkoleniem?

  To szkolenie jest bardzo techniczne. Ważne jest, abyś wiedział czym jest HTML i jak rozróżnić znaczniki w kodzie. Podczas szkolenia implementujemy kody Google Analytics dlatego ważna jest też podstawowa znajomość tego narzędzia i wiedza czym są zdarzenia.

  Jeżeli chcesz nadrobić zaległości odnośnie Google Analytics to zapraszamy na nasze szkolenie podstawowego z tego zakresu. Podstawy HTML polecamy nadrobić na darmowym kursie online. Np. tutaj: https://pl.khanacademy.org/computing/hour-of-code/hour-of-code-lessons/hour-of-html/v/making-webpages-intro Przed szkoleniem zapoznaj się z przesłanymi materiałami i nagraniami.
 • Przed szkoleniem

  Wypełniasz ankietę, która pozwoli nam dostosować do Ciebie jego poziom szkolenia Google Tag Manager. Otrzymujesz materiały nt. podstaw HTML + Jak założyć konto GTM i GA (pdf) do wykonania przed szkoleniem. Zaplanuj co najmniej dwie godziny na samodzielną pracę.
 • 9:00 - 10:30

  tomasz trzoslo devagroup
  Tomasz Trzósło
  Uniezależnij się od Działu IT – szybkie wprowadzenie praktyczne do Google Tag Managera
  • Dlaczego korzystać z GTM?
  • Panel GTM,
  • Reguły, Tagi, Zmienne, czyli jak to działa?
  • Tag Google Analytics i sprawdzenie poprawności.

  Trochę teorii zanim przejdziemy do praktyki. W tej części uruchomisz swoje konto GTM i Analytics. Otrzymasz od nas swoją stronę do ćwiczeń, na której możesz pracować jeszcze po zakończeniu szkolenia.
 • 15’ Przerwa kawowa
 • 10:45 - 12:15

  tomasz trzoslo devagroup
  Tomasz Trzósło
  Google Tag Manager: podstawy
  • Podstawowe tagi (Facebook Pixel, konwersje Google Ads),
  • Kliknięcia w przyciski i linki (wysyłanie zdarzeń do Analyticsa),
  • Mierzenie wysłania formularza cz. 1.

  Wdrażamy pierwsze kody śledzenia oraz konwersji. Operujemy na tagach, zdarzeniach i wbudowanych zmiennych. Ćwiczymy różne możliwości rozwiązań dla jednego problemu. Odkrywamy pierwsze pułapki.
 • 40’ Przerwa obiadowa
 • 12:55 - 14:25

  dorota kika
  Dorota Kika
  Google Tag Manager: poziom master
  • Mierzenie wysłania formularza cz. 2,
  • Wtyczki i pluginy do popularnych CMS – Prestashop, Shoper,
  • Integracja Tag Managera z Woocommerce.

  Kończymy proste wdrożenia i przechodzimy na poziom wyżej. Poza przedstawieniem sprawdzonych wtyczek do popularnych systemów CMS zaczniemy wdrażać śledzenie e-commerce na naszych stronach.
 • 15’ Przerwa kawowa
 • 14:40 - 16:10

  dorota kika
  Dorota Kika
  Google Tag Manager dla sklepów
  • Co to jest warstwa danych i jak z niej korzystać?
  • Moduł e-commerce,
  • Jak mierzyć niestandardowe zdarzenia?
  • Pytania uczestników.

  Dowiesz się czym jest warstwa danych i jak z niej korzystać. Dlaczego jest taka ważna przy wdrożeniach analityki? Dokończymy również wdrożenie śledzenia e-commerce.
 • Zakończenie szkolenia
 • Po szkoleniu

  Wypełniasz ankietę oceniającą szkolenie. Wraz z certyfikatem otrzymujesz prezentacje, nagrania ze szkolenia oraz materiały z linkami do narzędzi i wiedzy. Dodatkowo każdy uczestnik dostaje bezpłatną godzinę konsultacji online na dodatkowe pytania w temacie szkolenia.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?


Certyfikat szkolenia DevaGroup
Ulepsz swoje CVrozwiń
Po szkoleniu otrzymasz rozpoznawalny w branży certyfikat zaświadczający o Twojej wiedzy uzyskanej w naszym szkoleniu.

Know-how nowości w GTMrozwiń
Na szkoleniu bazujemy na najnowszych informacjach związanych z GTM. Przedstawimy wiele ciekawostek i nowości.

Gwarantujemy czysty zyskrozwiń
Wiedza, którą zdobędziesz na szkoleniu zaprocentuje podczas Twojej dalszej kariery. Rozwiniesz swój warsztat i będziesz świadomie podejmował dalsze decyzje związane z GTM w Twojej firmie.

Zapisz się na szkolenie


  Wybierz szkolenie lub szkolenia:  Dane do faktury:


  Jeśli posiadasz kod rabatowy, wpisz go poniżej (kod rabatowy nie łączy się z innymi rabatami)


  Administratorem danych jest DevaGroup sp z o.o. z siedzibą w Krakowie.
  Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych podanych w formularzu znajdziesz w naszej Polityce prywatności.


  Dlaczego warto wybrać szkolenia DevaGroup?

  • Mamy prestiżowy status Partnera Google Premier.
  • Naszych prelekcji wysłuchało ponad 10.000 osób, kolejne 3000 odwiedziło nasze szkolenia, a 5000 nasze wydarzenia semKRK.
  • Książki autorstwa naszych trenerów wydane przez Helion oraz PWN wyprzedawały wznowione nakłady, a ponad setka artykułów ukazała się najważniejszych branżowych pismach marketingowych i prasie drukowanej.
  • Szkolą wyłącznie praktycy. W codziennej pracy dla naszych klientów - w tym firm z pierwszej ligi polskiego Internetu wykorzystujemy omawiane narzędzia i autorskie metody optymalizacji kampanii. Sami szkolimy się stale aby dostarczać wiedzę jeszcze ciekawiej i lepiej.
  • Znamy się na szkoleniu osób dorosłych - szkolimy od ponad 18 lat mając również doświadczenie w prowadzeniu zajęć na uczelniach (Uniwersytet Jagielloński, Akademia górniczo Hutnicza, Wyższe Szkoła Europejska, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania) w ramach studiów dziennych jak i podyplomowych. Największe polskie firmy takie jak Allegro, Neonet, Beck doceniły nasze doświadczenie. Zapraszały nas również organizacje takie jak Stowarzyszenie Lewiatan czy Fundacja Uniwersytet Dzieci.
  • Krzysztof Marzec oraz Tomasz Trzósło szkolili bezpośrednio dla Google Polska m.in. w ramach Akademii Google Partners jako Certyfikowani Trenerzy Google Ads. Szkolili wszystkie najlepsze agencje SEM oraz w przypadku Krzysztofa Marca domy mediowe z BIG6.
  • Każde szkolenie poprzedza ankieta, dzięki której dostosowujemy poziom do grupy. Dodatkowo dostaniesz materiały wideo wyrównujące wiedzę. Opcjonalnie nadając nam dostępy do swoich danych możesz liczyć na wstępny audyt swoich kampanii w trakcie szkolenia lub po nim. Poufność danych zapewnia nasze agencyjne NDA.
  • Szkoleniowcy tworzą materiały dla specjalistów marketingu, search engine marketingu ale również specjalistów z dziedzin pokrewnych oraz właścicieli biznesów. Mamy duże doświadczenie w e-commerce oraz szkoleniu webmasterów i osób pragnących rozwijać swoje kompetencje w nowej branży.
  • Nasi trenerzy prowadzili zajęcia m.in. w: Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu, Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie oraz Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

  Wymagasz więcej?

  Szukasz szkolenia dedykowanego lub na poziomie zaawansowanym? Od lat cieszymy się zaufaniem firm, które zapraszają nas do tworzenia szkoleń szytych na miarę dla całych działów po szkolenia indywidualne. Skontaktuj się już dziś!

  Tomasz Sorka

  Tomasz Sorka,
  Senior New Business Manager
  515 714 313
  tomasz.sorka@devagroup.pl

  Odbierz ekskluzywne materiały za darmo:

  • E-book: SEOtips z 131 poradami od 27 ekspertów SEO,
  • Raport: Marketing online przemysłu meblarskiego i wnętrzarskiego 2020,
  • Film instruktażowy z konfiguracji GTM.

  Wszystko to po darmowym zapisie na nasz newsletter. Dowiedz się więcej na temat branży i przygotuj się do naszych szkoleń. Dzięki obecności w naszej bazie nie ominą Cię terminy nowych szkoleń oraz promocje przygotowane specjalnie dla Ciebie!

  Scroll to Top