SZKOLENIE SEO: POZYCJONOWANIE I OPTYMALIZACJA

ZOPTYMALIZUJ SWOJĄ STRONĘ, PODNIEŚ WIDOCZNOŚĆ W GOOGLE

Poziom podstawowy

Prowadzący: Łukasz Suchy, Kamil Sroka

Poziom zaawansowany

Prowadzący: Łukasz Suchy, Kamil Sroka
Łukasz Suchy i Kamil Sroka - szkolenia SEO, e-commerce

Chcesz poznać sekret najlepszych szkoleń z pozycjonowania?

Dwóch doświadczonych praktyków, którzy prowadzą nasze kursy SEO

Pomimo otaczających nas zewsząd reklam pozycjonowanie w dalszym ciągu dostarcza klientów biznesom wszystkich branż (zarówno B2B, jak i B2C). Nasze szkolenie z pozycjonowania obejmuje najważniejsze zagadnienia dotyczące technicznego SEO, optymalizacji strony, a także linkbuildingu. Razem z nami poznasz podstawy z SEO copywritingu, pozycjonowania stron oraz pomożemy Ci lepiej zrozumieć działanie wyszukiwarki Google oraz jej algorytmów. Dzięki uczestnictwu w naszym szkoleniu SEO z pozycjonowania zwiększysz widoczność swojej strony www oraz pokażesz światu, że wiesz, jak zająć się pozycjonowaniem stron.

Pracuję na stanowisku Senior SEO Specialist. Specjalizuję się w przeprowadzaniu audytów i kompleksowej weryfikacji serwisów internetowych pod kątem SEO. Przygotowuję również strategie działań oraz propozycje zmian i optymalizacji stron WWW, których celem jest zwiększenie efektywności i widoczności. Oprócz tego prowadzę szkolenia z zakresu tworzenia, optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych. Przez wiele lat byłem również wykładowcą na studiach podyplomowych Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Łukasz Suchy, Senior SEO Specialist

Head of SEO, w branży od 2008 roku, szkolił m.in. w ramach Marketing Masters z zakresu optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych, trener programu szkoleniowego Google “Umiejętności Jutra”, wykładowca WSB w Gdańsku. Przez lata realizował także liczne szkolenia z tematyki SEO dla wielu firm i instytucji. Odpowiada za projekty audytów dla marek takich jak Neonet czy Allegro. Na co dzień kieruje 13 osobowym działem SEO w DevaGroup, oraz odpowiada za nadzorowanie działań SEO, przygotowanie wycen i strategii dla projektów.

Kamil Sroka, Head of SEO

Gwarantujemy Ci wiedzę, która zacznie dla Ciebie zarabiać w postaci świadomego budowania treści na Twojej stronie www oraz ich optymalizacji. Jeśli szukasz szkolenia z SEO na najwyższym poziomie merytorycznym i dydaktycznym – dobrze trafiłeś! Nasi prowadzący to świetnie wyszkoleni fachowcy, którzy sami uczestniczyli w wielu szkoleniach z pozycjonowania stron oraz uczyli się od najlepszych specjalistów SEO w Polsce oraz za granicą! Teraz chętnie dzielą się swoją wiedzą zarówno podczas szkoleń stacjonarnych (w Krakowie), jak i podczas szkoleń SEO online. Zapraszamy do udziału w wybranej formie szkolenia.

UWAGA! Aktualnie nasze szkolenia z pozycjonowania ze względu na pandemię koronawirusa realizowane są tylko online. Poinformujemy, jak tylko wrócimy z formatem naszych kursów SEO do formy tradycyjnej i będziecie mogli zapisać się na szkolenie SEO w Krakowie.

PremierPartner RGB Rising stars agency of the year Google Partners
4.60

średnia ocena szkolenia

10/10 osób poleciłoby nasze szkolenia znajomemu

Opinie uczestników

Ogromnym atutem szkolenia GTM był jego ćwiczeniowy charakter; każdy uczestnik dostał własną stronę na wordpressie, gdzie krok po kroku mógł przejść przez proces różnego typu tagowania wraz z prowadzącymi. Po szkoleniu jestem w stanie sama w pełni tagować strony. Na plus są także nagrania ze szkolenia, które otrzymałam po nim - dzięki temu w każdej chwili mogę wrócić do każdego miejsca szkolenia. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia i w przyszłości także zaufałabym DEVA Group.
Zuzanna Frydel, Junior Performance Marketing w More Bananas
Merytoryka, konkretne przykłady przydatne w codziennej pracy, prezentacja prowadząca krok po kroku oraz szybkie tempo. Wrócę do Was na inne szkolenie!
Sandra

Co wyróżnia nasze szkolenia SEO?

Szkolenia to nasza wizytówka: merytoryka, jakość i praktyka

 • Małe grupy, aby skutecznie się uczyć i rozwiązywać indywidualne problemy,
 • Różni prowadzący gwarantujący dynamikę i szerokie spojrzenie na pozycjonowanie oraz link building,
 • Ankieta przed szkoleniem SEO badająca Twoje potrzeby i dostosowująca program szkolenia z pozycjonowania stron bezpośrednio pod uczestników,
 • Materiały wideo i zadania przed szkoleniem z pozycjonowania wyrównujące poziom i wiedzę,
 • Materiały wideo i ocena zadań po kursie z pozycjonowania sprawdzająca wiedzę,
 • Zadania praktyczne, liczne ćwiczenia oraz gwarancja, że wyjdziesz zadowolony,
 • Dwie wersje szkolenia. Przygotowaliśmy dwa poziomy szkolenia: podstawowy i zaawansowany,
 • Uwaga:Jeśli uczestniczyłaś/eś już w naszym szkoleniu SEO - wybierz szkolenie rozszerzone lub indywidualne! Treści poruszane podczas podstawowego szkolenia z pozycjonowania mogą powielić się w części z naszymi wcześniejszymi szkoleniami.
 • Partnerzy merytoryczni naszych szkoleń przygotowują dla Uczestników specjalne kody rabatowe i zniżki na wybrane usługi.

Agenda szkolenia SEO

 • Co powinieneś umieć przed szkoleniem?

  Szkolenie ma poziom podstawowy. Przygotuj zatem 2 kubki dobrej kawy i dużo chęci do nauki! Przed szkoleniem zapoznaj się z przesłanymi materiałami i nagraniami.
 • Przed szkoleniem

  Wypełniasz ankietę, która pozwoli nam dostosować do Ciebie jego poziom i wymagania. Otrzymujesz materiał wideo z instrukcjami i zadaniami do wykonania przed szkoleniem. Zaplanuj co najmniej dwie godziny na samodzielną pracę.
 • 9:00 - 10:30

  Łukasz Suchy - Senior SEO Specialist, specjalista pozycjonowania stron www
  Łukasz Suchy i Kamil Sroka
  Czym jest SEO?
  • Jak działa wyszukiwarka Google?
  • Jakie działania wpłyną na sukces Twojej strony?
  • Co warto robić, by niewielkim nakładem prac wpływać na wyniki Google?

  W tej części dowiesz się, jak sprawdzać intencję zapytań użytkowników w Google by lepiej na nie odpowiadać. Nauczysz się wykorzystywać drobne zmiany na stronie oraz zasady podczas budowy treści, które spowodują, że Twoja strona będzie pozyskiwać więcej jakościowego ruchu.
 • 15’ Przerwa kawowa
 • 10:45 - 12:15

  Kamil Sroka - Head of SEO, specjalista pozycjonowania stron www
  Łukasz Suchy i Kamil Sroka
  Analiza słów kluczowych na potrzeby SEO
  • Sprawdzone rady i skuteczne pomysły, które umożliwią Ci wyszukanie właściwych słów dla Twojej strony,
  • Przegląd narzędzi i kilka nieoczywistych technik.

  Słowa kluczowe to nieodłączny element każdej kampanii. Przekażemy Ci, jak je przygotować i sprawdzać by przynosiły ruch i widoczność. Pokażemy darmowe i płatne narzędzia, które przyspieszą Twoje analizy. Nauczymy Cię też, jak analizować konkurencję, by pozyskiwać dane i odwzorowywać jej efekty.
 • 40’ Przerwa obiadowa
 • 12:55 - 14:25

  Łukasz Suchy - Senior SEO Specialist, specjalista pozycjonowania stron www
  Łukasz Suchy i Kamil Sroka
  Optymalizacja strony i linki pozycjonujące
  • Podstawowe informacje dotyczące rozwiązań optymalizacyjnych, które możesz wykorzystać niemal od razu,
  • Przegląd metod pozyskiwania linków pozycjonujących.

  Wskażemy Ci najważniejsze czynniki optymalizacji stron. Wspólnie potrenujemy ich praktyczne przygotowanie, tak by nauczyczyć Cię je skutecznie wykorzystywać każdego dnia. Pokażemy Ci także jak w 2021 pozyskują linki najwięksi oraz jak to robić, by nie przepalać budżetu i maksymalizować korzyści.
 • 15’ Przerwa kawowa
 • 14:40 - 16:10

  Kamil Sroka - Head of SEO, specjalista pozycjonowania stron www
  Łukasz Suchy i Kamil Sroka
  Jak współpracować z Agencją SEO aby kampania była realizowana efektywnie i skutecznie?
  • Poznaj sposoby na sprawdzenie czy działania Agencji przynoszą efekt,
  • Omówienie raportów i zestawów danych na konkretnych przykładach.

  Ta część nauczy Cię kontrolować i sprawdzać działania agencji SEO / Twojego specjalisty. Pokażemy przykładowe raporty i omówimy je na konkretnych przykładach. Nauczysz się czytać wykresy widoczności, ruchu czy wyników słów kluczowych. Dowiesz się jakie dane są faktycznie istotne z punktu widzenia SEO, a które mogą wprowadzać Cię w błąd.
 • Zakończenie szkolenia
 • Po szkoleniu

  Wypełniasz ankietę oceniającą szkolenie. Wraz z certyfikatem otrzymujesz prezentacje, nagrania ze szkolenia oraz materiały z linkami do narzędzi i wiedzy. Dodatkowo każdy uczestnik dostaje bezpłatną godzinę konsultacji online na dodatkowe pytania w temacie szkolenia.
 • Co powinieneś umieć przed szkoleniem?

  Należy posiadać podstawową wiedzę z zakresu optymalizacji stron internetowych w Google oraz podstawową znajomość najpopularniejszych narzędzi SEO. Jeżeli nie masz takiej wiedzy to zapraszamy najpierw na szkolenie podstawowe. Przed szkoleniem zapoznaj się z przesłanymi materiałami i nagraniami.
 • Przed szkoleniem

  Wypełniasz ankietę, która pozwoli nam dostosować do Ciebie jego poziom i wymagania. Otrzymujesz materiał wideo z instrukcjami i zadaniami do wykonania przed szkoleniem. Zaplanuj co najmniej dwie godziny na samodzielną pracę.
 • 9:00 - 10:30

  Łukasz Suchy i Kamil Sroka
  Audyt SEO - 10 problemów, na które należy zwrócić uwagę
  • Na bazie wielu przeprowadzonych audytów SEO wskazujemy najczęstsze problemy, które w nich znajdujemy. Konkretne przykłady błędów i sugestie rozwiązań.

  Pokazujemy najczęstsze problemy, które znajdujemy każdego dnia w audytach. Dowiesz się również jak je prawidłowo rozwiązać. Powiemy także co nieco o tym, dlaczego współpraca z deweloperami nie zawsze jest różowa i dlaczego warto pracować w systemie opartym o checklisty.
 • 15’ Przerwa kawowa

 • 10:45 - 12:15

  Łukasz Suchy i Kamil Sroka
  Linki wewnętrzne i ich optymalizacja
  • Linki wewnętrzne to siła Twojej strony! Sprawdź jak je efektywnie wykorzystywać i czerpać z nich bezpośredni ruch!
  • Linki zewnętrzne - skąd i jak linkować w Polsce i za granicą?

  Linki wewnętrzne to często niewykorzystywany potencjał stron. Podpowiemy jak z niego korzystać i jak go wdrażać w różnych typach stron czy e-sklepów. Dowiesz się także skąd pozyskiwać linki zewnętrzne w oparciu o sprawdzone platformy czy unikalny research.
 • 40’ Przerwa obiadowa

 • 12:55 - 13:55

  Łukasz Suchy i Kamil Sroka
  Case study wybranych wdrożeń i rozwiązań w SEO
  • Konkretne przykłady różnych typowych i nietypowych rozwiązań projektów.
  • Przykłady, które dały i nie dały efektu.

  Zebraliśmy kilkanaście case study z życia działu SEO. Konkretne materiały, które wykorzystywaliśmy z sukcesami. W tej części pokażemy Ci także kilka elementów kampanii, które mogą wpłynąć niekorzystnie na jej finalny efekt. Dowiesz się również, jak reagować w kryzysowych sytuacjach i wyciągać z nich wnioski na przyszłość.
 • 15’ Przerwa kawowa

 • 14:10 - 16:10

  Łukasz Suchy i Kamil Sroka
  Narzędzia SEO i Q&A
  Sprawdź jakie narzędzia używa każdy SEO-wiec na co dzień!
  • Przykłady narzędzi i wtyczek, których sami używamy realizując kampanię SEO
  • Sesja Q&A - oddajemy głos naszym uczestnikom i omawiamy wszystkie interesujące ich zagadnienia.
 • Zakończenie szkolenia
 • Po szkoleniu

  Wypełniasz ankietę oceniającą szkolenie. Wraz z certyfikatem otrzymujesz prezentacje, nagrania ze szkolenia oraz materiały z linkami do narzędzi i wiedzy. Dodatkowo każdy uczestnik dostaje bezpłatną godzinę konsultacji online na dodatkowe pytania w temacie szkolenia.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?


Certyfikat szkolenia DevaGroup
Ulepsz swoje CVrozwiń
Po szkoleniu otrzymasz rozpoznawalny w branży certyfikat zaświadczający o Twojej wiedzy uzyskanej w naszym szkoleniu.

Know-how nowości w SEOrozwiń
Na szkoleniu bazujemy na najnowszych informacjach związanych z SEO. Przedstawimy wiele ciekawostek i nowości.

Gwarantujemy czysty zyskrozwiń
Wiedza, którą zdobędziesz na szkoleniu zaprocentuje podczas Twojej dalszej kariery. Rozwiniesz swój warsztat i będziesz świadomie podejmował dalsze decyzje związane z SEO w Twojej firmie.

Zapisz się na szkolenie


  Wybierz szkolenie lub szkolenia:  Dane do faktury:


  Jeśli posiadasz kod rabatowy, wpisz go poniżej (kod rabatowy nie łączy się z innymi rabatami)


  Administratorem danych jest DevaGroup sp z o.o. z siedzibą w Krakowie.
  Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych podanych w formularzu znajdziesz w naszej Polityce prywatności.


  Dlaczego warto wybrać szkolenia DevaGroup?

  • Mamy prestiżowy status Partnera Google Premier.
  • Naszych prelekcji wysłuchało ponad 10.000 osób, kolejne 3000 odwiedziło nasze szkolenia, a 5000 nasze wydarzenia semKRK.
  • Książki autorstwa naszych trenerów wydane przez Helion oraz PWN wyprzedawały wznowione nakłady, a ponad setka artykułów ukazała się najważniejszych branżowych pismach marketingowych i prasie drukowanej.
  • Szkolą wyłącznie praktycy. W codziennej pracy dla naszych klientów - w tym firm z pierwszej ligi polskiego Internetu wykorzystujemy omawiane narzędzia i autorskie metody optymalizacji kampanii. Sami szkolimy się stale aby dostarczać wiedzę jeszcze ciekawiej i lepiej.
  • Znamy się na szkoleniu osób dorosłych - szkolimy od ponad 18 lat mając również doświadczenie w prowadzeniu zajęć na uczelniach (Uniwersytet Jagielloński, Akademia górniczo Hutnicza, Wyższe Szkoła Europejska, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania) w ramach studiów dziennych jak i podyplomowych. Największe polskie firmy takie jak Allegro, Neonet, Beck doceniły nasze doświadczenie. Zapraszały nas również organizacje takie jak Stowarzyszenie Lewiatan czy Fundacja Uniwersytet Dzieci.
  • Krzysztof Marzec oraz Tomasz Trzósło szkolili bezpośrednio dla Google Polska m.in. w ramach Akademii Google Partners jako Certyfikowani Trenerzy Google Ads. Szkolili wszystkie najlepsze agencje SEM oraz w przypadku Krzysztofa Marca domy mediowe z BIG6.
  • Każde szkolenie poprzedza ankieta, dzięki której dostosowujemy poziom do grupy. Dodatkowo dostaniesz materiały wideo wyrównujące wiedzę. Opcjonalnie nadając nam dostępy do swoich danych możesz liczyć na wstępny audyt swoich kampanii w trakcie szkolenia lub po nim. Poufność danych zapewnia nasze agencyjne NDA.
  • Szkoleniowcy tworzą materiały dla specjalistów marketingu, search engine marketingu ale również specjalistów z dziedzin pokrewnych oraz właścicieli biznesów. Mamy duże doświadczenie w e-commerce oraz szkoleniu webmasterów i osób pragnących rozwijać swoje kompetencje w nowej branży.
  • Nasi trenerzy prowadzili zajęcia m.in. w: Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu, Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie oraz Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

  Wymagasz więcej?

  Szukasz szkolenia dedykowanego lub na poziomie zaawansowanym? Od lat cieszymy się zaufaniem firm, które zapraszają nas do tworzenia szkoleń szytych na miarę dla całych działów po szkolenia indywidualne. Skontaktuj się już dziś!

  Łukasz Jeleń

  Łukasz Jeleń,
  Head of New Business
  517 450 338
  lukasz.jelen@devagroup.pl

  Odbierz ekskluzywne materiały za darmo:

  • E-book: SEOtips z 131 poradami od 27 ekspertów SEO,
  • Raport: Marketing online przemysłu meblarskiego i wnętrzarskiego 2020,
  • Film instruktażowy z konfiguracji GTM.

  Wszystko to po darmowym zapisie na nasz newsletter. Dowiedz się więcej na temat branży i przygotuj się do naszych szkoleń. Dzięki obecności w naszej bazie nie ominą Cię terminy nowych szkoleń oraz promocje przygotowane specjalnie dla Ciebie!

  Scroll to Top