Reklama w Serbii – zareklamujemy Cię skutecznie!

Należymy do elitarnego grona najstarszych i najlepszych agencji SEM w Polsce. Sukcesy odnosimy od 2005 roku.

Kampanie na całym świecie, także w Serbii

Prowadzimy kampanie we wszystkich językach i krajach dostępnych w Google Ads (AdWords), zarówno dla klientów z Polski jak i zza granicy.

Reklama Google Ads w Serbii

Wykorzystaj pełne możliwości reklamy Google Ads (AdWords) w Serbii razem z DevaGroup! Posiadamy tytuł Google Premier Partner, przyznawany przez Google tylko najlepszym agencjom. Realizowane przez nas kampanie są prowadzone kompletnie, od założenia konta po dostarczenie faktur od Google i weryfikowanie płatności. Nasi specjaliści posiadają aktualne certyfikaty Google Ads (AdWords) oraz Analytics, które są respektowane na całym świecie, także w Serbii. Dzięki naszemu unikalnemu podejściu Google Ads (AdWords) w Serbii będzie nowym etapem Twojego biznesu, który wspólnie poprowadzimy. Zapraszamy do kontaktu!
 
Nasz zespół SEM to wielu specjalistów, każdy z indywidualną, corocznie odnawianą, certyfikacją Google Ads (AdWords) oraz Analytics, która przydaje się w działaniach każdego dnia na rynku Serbskim.
 
Stałe audyty Google zapewniły nam potwierdzenie naszych umiejętności w każdym zakresie Google Ads (AdWords).

Pozycjonowanie w Serbii

Jeśli poszukujesz specjalistów od pozycjonowania w takim kraju jak Serbia to cieszymy się, że trafiłeś do DevaGroup. Pozycjonowanie to usługa, którą prowadzimy od bardzo długiego czasu, a Serbia to niezwykle bliski nam region działań. Dysponujemy dedykowanymi narzędziami, które pozwalają nam prowadzić działania SEO w Serbii. Nasi specjaliści to doświadczeni praktycy, którzy potrafią kompletnie zrealizować kampanię SEO nakierowaną na efekt. Pozycjonowanie w Serbii umożliwi Ci pozyskać nowy ruch w biznesie. Chcesz eksportować do Nowy Sadu, Niszu? Dopytaj o szczegóły naszego handlowca i rozpocznij z nami udaną współpracę już od dziś!
 

Jesteśmy skuteczni

Zdobywamy świetne pozycje w wielu branżach. Każdego dnia monitorujemy tysiące słów kluczowych. Myślisz: pozycjonowanie Serbia? Sprawdzasz DevaGroup!
 

Pełna specjalizacja

Tylko jedna na kilka agencji reklamowych w Polsce ma swój własny dział SEO. Pozostałe zlecają wykonywanie pozycjonowania firmom takim jak nasza. Z naszych usług korzysta kilkunastu partnerów, w wielu krajach – także Serbia to nasz rynek działań.

Pozycjonowanie i Google Ads Serbia

Serbia jest krajem, w którym najważniejszy wpływ na gospodarkę ma sektor usług. Szczególnie rozwinięty jest również przemysł energetyczny – Serbia jest eksporterem elektryczności, a także paliw. Dodatkowo zajmuje czołowe miejsce w produkcji owoców – śliwek i porzeczek.
Stolica

Belgrad

Duże miasta

Nowy Sad, Nisz

Ludność

7111024

Powierzchnia

88 361 km²

Wszystkie dane pochodzą z portalu wikipedia.org

Zapewniamy dotarcie do klientów w Serbii za sprawą marketingu w wyszukiwarkach oraz Social Media. DevaGroup ma duże obycie w tworzeniu działań marketingowych w kilkudziesięciu krajach na świecie w tym w Serbii. Ściśle współpracujemy z licencjonowanymi tłumaczami oraz native speakerami z krajów, w których prowadzimy działania, w celu tworzenia skutecznych tekstów promocyjnych. Odpowiednio przygotowujemy się do kampanii poznając reklamowane towary czy usługi oraz sytuację panującą w Serbii. Od lat wspieramy rodzime przedsiębiorstwa przy eksporcie usług do Serbii. W ramach konsultacji doradzimy czy serbska domena będzie ważnym czynnikiem Twojej kampanii.

Czy wiesz, że Боже правде jest hymnem narodowym Serbii?

Kontakt

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim biznesie.
Zarekomendujemy skuteczne, dopasowane działania,
dzięki którym zyskasz klientów na nowych rynkach, w tym w Serbii.
Oferujemy również reklamę w takich krajach, jak: Brunei, Indonezja, Indonezja, Bahamy, Polska.
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

darmową rozmowę wideo

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991