Szkolenie SEO: Pozycjonowanie i optymalizacja

Zoptymalizuj swoją stronę, podnieś widoczność w Google

Poziom podstawowy

Prowadzący: Łukasz Suchy, Kamil Sroka


Poziom zaawansowany

Prowadzący: Łukasz Suchy, Kamil Sroka


Chcesz poznać sekret najlepszych szkoleń z pozycjonowania?

Dwóch doświadczonych praktyków, którzy prowadzą nasze kursy SEO

Pomimo otaczających nas zewsząd reklam pozycjonowanie w dalszym ciągu dostarcza klientów biznesom wszystkich branż (zarówno B2B, jak i B2C). Nasze szkolenie z pozycjonowania obejmuje najważniejsze zagadnienia dotyczące technicznego SEO, optymalizacji strony, a także linkbuildingu. Razem z nami poznasz podstawy z SEO copywritingu, pozycjonowania stron oraz pomożemy Ci lepiej zrozumieć działanie wyszukiwarki Google oraz jej algorytmów. Dzięki uczestnictwu w naszym szkoleniu SEO z pozycjonowania zwiększysz widoczność swojej strony www oraz pokażesz światu, że wiesz, jak zająć się pozycjonowaniem stron.

Pracuję na stanowisku Senior SEO Specialist. Specjalizuję się w przeprowadzaniu audytów i kompleksowej weryfikacji serwisów internetowych pod kątem SEO. Przygotowuję również strategie działań oraz propozycje zmian i optymalizacji stron WWW, których celem jest zwiększenie efektywności i widoczności. Oprócz tego prowadzę szkolenia z zakresu tworzenia, optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych. Przez wiele lat byłem również wykładowcą na studiach podyplomowych Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.
Łukasz Suchy, Senior SEO Specialist

Posiadam ponad 11 lat doświadczenia w branży SEO. Szkoliłem już m.in. w ramach Marketing Masters z zakresu optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych oraz odpowiadam za projekty audytów dla marek takich jak: Neonet czy Allegro. Na co dzień kieruje 9-osobowym działem SEO w DevaGroup oraz odpowiadam za nadzorowanie działań SEO, przygotowanie wycen i strategii dla projektów. Podczas mojej części szkolenia z pozycjonowania opowiem o podstawach SEO oraz przedstawię ciekawe case studies pochodzące z mojej codziennej pracy.

Kamil Sroka, Head of SEO

Gwarantujemy Ci wiedzę, która zacznie dla Ciebie zarabiać w postaci świadomego budowania treści na Twojej stronie www oraz ich optymalizacji. Jeśli szukasz szkolenia z SEO na najwyższym poziomie merytorycznym i dydaktycznym – dobrze trafiłeś! Nasi prowadzący to świetnie wyszkoleni fachowcy, którzy sami uczestniczyli w wielu szkoleniach z pozycjonowania stron oraz uczyli się od najlepszych specjalistów SEO w Polsce oraz za granicą! Teraz chętnie dzielą się swoją wiedzą zarówno podczas szkoleń stacjonarnych (w Krakowie), jak i podczas szkoleń SEO online. Zapraszamy do udziału w wybranej formie szkolenia.

UWAGA! Aktualnie nasze szkolenia z pozycjonowania ze względu na pandemię koronawirusa realizowane są tylko online. Poinformujemy, jak tylko wrócimy z formatem naszych kursów SEO do formy tradycyjnej i będziecie mogli zapisać się na szkolenie SEO w Krakowie.

Google Partner
Google Partners Rising Stars
AOTY
Google Partner Finalist
4.60

średnia ocena szkolenia

10/10 osób poleciłoby nasze szkolenia znajomemu

Co wyróżnia nasze szkolenia SEO?

Szkolenia to nasza wizytówka: merytoryka, jakość i praktyka

check_green
Małe grupy, aby skutecznie się uczyć i rozwiązywać indywidualne problemy,
check_green
Różni prowadzący gwarantujący dynamikę i szerokie spojrzenie na pozycjonowanie oraz link building,
check_green
Ankieta przed szkoleniem SEO badająca Twoje potrzeby i dostosowująca program szkolenia z pozycjonowania stron bezpośrednio pod uczestników,
check_green
Materiały wideo i zadania przed szkoleniem z pozycjonowania wyrównujące poziom i wiedzę,
check_green
Materiały wideo i ocena zadań po kursie z pozycjonowania sprawdzająca wiedzę,
check_green
Zadania praktyczne, liczne ćwiczenia oraz gwarancja, że wyjdziesz zadowolony,
check_green
Dwie wersje szkolenia. Przygotowaliśmy dwa poziomy szkolenia: podstawowy i zaawansowany,
check_green
Uwaga: Jeśli uczestniczyłaś/eś już w naszym szkoleniu SEO - wybierz szkolenie rozszerzone lub indywidualne! Treści poruszane podczas podstawowego szkolenia z pozycjonowania mogą powielić się w części z naszymi wcześniejszymi szkoleniami.
check_green
Partnerzy merytoryczni naszych szkoleń przygotowują dla Uczestników specjalne kody rabatowe i zniżki na wybrane usługi:

ahrefs ahrefs contadu seostation

Agenda szkolenia SEO

 
 • Co powinieneś umieć przed szkoleniem?

  Szkolenie ma poziom podstawowy. Przygotuj zatem 2 kubki dobrej kawy i dużo chęci do nauki! Przed szkoleniem zapoznaj się z przesłanymi materiałami i nagraniami.
 • Przed szkoleniem

  Wypełniasz ankietę, która pozwoli nam dostosować do Ciebie jego poziom i wymagania. Otrzymujesz materiał wideo z instrukcjami i zadaniami do wykonania przed szkoleniem. Zaplanuj co najmniej dwie godziny na samodzielną pracę.

 • 9:00 - 10:30

  Łukasz Suchy i Kamil Sroka: Czym jest SEO?
  • Jak działa wyszukiwarka Google?
  • Jakie działania wpłyną na sukces Twojej strony?
  • Co warto robić, by niewielkim nakładem prac wpływać na wyniki Google?
  W tej części dowiesz się, jak sprawdzać intencję zapytań użytkowników w Google by lepiej na nie odpowiadać. Nauczysz się wykorzystywać drobne zmiany na stronie oraz zasady podczas budowy treści, które spowodują, że Twoja strona będzie pozyskiwać więcej jakościowego ruchu.
 • 15’ Przerwa kawowa
 • 10:45 - 12:15

  Łukasz Suchy i Kamil Sroka: Analiza słów kluczowych na potrzeby SEO
  • Sprawdzone rady i skuteczne pomysły, które umożliwią Ci wyszukanie właściwych słów dla Twojej strony,
  • Przegląd narzędzi i kilka nieoczywistych technik.
  Słowa kluczowe to nieodłączny element każdej kampanii. Przekażemy Ci, jak je przygotować i sprawdzać by przynosiły ruch i widoczność. Pokażemy darmowe i płatne narzędzia, które przyspieszą Twoje analizy. Nauczymy Cię też, jak analizować konkurencję, by pozyskiwać dane i odwzorowywać jej efekty.
 • 40’ Przerwa obiadowa
 • 12:55 - 14:25

  Łukasz Suchy i Kamil Sroka: Optymalizacja strony i linki pozycjonujące
  • Podstawowe informacje dotyczące rozwiązań optymalizacyjnych, które możesz wykorzystać niemal od razu,
  • Przegląd metod pozyskiwania linków pozycjonujących.
  Wskażemy Ci najważniejsze czynniki optymalizacji stron. Wspólnie potrenujemy ich praktyczne przygotowanie, tak by nauczyczyć Cię je skutecznie wykorzystywać każdego dnia. Pokażemy Ci także jak w 2021 pozyskują linki najwięksi oraz jak to robić, by nie przepalać budżetu i maksymalizować korzyści.
 • 15’ Przerwa kawowa
 • 14:40 - 16:10

  Łukasz Suchy i Kamil Sroka: Jak współpracować z Agencją SEO aby kampania była realizowana efektywnie i skutecznie?
  • Poznaj sposoby na sprawdzenie czy działania Agencji przynoszą efekt,
  • Omówienie raportów i zestawów danych na konkretnych przykładach.
  Ta część nauczy Cię kontrolować i sprawdzać działania agencji SEO / Twojego specjalisty. Pokażemy przykładowe raporty i omówimy je na konkretnych przykładach. Nauczysz się czytać wykresy widoczności, ruchu czy wyników słów kluczowych. Dowiesz się jakie dane są faktycznie istotne z punktu widzenia SEO, a które mogą wprowadzać Cię w błąd.
 • Zakończenie szkolenia
 • Po szkoleniu

  Wypełniasz ankietę oceniającą szkolenie. Wraz z certyfikatem otrzymujesz prezentacje, nagrania ze szkolenia oraz materiały z linkami do narzędzi i wiedzy. Dodatkowo każdy uczestnik dostaje bezpłatną godzinę konsultacji online na dodatkowe pytania w temacie szkolenia.
 • Co powinieneś umieć przed szkoleniem?

  Należy posiadać podstawową wiedzę z zakresu optymalizacji stron internetowych w Google oraz podstawową znajomość najpopularniejszych narzędzi SEO. Jeżeli nie masz takiej wiedzy to zapraszamy najpierw na szkolenie podstawowe. Przed szkoleniem zapoznaj się z przesłanymi materiałami i nagraniami.
 • Przed szkoleniem

  Wypełniasz ankietę, która pozwoli nam dostosować do Ciebie jego poziom i wymagania. Otrzymujesz materiał wideo z instrukcjami i zadaniami do wykonania przed szkoleniem. Zaplanuj co najmniej dwie godziny na samodzielną pracę.

 • 9:00 - 10:30

  Łukasz Suchy i Kamil Sroka: Audyt SEO - 10 problemów, na które należy zwrócić uwagę
  • Na bazie wielu przeprowadzonych audytów SEO wskazujemy najczęstsze problemy, które w nich znajdujemy. Konkretne przykłady błędów i sugestie rozwiązań.
  Pokazujemy najczęstsze problemy, które znajdujemy każdego dnia w audytach. Dowiesz się również jak je prawidłowo rozwiązać. Powiemy także co nieco o tym, dlaczego współpraca z deweloperami nie zawsze jest różowa i dlaczego warto pracować w systemie opartym o checklisty.
 • 15’ Przerwa kawowa
 • 10:45 - 12:15

  Łukasz Suchy i Kamil Sroka: Linki wewnętrzne i ich optymalizacja
  • Linki wewnętrzne to siła Twojej strony! Sprawdź jak je efektywnie wykorzystywać i czerpać z nich bezpośredni ruch!
  • Linki zewnętrzne - skąd i jak linkować w Polsce i za granicą?
  Linki wewnętrzne to często niewykorzystywany potencjał stron. Podpowiemy jak z niego korzystać i jak go wdrażać w różnych typach stron czy e-sklepów. Dowiesz się także skąd pozyskiwać linki zewnętrzne w oparciu o sprawdzone platformy czy unikalny research.
 • 40’ Przerwa obiadowa
 • 12:55 - 13:55

  Łukasz Suchy i Kamil Sroka: Case study wybranych wdrożeń i rozwiązań w SEO
  • Konkretne przykłady różnych typowych i nietypowych rozwiązań projektów.
  • Przykłady, które dały i nie dały efektu.
  Zebraliśmy kilkanaście case study z życia działu SEO. Konkretne materiały, które wykorzystywaliśmy z sukcesami. W tej części pokażemy Ci także kilka elementów kampanii, które mogą wpłynąć niekorzystnie na jej finalny efekt. Dowiesz się również, jak reagować w kryzysowych sytuacjach i wyciągać z nich wnioski na przyszłość.
 • 15’ Przerwa kawowa
 • 14:10 - 16:10

  Łukasz Suchy i Kamil Sroka: Narzędzia SEO i Q&A
  Sprawdź jakie narzędzia używa każdy SEO-wiec na co dzień!
  • Przykłady narzędzi i wtyczek, których sami używamy realizując kampanię SEO
  • Sesja Q&A - oddajemy głos naszym uczestnikom i omawiamy wszystkie interesujące ich zagadnienia.
 • Zakończenie szkolenia
 • Po szkoleniu

  Wypełniasz ankietę oceniającą szkolenie. Wraz z certyfikatem otrzymujesz prezentacje, nagrania ze szkolenia oraz materiały z linkami do narzędzi i wiedzy. Dodatkowo każdy uczestnik dostaje bezpłatną godzinę konsultacji online na dodatkowe pytania w temacie szkolenia.
 

Co zyskasz dzięki szkoleniu?
Ulepsz swoje CVrozwiń

Po szkoleniu otrzymasz rozpoznawalny w branży certyfikat zaświadczający o Twojej wiedzy uzyskanej w naszym szkoleniu.


Know-how nowości w SEOrozwiń

Na szkoleniu bazujemy na najnowszych informacjach związanych z SEO. Przedstawimy wiele ciekawostek i nowości.


Gwarantujemy czysty zyskrozwiń

Wiedza, którą zdobędziesz na szkoleniu zaprocentuje podczas Twojej dalszej kariery. Rozwiniesz swój warsztat i będziesz świadomie podejmował dalsze decyzje związane z SEO w Twojej firmie.


Zapisz się na szkolenie
 

  Przy zakupie 2 szkoleń oszczędzasz 100 zł, trzech: 300 zł, natomiast przy zakupie 4 szkoleń otrzymasz łącznie aż 600 zł rabatu. Rabat obejmuje wszystkie szkolenia w których weźmiesz udział w 2022 roku.

  Wybierz szkolenie lub szkolenia:

  MARZEC 2022
  Cena 1 szkolenia: 799zł netto
  Dane do faktury:


  Jeśli posiadasz kod rabatowy, wpisz go poniżej (kod rabatowy nie łączy się z innymi rabatami)


  Administratorem danych jest DevaGroup sp z o.o. z siedzibą w Krakowie. Obowiązuje regulamin świadczenia usług.
  Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych podanych w formularzu znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Dlaczego warto wybrać szkolenia DevaGroup?


  Mamy prestiżowy status Partnera Google Premier.

  Naszych prelekcji wysłuchało ponad 10.000 osób, kolejne 3000 odwiedziło nasze szkolenia, a 5000 nasze wydarzenia semKRK.

  Książki autorstwa naszych trenerów wydane przez Helion oraz PWN wyprzedawały wznowione nakłady, a ponad setka artykułów ukazała się najważniejszych branżowych pismach marketingowych i prasie drukowanej.

  Szkolą wyłącznie praktycy. W codziennej pracy dla naszych klientów - w tym firm z pierwszej ligi polskiego Internetu wykorzystujemy omawiane narzędzia i autorskie metody optymalizacji kampanii. Sami szkolimy się stale aby dostarczać wiedzę jeszcze ciekawiej i lepiej.

  Znamy się na szkoleniu osób dorosłych - szkolimy od ponad 6 lat mając również doświadczenie w prowadzeniu zajęć na uczelniach (Uniwersytet Jagielloński, Akademia górniczo Hutnicza, Wyższe Szkoła Europejska, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania) w ramach studiów dziennych jak i podyplomowych. Największe polskie firmy takie jak Allegro, Neonet, Beck doceniły nasze doświadczenie. Zapraszały nas również organizacje takie jak Stowarzyszenie Lewiatan czy Fundacja Uniwersytet Dzieci.

  Krzysztof Marzec oraz Tomasz Trzósło szkolili bezpośrednio dla Google Polska m.in. w ramach Akademii Google Partners jako Certyfikowani Trenerzy Google Ads. Szkolili wszystkie najlepsze agencje SEM oraz w przypadku Krzysztofa Marca domy mediowe z BIG6.

  Każde szkolenie poprzedza ankieta, dzięki której dostosowujemy poziom do grupy. Dodatkowo dostaniesz materiały wideo wyrównujące wiedzę. Opcjonalnie nadając nam dostępy do swoich danych możesz liczyć na wstępny audyt swoich kampanii w trakcie szkolenia lub po nim. Poufność danych zapewnia nasze agencyjne NDA.

  Szkoleniowcy tworzą materiały dla specjalistów marketingu, search engine marketingu ale również specjalistów z dziedzin pokrewnych oraz właścicieli biznesów. Mamy duże doświadczenie w e-commerce oraz szkoleniu webmasterów i osób pragnących rozwijać swoje kompetencje w nowej branży.

  Nasi trenerzy prowadzili zajęcia m.in. w: Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu, Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie oraz Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

  Opinie uczestników

  Szkolenie z naciskiem na praktyczne aspekty.
  Uczestniczka szkolenia
  Dużo praktycznej wiedzy i możliwość zadania pytań specjalistom z branży.
  Tomek M.
  Fajne przykłady na żywym organizmie, od razu odpowiedzi na pytania.
  Uczestnik szkolenia
  Dużo praktyki, dostęp do narzędzi (zwlaszcza ahrefs), szybkie tempo
  Uczestnik szkolenia
  Wiedza merytoryczna, praktyczne zastosowanie i audyty naszych stron
  Uczestnik szkolenia
  Ciekawa tematyka, fajnie przedstawiona! Ćwiczenie angażujące uczestników :)
  Sylwia
  Przygotowanie merytoryczne super!
  Zuzanna Mitka
  Wszystko było OK :)
  Łukasz
  Wszystko było fajnie prowadzone, duży plus to fajne poczucie humoru prowadzącego :)
  Ewelina
  Szkolenia realizowane przez Kamila i zespół DevaGroup wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym oraz przystępnym i uporządkowanym sposobem przekazywania wiedzy. Znaczną część szkolenia stanowiły warsztaty praktyczne. Dzięki temu korzystanie z narzędzi związanych z SEO i analityką internetową stało się dla mnie o wiele bardziej przejrzyste i zrozumiałe. Z pewnością wykorzystam nowo nabyte umiejętności w planowaniu działań content marketingowych. Dziękuję za wspólnie spędzony czas!
  Aleksandra Zemła, Specjalista ds. podologii w Windsport Sp. J

  DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ!

  Doświadczenie w branży marketingu w wyszukiwarkach zbieramy od 2005 roku i lubimy się nim dzielić. Efekt to dwie wysoko oceniane książki, z których jedna stała się nieformalnym podręcznikiem do egzaminów Google a druga doczekała się drugiego wydania i ponad 3500 sprzedanych egzemplarzy.  Dowiedz się więcej >
  Chcesz spróbować? ikona widgetu

  Zadzwoń do eksperta
  od pozycjonowania,
  aby otrzymać

  bezpłatną analizę potencjału

  niezobowiązującą wycenę

  dopasowaną ofertę

  darmową rozmowę wideo

  Zadzwoń do nas pod numer
  800 880 991