Reklama w Kenii – zareklamujemy Cię skutecznie!

Należymy do elitarnego grona najstarszych i najlepszych agencji SEM w Polsce. Sukcesy odnosimy od 2005 roku.

Kampanie na całym świecie, także w Kenii

Prowadzimy kampanie we wszystkich językach i krajach dostępnych w Google Ads (AdWords), zarówno dla klientów z Polski jak i zza granicy.

Reklama Google Ads w Kenii

Wykorzystaj pełne możliwości reklamy Google Ads (AdWords) w Kenii razem z DevaGroup! Posiadamy tytuł Google Premier Partner, przyznawany przez Google tylko najlepszym agencjom. Realizowane przez nas kampanie są prowadzone kompletnie, od założenia konta po dostarczenie faktur od Google i weryfikowanie płatności. Nasi specjaliści posiadają aktualne certyfikaty Google Ads (AdWords) oraz Analytics, które są respektowane na całym świecie, także w Kenii. Dzięki naszemu unikalnemu podejściu Google Ads (AdWords) w Kenii będzie nowym etapem Twojego biznesu, który wspólnie poprowadzimy. Zapraszamy do kontaktu!
 
Nasz zespół SEM to wielu specjalistów, każdy z indywidualną, corocznie odnawianą, certyfikacją Google Ads (AdWords) oraz Analytics, która przydaje się w działaniach każdego dnia na rynku Kenii.
 
Stałe audyty Google zapewniły nam potwierdzenie naszych umiejętności w każdym zakresie Google Ads (AdWords).

Pozycjonowanie w Kenii

Jeśli poszukujesz specjalistów od pozycjonowania w takim kraju jak Kenia to cieszymy się, że trafiłeś do DevaGroup. Pozycjonowanie to usługa, którą prowadzimy od bardzo długiego czasu, a Kenia to niezwykle bliski nam region działań. Dysponujemy dedykowanymi narzędziami, które pozwalają nam prowadzić działania SEO w Kenii. Nasi specjaliści to doświadczeni praktycy, którzy potrafią kompletnie zrealizować kampanię SEO nakierowaną na efekt. Pozycjonowanie w Kenii umożliwi Ci pozyskać nowy ruch w biznesie. Chcesz eksportować do Mombassy, Kisumu? Dopytaj o szczegóły naszego handlowca i rozpocznij z nami udaną współpracę już od dziś!
 

Jesteśmy skuteczni

Zdobywamy świetne pozycje w wielu branżach. Każdego dnia monitorujemy tysiące słów kluczowych. Myślisz: pozycjonowanie Kenia? Sprawdzasz DevaGroup!
 

Pełna specjalizacja

Tylko jedna na kilka agencji reklamowych w Polsce ma swój własny dział SEO. Pozostałe zlecają wykonywanie pozycjonowania firmom takim jak nasza. Z naszych usług korzysta kilkunastu partnerów, w wielu krajach – także Kenia to nasz rynek działań.

Pozycjonowanie i Google Ads Kenia

Kenia jest krajem typowo rolniczym. Sektor ten wpływa w głównej mierze na wartość państwowego eksportu. Coraz większą rolę odgrywa również turystyka i usługi.
Stolica

Nairobi

Duże miasta

Mombasa, Kisumu

Ludność

46729000

Powierzchnia

582 650 km²

Wszystkie dane pochodzą z portalu wikipedia.org

Zapewniamy dotarcie do klientów w Kenii za sprawą marketingu w wyszukiwarkach oraz Social Media. DevaGroup ma duże obycie w tworzeniu działań marketingowych w kilkudziesięciu krajach na świecie w tym w Kenii. Ściśle współpracujemy z licencjonowanymi tłumaczami oraz native speakerami z krajów, w których prowadzimy działania, w celu tworzenia skutecznych tekstów promocyjnych. Odpowiednio przygotowujemy się do kampanii poznając reklamowane towary czy usługi oraz sytuację panującą w Kenii. Od lat wspieramy rodzime przedsiębiorstwa przy eksporcie usług do Kenii. W ramach konsultacji doradzimy czy kenijska domena będzie ważnym czynnikiem Twojej kampanii.

Czy wiesz, że Ee Mungu Nguvu Yetu jest hymnem narodowym Kenii?

Kontakt

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim biznesie.
Zarekomendujemy skuteczne, dopasowane działania,
dzięki którym zyskasz klientów na nowych rynkach, w tym w Kenii.
Oferujemy również reklamę w takich krajach, jak: Sri Lanka, Tunezja, Portugalia, Czad, Gwinea.
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

darmową rozmowę wideo

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991