Czym jest PR Calling?

1000x362 logo prcalling 2
PR Calling to agencja PR, która codziennie wspiera swoich klientów w realizacji celów biznesowych. Zespół PR Calling specjalizuje się w obsłudze firm szeroko związanych z biznesem i technologiami, które swoją ofertę najczęściej kierują do rynku B2B. Agencja realizuje działania z obszarów: PRu korporacyjnego, PRu produktowego, employer brandingu, digital marketingu oraz social media. W 2019 uzyskała jedne z najlepszych ocen w raporcie „Agencje PR” przygotowanym przez magazyn „Media Marketing Polska”. Na co dzień współpracuje z PayU, iTaxi, Mindshare, Listonic, Audioteką, Billennium, HoppyGo czy Edenred.
wzrost sprzedazy

Blisko biznesu

efekty ikona 150 new

Jakość

analiza widocznosci

Transparentność

Co nas wyróżnia?

lupa 109x97px

Discovery Month

Podczas pierwszego miesiąca współpracy konsultanci agencji odkrywają to, co otoczenie mówi o firmie klienta. PR Calling sprawdza, jak firmę widzi Google, a jak dziennikarze kluczowych mediów. Agencja analizuje, jak wygląda komunikacja konkurencji. Efektem tego etapu jest Discovery Report, który stanowi wstęp do dalszych działań komunikacyjnych i określenia strategii. Dalszym punktem współpracy jest Discovery Workshop.

notes 81x86px

Budowanie Strategii

Agencja wraz z klientem wspólnie ustalają kierunek działania. PR Calling tworzy strategię komunikacji, uwzględniając cele marketingowe oraz biznesowe firmy. Agencja rekomenduje narzędzia, za pomocą których będziemy je realizować. Konsultanci PR określają, w jaki sposób będą mierzone efekty współpracy (KPI).

agencje interaktywne - rozwiązania, klienci

Realizacja

W tym punkcie strategia wynikająca z Discovery Report jest wprowadzana w życie w sposób zaangażowany, zorganizowany i systematyczny (zasada ZZS). Audyt i optymalizacja podjętych działań to jedne z ważniejszych działań podejmowanych przez konsultantów. Agencja pozostaje w stałym kontakcie z klientem i systematycznie raportuje aktywności.

graficy ikona

Analiza efektów

Niekoniecznie na koniec, ale bardzo często również na poszczególnych etapach realizacji. Konsultanci stale monitorują markę i analizują rezultaty podjętych aktywności. Na podstawie otrzymanych wyników agencja ustala najlepszą koncepcję działania.

Cennik

Każda oferta PR Calling przygotowywana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta.

Chcesz przetestować PR Calling?

Skontaktuj się z nami i zarejestruj za pomocą dedykowanego linka!
Ciesz się platformą do codziennych działań marketingowych!

Wypełnij formularz, skontaktujemy Cię z właściwą osobą
i poprosimy partnera o ofertę specjalnie dla Ciebie!
  Administratorem danych jest DevaGroup sp z o.o. z siedzibą w Krakowie.
  Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych podanych w formularzu znajdziesz w naszej Polityce prywatności.


  Wymagasz więcej? Szukasz pełnej marketingowej obsługi dla Twojej firmy?
  Od 2005 roku cieszymy się zaufaniem firm, dla których jesteśmy szerokim wsparciem w marketingu.
  Skutecznie zarządzamy milionami złotych naszych klientów:
  od szerokich możliwości Google Ads przez pozycjonowanie po reklamę na Facebooku.
  Twój dedykowany opiekun wysłucha Twoich potrzeb i przygotuje spersonalizowaną ofertę. Skontaktuj się już dziś!

  michal zawislak 300 300

  Michał Zawiślak,
  New Business Specialist
  798 948 844
  michal.zawislak@devagroup.pl

  Scroll to Top