Generowanie leadów (lead generation)

Pozyskiwanie klientów w ramach działań prowadzonych online wymaga bieżącego śledzenia aktualnych trendów. Nasi specjaliści doskonale znają zagadnienia związane z reklamą w sieci. Obsługujemy wielu klientów, którzy dzięki naszym działaniom pozyskują leady i skutecznie zwiększają sprzedaż oraz konwersję w swoim biznesie.
lokalne-adw

Google Ads (AdWords)

Nasza specjalność to kampanie skierowane na pozyskanie danych kontaktowych do Twoich potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie

Zdobywamy najtrudniejsze słowa kluczowe. W ramach naszych działań stosujemy strategię długiego ogona, prowadzimy także pełną analizę Twojej konkurencji.
facebook-ads-logo

Facebook Ads

Wiemy, jak ważne jest precyzyjne kierowanie reklamy do wybranych grup docelowych. Nasze działania są bardzo dokładnie targetowane na Twoich potencjalnych klientów. Umożliwiamy im odnalezienie Twojego biznesu w gąszczu sieci.

Analityka w cenie

Doskonale wiemy, jak ważne jest mierzenie efektów prowadzonych działań. Dlatego pomagamy wdrożyć i aktywnie wyciągamy wnioski z Google Analytics. Każdy ze specjalistów SEO i SEM jest również certyfikowanym specjalistą Analytics.

Wybierasz sprawdzony zespół

Szukasz firmy sprawdzonej we współpracy z małymi i średnimi biznesami ale również z doświadczeniem wśród największych? Znalazłeś!
Nie boimy się żadnych wyzwań, czego dowodem jest portfolio ponad 600 klientów, którzy nam zaufali. Poznaj kluczowych z nich:

Pozyskiwanie kontaktów do klientów

Jesteśmy ekspertami w rozumieniu potrzeb małych lokalnych firm jak i lokalnego podejścia do reklamy wielkich sieci handlowych.
Dowodzi to kilkaset skutecznych kampanii, które prowadziliśmy.

Nie boimy się wyzwań

Mały budżet reklamowy i duża konkurencja? Takie połączenia nie są dla nas niczym nowym. Damy radę! Potrafimy kierować reklamę do każdej grupy docelowej, niezależnie od profilu i definicji odbiorców. Dotrzemy również do Twoich nowych klientów!

Rozumiemy potrzeby

Wiemy, jak ważne jest poznanie Twojej branży. Dedykowany opiekun nauczy się jak działa Twój biznes po to, aby lepiej go reklamować. Lubimy pracować z klientami. Nie ważne czy działasz
w business-to-business czy business-to-consumer. Twój marketing będzie działał w trybie human-to-human.

Nowe technologie

Twoi klienci korzystają nie tylko z komputerów czy laptopów. W dobie mobile ponad 60% zapytań, jakie otrzymuje Google, przesyłanych jest za pomocą smartfonów. Wyznaczamy nowe trendy w kampaniach mobilnych, jesteśmy stałym gościem z prelekcjami na Mobile Trends Conference. Wiemy jak dotrzeć do klientów w świecie mobile-first.

ponad

63%

zapytań trafia do Google z urządzeń mobilnych

Najszybciej rosnącym segmentem zapytań mobilnych są wyszukiwania lokalne

Jak pozycjonujemy lokalnie?

Pozycjonowanie to długotrwały proces składający się z dwóch elementów: optymalizacji (on-site) i budowania linków (off-site).
Całość działań uzupełnia analiza słów kluczowych i wyznaczenie celu kampanii.

Jak pozycjonujemy?

Pozycjonowanie jest długotrwałym procesem, który można podzielić na optymalizację strony internetowej (on-site) oraz budowanie linków (off-site). Wszystkie realizowane działania są uzupełnione przez analizę słów kluczowych oraz określenie celu kampanii.

Analiza słów kluczowych

Opracowujemy listę słów kluczowych, których szukają Twoi potencjalni klienci. Frazy dobieramy tak, aby przyniosły pozytywny, biznesowy efekt. Przygotowujemy także analizę działań Twojej konkurencji.

Optymalizacja

Optymalizacja pomaga odpowiednio dostosować zawartość strony do robotów wyszukiwarki Google, zwiększając widoczność Twojego biznesu. Pamiętamy jednak o tym, że to użytkownik jest najważniejszy i strona musi być przyjazna przede wszystkim dla niego.

Budowa linków

Opiera się o stały, systematyczny proces pozyskiwania linków. Dywersyfikacja typów i nazw linków oraz tworzenie nowych miejsc odsyłających do domeny, pozwalają wzmocnić widoczność Twojego biznesu.

Audyty SEO

Pomoże znaleźć słabsze strony Twojej strony lub serwisu, a także wprowadzić odpowiednie poprawki i ulepszenia. Wyznacza kierunek działań i listę elementów, które powinny zostać zoptymalizowane, aby strona stała się jeszcze bardziej przyjazna dla wyszukiwarki i użytkownika.

Cykliczne działania

Nasze działania nie ograniczają się do jednorazowej optymalizacji strony. Doskonale wiemy, że algorytm Google ulega ciągłym zmianom. Ponieważ na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy, jesteśmy w stanie błyskawicznie zareagować i dostosować stronę do nowych wymagań.

Ile to kosztuje?

W DevaGroup sam decydujesz o poziomie swoich wydatków, a budżet kampanii może być dowolnie modyfikowany.
Całkowity koszt działań to Twój budżet oraz koszt naszej obsługi i opcjonalnych usług dodatkowych.
Wycena obejmie osobno każde z działań marketingowych, tak abyś mógł sam zdecydować na co przeznaczysz środki.
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

1200 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

darmową rozmowę wideo

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991