Reklama na Litwie – zareklamujemy Cię skutecznie!

Należymy do elitarnego grona najstarszych i najlepszych agencji SEM w Polsce. Sukcesy odnosimy od 2005 roku.

Kampanie na całym świecie, także na Litwie

Prowadzimy kampanie we wszystkich językach i krajach dostępnych w Google Ads (AdWords), zarówno dla klientów z Polski jak i zza granicy.

Reklama Google Ads na Litwie

Wykorzystaj pełne możliwości reklamy Google Ads (AdWords) na Litwie razem z DevaGroup! Posiadamy tytuł Google Premier Partner, przyznawany przez Google tylko najlepszym agencjom. Realizowane przez nas kampanie są prowadzone kompletnie, od założenia konta po dostarczenie faktur od Google i weryfikowanie płatności. Nasi specjaliści posiadają aktualne certyfikaty Google Ads (AdWords) oraz Analytics, które są respektowane na całym świecie, także na Litwie. Dzięki naszemu unikalnemu podejściu Google Ads (AdWords) na Litwie będzie nowym etapem Twojego biznesu, który wspólnie poprowadzimy. Zapraszamy do kontaktu!
Nasz zespół SEM to wielu specjalistów, każdy z indywidualną, corocznie odnawianą, certyfikacją Google Ads (AdWords) oraz Analytics, która przydaje się w działaniach każdego dnia na rynku Litwińskim.
Stałe audyty Google zapewniły nam potwierdzenie naszych umiejętności w każdym zakresie Google Ads (AdWords).

Pozycjonowanie na Litwie

Jeśli poszukujesz specjalistów od pozycjonowania w takim kraju jak Litwa to cieszymy się, że trafiłeś do DevaGroup. Pozycjonowanie to usługa, którą prowadzimy od bardzo długiego czasu, a Litwa to niezwykle bliski nam region działań. Dysponujemy dedykowanymi narzędziami, które pozwalają nam prowadzić działania SEO na Litwie. Nasi specjaliści to doświadczeni praktycy, którzy potrafią kompletnie zrealizować kampanię SEO nakierowaną na efekt. Pozycjonowanie na Litwie umożliwi Ci pozyskać nowy ruch w biznesie. Chcesz eksportować do Kowno, Kłajpeda, Szawle? Dopytaj o szczegóły naszego handlowca i rozpocznij z nami udaną współpracę już od dziś!

Jesteśmy skuteczni

Zdobywamy świetne pozycje w wielu branżach. Każdego dnia monitorujemy tysiące słów kluczowych. Myślisz: pozycjonowanie Litwa? Sprawdzasz DevaGroup!

Pełna specjalizacja

Tylko jedna na kilka agencji reklamowych w Polsce ma swój własny dział SEO. Pozostałe zlecają wykonywanie pozycjonowania firmom takim jak nasza. Z naszych usług korzysta kilkunastu partnerów, w wielu krajach – także Litwa to nasz rynek działań.

Pozycjonowanie i Google Ads Litwa

Litwa to kraj z najniższymi podatkami w Unii Europejskiej. Państwo zaczęło rozwijać się pod względem nowoczesnych technologii, a szczególną rolę odgrywa biotechnologia. Głównym surowcem naturalnym jest torf oraz drewno, natomiast obszar rolnictwa skupia się na produktach mlecznych i mięsnych.
Stolica

Wilno

Duże miasta

Kowno, Kłajpeda, Szawle

Ludność

2802047

Powierzchnia

65 300 km²

Wszystkie dane pochodzą z portalu wikipedia.org

Zapewniamy dotarcie do klientów na Litwie za sprawą marketingu w wyszukiwarkach oraz Social Media. DevaGroup ma duże obycie w tworzeniu działań marketingowych w kilkudziesięciu krajach na świecie w tym na Litwie. Ściśle współpracujemy z licencjonowanymi tłumaczami oraz native speakerami z krajów, w których prowadzimy działania, w celu tworzenia skutecznych tekstów promocyjnych. Odpowiednio przygotowujemy się do kampanii poznając reklamowane towary czy usługi oraz sytuację panującą na Litwie. Od lat wspieramy rodzime przedsiębiorstwa przy eksporcie usług do Litwy. W ramach konsultacji doradzimy czy litwińska domena będzie ważnym czynnikiem Twojej kampanii.

Czy wiesz, że Tautiška giesmė jest hymnem narodowym Litwy?

Kontakt

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim biznesie.
Zarekomendujemy skuteczne, dopasowane działania,
dzięki którym zyskasz klientów na nowych rynkach, w tym na Litwie.
Oferujemy również reklamę w takich krajach, jak: Finlandia, Japonia, Nikaragua, Iran, Urugwaj.
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

darmową rozmowę wideo

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991