Reklama w Ghanie – zareklamujemy Cię skutecznie!

Należymy do elitarnego grona najstarszych i najlepszych agencji SEM w Polsce. Sukcesy odnosimy od 2005 roku.

Kampanie na całym świecie, także w Ghanie

Prowadzimy kampanie we wszystkich językach i krajach dostępnych w Google Ads (AdWords), zarówno dla klientów z Polski jak i zza granicy.

Reklama Google Ads w Ghanie

Wykorzystaj pełne możliwości reklamy Google Ads (AdWords) w Ghanie razem z DevaGroup! Posiadamy tytuł Google Premier Partner, przyznawany przez Google tylko najlepszym agencjom. Realizowane przez nas kampanie są prowadzone kompletnie, od założenia konta po dostarczenie faktur od Google i weryfikowanie płatności. Nasi specjaliści posiadają aktualne certyfikaty Google Ads (AdWords) oraz Analytics, które są respektowane na całym świecie, także w Ghanie. Dzięki naszemu unikalnemu podejściu Google Ads (AdWords) w Ghanie będzie nowym etapem Twojego biznesu, który wspólnie poprowadzimy. Zapraszamy do kontaktu!
 
Nasz zespół SEM to wielu specjalistów, każdy z indywidualną, corocznie odnawianą, certyfikacją Google Ads (AdWords) oraz Analytics, która przydaje się w działaniach każdego dnia na rynku Ghany.
 
Stałe audyty Google zapewniły nam potwierdzenie naszych umiejętności w każdym zakresie Google Ads (AdWords).

Pozycjonowanie w Ghanie

Jeśli poszukujesz specjalistów od pozycjonowania w takim kraju jak Ghana to cieszymy się, że trafiłeś do DevaGroup. Pozycjonowanie to usługa, którą prowadzimy od bardzo długiego czasu, a Ghana to niezwykle bliski nam region działań. Dysponujemy dedykowanymi narzędziami, które pozwalają nam prowadzić działania SEO w Ghanie. Nasi specjaliści to doświadczeni praktycy, którzy potrafią kompletnie zrealizować kampanię SEO nakierowaną na efekt. Pozycjonowanie w Ghanie umożliwi Ci pozyskać nowy ruch w biznesie. Chcesz eksportować do Navrongo, Kumasi? Dopytaj o szczegóły naszego handlowca i rozpocznij z nami udaną współpracę już od dziś!
 

Jesteśmy skuteczni

Zdobywamy świetne pozycje w wielu branżach. Każdego dnia monitorujemy tysiące słów kluczowych. Myślisz: pozycjonowanie Ghana? Sprawdzasz DevaGroup!
 

Pełna specjalizacja

Tylko jedna na kilka agencji reklamowych w Polsce ma swój własny dział SEO. Pozostałe zlecają wykonywanie pozycjonowania firmom takim jak nasza. Z naszych usług korzysta kilkunastu partnerów, w wielu krajach – także Ghana to nasz rynek działań.

Pozycjonowanie i Google Ads Ghana

Ghana to obecnie państwo rolnicze. Głównym towarem eksportowym jest owoc kakaowca, choć w kraju dążą do zwiększenia roli surowców mineralnych, wśród których można wymienić złoto i diamenty.
Stolica

Akra

Duże miasta

Navrongo, Kumasi

Ludność

28278000

Powierzchnia

239 460 km²

Wszystkie dane pochodzą z portalu wikipedia.org

Zapewniamy dotarcie do klientów w Ghanie za sprawą marketingu w wyszukiwarkach oraz Social Media. DevaGroup ma duże obycie w tworzeniu działań marketingowych w kilkudziesięciu krajach na świecie w tym w Ghanie. Ściśle współpracujemy z licencjonowanymi tłumaczami oraz native speakerami z krajów, w których prowadzimy działania, w celu tworzenia skutecznych tekstów promocyjnych. Odpowiednio przygotowujemy się do kampanii poznając reklamowane towary czy usługi oraz sytuację panującą w Ghanie. Od lat wspieramy rodzime przedsiębiorstwa przy eksporcie usług do Ghany. W ramach konsultacji doradzimy czy domena w Ghanie będzie ważnym czynnikiem Twojej kampanii.

Czy wiesz, że God Bless Our Homeland Ghana jest hymnem narodowym Ghany?

Kontakt

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim biznesie.
Zarekomendujemy skuteczne, dopasowane działania,
dzięki którym zyskasz klientów na nowych rynkach, w tym w Ghanie.
Oferujemy również reklamę w takich krajach, jak: Singapur, Słowacja, Komory, Cypr, Gwinea Równikowa.
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

darmową rozmowę wideo

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991