Reklama na Kubie – zareklamujemy Cię skutecznie!

Należymy do elitarnego grona najstarszych i najlepszych agencji SEM w Polsce. Sukcesy odnosimy od 2005 roku.

Kampanie na całym świecie, także na Kubie

Prowadzimy kampanie we wszystkich językach i krajach dostępnych w Google Ads (AdWords), zarówno dla klientów z Polski jak i zza granicy.

Reklama na Kubie

Chcesz reklamować się na Kubie – niestety Google Ads nie obejmuje swoim zasięgiem Kuby, ale pomożemy Ci zdobyć wysokie pozycje w wynikach organicznych.

Pozycjonowanie na Kubie

Jeśli poszukujesz specjalistów od pozycjonowania w takim kraju jak Kuba to cieszymy się, że trafiłeś do DevaGroup. Pozycjonowanie to usługa, którą prowadzimy od bardzo długiego czasu, a Kuba to niezwykle bliski nam region działań. Dysponujemy dedykowanymi narzędziami, które pozwalają nam prowadzić działania SEO na Kubie. Nasi specjaliści to doświadczeni praktycy, którzy potrafią kompletnie zrealizować kampanię SEO nakierowaną na efekt. Pozycjonowanie na Kubie umożliwi Ci pozyskać nowy ruch w biznesie. Chcesz eksportować do Santiago de Cuba, Camaguey, Guantanamo? Dopytaj o szczegóły naszego handlowca i rozpocznij z nami udaną współpracę już od dziś!
 

Jesteśmy skuteczni

Zdobywamy świetne pozycje w wielu branżach. Każdego dnia monitorujemy tysiące słów kluczowych. Myślisz: pozycjonowanie Kuba? Sprawdzasz DevaGroup!
 

Pełna specjalizacja

Tylko jedna na kilka agencji reklamowych w Polsce ma swój własny dział SEO. Pozostałe zlecają wykonywanie pozycjonowania firmom takim jak nasza. Z naszych usług korzysta kilkunastu partnerów, w wielu krajach – także Kuba to nasz rynek działań.

Pozycjonowanie i Google Ads Kuba

Kuba jest praktycznie w stu procentach znacjonalizowana. W kraju znajdują się wielkie zasoby rud niklu, a gospodarka opiera się na rolnictwie i przemyśle. Towarami eksportowymi są surowce mineralne, cukier i tekstylia.
Stolica

Hawana

Duże miasta

Santiago de Cuba, Camaguey, Guantanamo

Ludność

11147407

Powierzchnia

110 860 km²

Wszystkie dane pochodzą z portalu wikipedia.org

Zapewniamy dotarcie do klientów na Kubie za sprawą marketingu w wyszukiwarkach oraz Social Media. DevaGroup ma duże obycie w tworzeniu działań marketingowych w kilkudziesięciu krajach na świecie w tym na Kubie. Ściśle współpracujemy z licencjonowanymi tłumaczami oraz native speakerami z krajów, w których prowadzimy działania, w celu tworzenia skutecznych tekstów promocyjnych. Odpowiednio przygotowujemy się do kampanii poznając reklamowane towary czy usługi oraz sytuację panującą na Kubie. Od lat wspieramy rodzime przedsiębiorstwa przy eksporcie usług do Kuby. W ramach konsultacji doradzimy czy domena Kuby będzie ważnym czynnikiem Twojej kampanii.

Czy wiesz, że La Bayamesa jest hymnem narodowym Kuby?

Kontakt

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim biznesie.
Zarekomendujemy skuteczne, dopasowane działania,
dzięki którym zyskasz klientów na nowych rynkach, w tym na Kubie.
Oferujemy również reklamę w takich krajach, jak: Azerbejdżan, Węgry, Belgia, Rwanda, Holandia.
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991