Czym jest PrestaShow oraz PrestaShop?

PrestaShow to specjalne miejsce, w którym zakupisz ponad 30 profesjonalnych modułów przeznaczonych dla sklepów internetowych opartych na darmowym silniku eCommerce - PrestaShop.

Moduły PrestaShow są na bieżąco modernizowane i ulepszane, w trosce o lepszy wygląd i funkcjonalność sklepów na nich opartych. Inwestując w technologię, PrestaShow z miesiąca na miesiąc wydaje ponad 20 nowych aktualizacji i ulepszeń.

Technologia PrestaShow jest polecana każdemu, kto chce przenieść swój biznes do Internetu i  zoptymalizować procesy sprzedażowe zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. PrestaShow oferuje funkcjonalności takie jak: edycja banerów, analiza zamówień, systemy rabatowe oraz programowanie. Na module PrestaShow zainstalujesz dodatkowe rozwiązania, takie jak porównywarki czy e-płatności.

Jedna platforma - 30 dodatków w PrestaShow

 

Łącz funkcjonalności

Moduły dostępne w PrestaShop doskonale komunikują się między sobą. Dostępne funkcjonalności możesz łączyć, dzięki czemu zautomatyzujesz wiele czynności.

 

Regularne powiadomienia

Zakończona aktualizacja, nowy komentarz, a może kilka nowych leadów? Z modułami PrestaShow będziesz zawsze na bieżąco z najważniejszymi komunikatami Twojego sklepu.

 

Elastyczny wygląd

Wyświetlanie treści w modułach PrestaShow jest responsywne - możesz elastycznie dostosowywać wygląd swojego sklepu do mobile i desktop. Wszystko ze standardami RWD i SEO!

 

Automatyczny backup

Bieżące aktualizacje możesz wykonać jednym kliknięciem. Jeżeli nie spodobają Ci się zmiany - bez obaw. moduł za każdym razem wykonuje backup, dzięki któremu w razie problemów możesz przywrócić jego poprzednią wersję.

 

Bez bariery językowej

Każdy z modułów PrestaShow przetłumaczony jest na język angielski i polski. To efekt wykorzystania nowoczesnych technologii (PHP 7.4.), które dają gwarancję bezpieczeństwa oraz wydajności.

Wypełnij formularz, skontaktujemy Cię z właściwą osobą i poprosimy partnera o ofertę specjalnie dla Ciebie

Chcesz poznać szczegóły? Porozmawiaj
z naszym doradcą!

Wymagasz więcej? Szukasz pełnej marketingowej obsługi dla Twojej firmy?
Od 2005 roku cieszymy się zaufaniem firm, dla których jesteśmy szerokim wsparciem w marketingu.
Skutecznie zarządzamy milionami złotych naszych klientów:
od szerokich możliwości Google Ads przez pozycjonowanie po reklamę na Facebooku.
Twój dedykowany opiekun wysłucha Twoich potrzeb i przygotuje spersonalizowaną ofertę. Skontaktuj się już dziś!

Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

darmową rozmowę wideo

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991