Reklama i marketing lokalny w internecie

Zdecydowana większość naszych klientów to firmy lokalne lub takie, które potrzebują skutecznej strategii marketingu lokalnego.
Już od 2005 roku wzbieramy doświadczenie w połączeniu SEO i Google Ads (AdWords) do osiągania najlepszych wyników.
lokalne-adw

Google Ads (AdWords)
lokalny

Nasza specjalność to precyzyjne kampanie dla biznesów offline, kierowane na konkretny obszar, ściśle dopasowane słowa kluczowe i trafiające do realnych klientów Twojej firmy.

Lokalne
pozycjonowanie

Zdobywamy najtrudniejsze lokalne słowa kluczowe uzupełniając je strategią długiego ogona oraz pełną analizą Twojej konkurencji.
facebook-ads-logo

Facebook
Ads

Strategię możesz uzupełnić precyzyjną kampanią na Facebooku. Reklamę zobaczą wyłącznie Twoi potencjalni klienci. Ta oszczędność przełoży się również na doskonały efekt kampanii.

Analityka
w cenie

Pomagamy wdrożyć i aktywnie wyciągamy wnioski z Google Analytics, każdy ze specjalistów SEO i SEM jest również certyfikowanym specjalistą Analytics.

Wybierasz sprawdzony zespół

Szukasz firmy sprawdzonej we współpracy z małymi i średnimi biznesami lokalnymi ale również z doświadczeniem wśród największych? Znalazłeś!
Nie boimy się żadnych wyzwań, czego dowodem jest portfolio ponad 600 klientów, którzy nam zaufali. Poznaj kluczowych z nich:

Reklama lokalna w Google Ads (AdWords)

Jesteśmy ekspertami w rozumieniu potrzeb małych lokalnych firm jak i lokalnego podejścia do reklamy wielkich sieci handlowych.
Dowodzi to kilkaset skutecznych kampanii, które prowadziliśmy.

Wymagające kampanie lokalne

Mały budżet i wysoka konkurencja? Damy radę! Umiemy kierować reklamę do turystów z Norwegii zwiedzających Kraków, użytkowników Map Google, a nawet pasażerów w pociągu relacji Kraków-Warszawa. Dotrzemy również do Twoich nowych klientów!

Rozumiemy potrzeby

Dedykowany opiekun nauczy się jak działa Twój biznes po to, aby lepiej go reklamować. Lubimy pracować z klientami. Nie ważne czy działasz
w business-to-business czy business-to-consumer. Twój marketing będzie działał w trybie human-to-human.

Nowe technologie

Zapytania lokalne trafiają do Google w większości ze smartfonów. Doskonale rozumiemy tę technologię i jej użytkowników. Wyznaczamy nowe trendy w kampaniach mobilnych, jesteśmy stałym gościem z prelekcjami na Mobile Trends Conference. Wiemy jak dotrzeć do klientów w świecie mobile-first.

ponad

63%

zapytań trafia do Google z urządzeń mobilnych

Najszybciej rosnącym segmentem zapytań mobilnych są wyszukiwania lokalne

Jak pozycjonujemy lokalnie?

Pozycjonowanie lokalne to długotrwały proces składający się z dwóch elementów: optymalizacji (on-site) i budowania linków (off-site).
Całość działań uzupełnia analiza słów kluczowych i wyznaczenie celu kampanii lokalnej.

Jak pozycjonujemy lokalnie?

Pozycjonowanie to długotrwały proces składający się z dwóch elementów: optymalizacji (on-site) i budowania linków (off-site).
Całość działań uzupełnia analiza słów kluczowych i wyznaczenie celu kampanii.

Analiza słów kluczowych

Szeroki proces wybrania takich słów kluczowych, które są poszukiwane przez użytkowników Google i przyniosą pozytywny efekt biznesowy. Obejmuję analizę Twojej konkurencji lokalnej i regionalnej.

Optymalizacja

Naszym celem jest strona idealnie przygotowana pod roboty wyszukiwarki Google, z zachowaniem zasady, że najważniejszy jest użytkownik. Wiemy, które z czynników rządzą zapytaniami lokalnymi oraz dbamy o Twoją obecność w Google Moja Firma / Google Maps.

Budowa linków

Stały proces budowania popularności strony poprzez tworzenie nowych miejsc odsyłających do domeny. Ważna jest dla nas dywersyfikacja typów i nazw linków. Zwracamy szczególna uwagę na wizytówki NAP oraz mocne linki lokalne.

Audyty SEO

Każdy punkt w audycie, który jest zwięzłym opracowaniem ulepszeń na stronie wraz z gotowymi pomysłami na wdrożenie, został sprawdzony i przynosi wymierne korzyści dla strony.

Cykliczne działania

Nie poprzestajemy na jednorazowej optymalizacji strony, czy analizie słów kluczowych wyłącznie początku współpracy. Algorytm Google jest zmienny, więc dbamy o to by nasze metody były zawsze aktualne.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

 
Czy lokalne kampanie Google Ads mają sens?rozwiń
Tak! Wielu z naszych klientów to firmy działające lokalnie, stosujące reklamy w Google Ads targetowane na pozyskanie klientów z najbliższej okolicy – te działania są nie tylko skuteczne, ale też tańsze niż kampanie kierowane na całą Polskę.

Czym jest pozycjonowanie lokalne?rozwiń
Pozycjonowanie lokalne ma na celu maksymalne zwiększenie widoczności Twojej strony i wizytówki w Google na słowa kluczowe wyszukiwane przez potencjalnych klientów z Twojej najbliższej okolicy. Jeżeli swoje usługi lub towary sprzedajesz na ograniczonym terytorium, to pozycjonowanie lokalne jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Ile kosztuje marketing lokalny?rozwiń
W naszej agencji sam możesz decydować o poziomie swoich wydatków. Jesteśmy w stanie dopasować budżet kampanii do Twoich potrzeb i dowolnie go modyfikować.

Marketing lokalny - ile to kosztuje?

W DevaGroup sam decydujesz o poziomie swoich wydatków, a budżet kampanii może być dowolnie modyfikowany.
Całkowity koszt działań to Twój budżet oraz koszt naszej obsługi i opcjonalnych usług dodatkowych.
Wycena obejmie osobno każde z działań marketingowych, tak abyś mógł sam zdecydować na co przeznaczysz środki.
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

1200 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

darmową rozmowę wideo

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991