Reklama w Gruzji – zareklamujemy Cię skutecznie!

Należymy do elitarnego grona najstarszych i najlepszych agencji SEM w Polsce. Sukcesy odnosimy od 2005 roku.

Kampanie na całym świecie, także w Gruzji

Prowadzimy kampanie we wszystkich językach i krajach dostępnych w Google Ads (AdWords), zarówno dla klientów z Polski jak i zza granicy.

Reklama Google Ads w Gruzji

Wykorzystaj pełne możliwości reklamy Google Ads (AdWords) w Gruzji razem z DevaGroup! Posiadamy tytuł Google Premier Partner, przyznawany przez Google tylko najlepszym agencjom. Realizowane przez nas kampanie są prowadzone kompletnie, od założenia konta po dostarczenie faktur od Google i weryfikowanie płatności. Nasi specjaliści posiadają aktualne certyfikaty Google Ads (AdWords) oraz Analytics, które są respektowane na całym świecie, także w Gruzji. Dzięki naszemu unikalnemu podejściu Google Ads (AdWords) w Gruzji będzie nowym etapem Twojego biznesu, który wspólnie poprowadzimy. Zapraszamy do kontaktu!
 
Nasz zespół SEM to wielu specjalistów, każdy z indywidualną, corocznie odnawianą, certyfikacją Google Ads (AdWords) oraz Analytics, która przydaje się w działaniach każdego dnia na rynku Gruzińskim.
 
Stałe audyty Google zapewniły nam potwierdzenie naszych umiejętności w każdym zakresie Google Ads (AdWords).

Pozycjonowanie w Gruzji

Jeśli poszukujesz specjalistów od pozycjonowania w takim kraju jak Gruzja to cieszymy się, że trafiłeś do DevaGroup. Pozycjonowanie to usługa, którą prowadzimy od bardzo długiego czasu, a Gruzja to niezwykle bliski nam region działań. Dysponujemy dedykowanymi narzędziami, które pozwalają nam prowadzić działania SEO w Gruzji. Nasi specjaliści to doświadczeni praktycy, którzy potrafią kompletnie zrealizować kampanię SEO nakierowaną na efekt. Pozycjonowanie w Gruzji umożliwi Ci pozyskać nowy ruch w biznesie. Chcesz eksportować do Kutaisi, Batumi? Dopytaj o szczegóły naszego handlowca i rozpocznij z nami udaną współpracę już od dziś!
 

Jesteśmy skuteczni

Zdobywamy świetne pozycje w wielu branżach. Każdego dnia monitorujemy tysiące słów kluczowych. Myślisz: pozycjonowanie Gruzja? Sprawdzasz DevaGroup!
 

Pełna specjalizacja

Tylko jedna na kilka agencji reklamowych w Polsce ma swój własny dział SEO. Pozostałe zlecają wykonywanie pozycjonowania firmom takim jak nasza. Z naszych usług korzysta kilkunastu partnerów, w wielu krajach – także Gruzja to nasz rynek działań.

Pozycjonowanie i Google Ads Gruzja

Gruzja jest jedną z najszybciej rozwijających się gospodarek we wschodniej Europie. Coraz większą rolę względem rolnictwa zaczęły odgrywać usługi, a szczególnie dochodowa okazuje się być turystyka.
Stolica

Tbilisi

Duże miasta

Kutaisi, Batumi

Ludność

3718200

Powierzchnia

69 700 km²

Wszystkie dane pochodzą z portalu wikipedia.org

Zapewniamy dotarcie do klientów w Gruzji za sprawą marketingu w wyszukiwarkach oraz Social Media. DevaGroup ma duże obycie w tworzeniu działań marketingowych w kilkudziesięciu krajach na świecie w tym w Gruzji. Ściśle współpracujemy z licencjonowanymi tłumaczami oraz native speakerami z krajów, w których prowadzimy działania, w celu tworzenia skutecznych tekstów promocyjnych. Odpowiednio przygotowujemy się do kampanii poznając reklamowane towary czy usługi oraz sytuację panującą w Gruzji. Od lat wspieramy rodzime przedsiębiorstwa przy eksporcie usług do Gruzjii. W ramach konsultacji doradzimy czy gruzińska domena będzie ważnym czynnikiem Twojej kampanii.

Czy wiesz, że თავისუფლება jest hymnem narodowym Gruzjii?

Kontakt

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim biznesie.
Zarekomendujemy skuteczne, dopasowane działania,
dzięki którym zyskasz klientów na nowych rynkach, w tym w Gruzji.
Oferujemy również reklamę w takich krajach, jak: Maroko, RPA, Chiny, Francja, Australia.
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991