Szkolenie Google Analytics

Poznaj praktyczne zastosowanie Google Analytics

Poziom podstawowy z elementami średnio-zaawansowanymi

15 października 2020 - szkolenie odbędzie się stacjonarnie w Krakowie!

05 listopada 2020 - szkolenie odbędzie się online!

Prowadzący: Krzysztof Marzec, Marta Koziarz

Sekret najlepszych szkoleń?

Dwóch doświadczonych prowadzących praktyków

Wiemy, że nie można mówić o profesjonalnych działaniach marketingowych w internecie bez analityki. Celem naszego szkolenia jest przybliżenie uczestnikom zasad działania narzędzia Google Analytics. Pokażemy, jak można wyciągać z niego przydatne informacje i jak je interpretować. Szkolenie jest dedykowane wszystkim, którzy realizują działania marketingowe w internecie i chcieliby poszerzyć lub ugruntować swoją wiedzę. Nasza agencja osiągnęła jeden z najlepszych poziomów w EMEA (Google Premium Partners Awards EMEA Finalist) i oficjalnie jesteśmy Partnerem Google Premier z kampaniami na znacznie wyższym poziomie niż średnia innych partnerów. Potwierdza to również nasz wyjątkowy status Rising Stars.

Uczenie osób dorosłych to wyzwanie. Mam za sobą dziesiątki szkoleń, kilkadziesiąt godzin nagranych webinarów i kursów w tematyce Google Ads. Dawno przekroczyłem tysiąc przeszkolonych osób. Z Google Analytics korzystam od 2005 roku w codziennej pracy, dodatkowo odbyłem wiele kursów jak uczyć i prezentować. Na tym szkoleniu dostajesz gwarancję, że trafisz na praktyka i doświadczonego szkoleniowca. Mam za sobą dziesiątki wystąpień na najlepszych konferencjach w kraju oraz szkolenia na zlecenie Google dla najlepszych agencji i domów mediowych w programach Akademia Google Partners oraz BIG6. Moje książki w tematyce Google sprzedały się w ponad trzech i pół tysiącach egzemplarzy, a pozycja opisująca egzaminy Google urosła do rangi podręcznika, z bardzo wysokimi ocenami czytelników.

Krzysztof Marzec, CEO

Prowadzę 10-osobowy zespół SEM, koordynując rozwój i wdrażanie innowacji. Jestem certyfikowaną specjalistką Google Ads i Analytics oraz praktykiem marketingu i analitykiem w jednym. Nieważne, czy jesteś lokalnym sklepem, czy znaną marką - znajdę sposób na prowadzenie Twojej kampanii. Pomogę wdrożyć i zrozumieć analitykę. Prowadzę również indywidualne szkolenia. Jestem finalistką konkursu Google Premier Partners Awards EMEA i wykładowcą Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu z zakresu analityki internetowej.
Marta Koziarz, Head of SEM

Gwarantujemy Ci wiedzę, która zacznie dla Ciebie zarabiać w postaci optymalnej analityki. Jeśli szukasz szkolenia z Google Analytics na najwyższym poziomie merytorycznym i dydaktycznym – zapisz się już dziś!

Google Partner
Google Partners Rising Stars
AOTY
Google Partner Finalist
 

Co wyróżnia nasze szkolenia?

Szkolenia to nasza wizytówka: merytoryka, jakość i praktyka.

 
check_green
Małe grupy, aby skutecznie się uczyć i rozwiązywać indywidualne problemy,
check_green
Dwóch prowadzących gwarantujących dynamikę i szerokie spojrzenie na omawiane tematy,
check_green
Ankieta przed szkoleniem badająca Twoje potrzeby i dostosowująca program,
check_green
Materiały wideo i zadania przed szkoleniem wyrównujące poziom i wiedzę,
check_green
Materiały wideo i ocena zadań po szkoleniu sprawdzająca wiedzę,
check_green
Zadania praktyczne, liczne ćwiczenia oraz gwarancja, że wyjdziesz zadowolony,
check_green
Uwaga: Jeśli uczestniczyłaś/eś już w naszym szkoleniu Google Analytics- wybierz szkolenie zaawansowane lub indywidualne,
check_green
Partner merytoryczny: Specjalne niespodzianki od partnera będą dostępne dla wszystkich uczestników szkolenia.

Agenda szkolenia Google Analytics
 
 • Przed szkoleniem

  Wypełniasz ankietę, która pozwoli nam dostosować do Ciebie jego poziom i wymagania. Otrzymujesz materiał wideo z instrukcjami i zadaniami do wykonania przed szkoleniem. Zaplanuj co najmniej dwie godziny na samodzielną pracę.
 • 15 października 2020

  Biuro DevaGroup
  Łokietka 8D/26, Kraków
 • 9:00 - 10:30

  Wstęp do Google Analytics
  • Rozwinięcie pojęć i dyskusja,
  • Praca z raportami na żywo w oparciu o konto demonstracyjne,
  • Raporty źródła ruchu oraz analiza jakości ruchu.
 • 15’ Przerwa kawowa
 • 10:45 - 12.30

  Śledzenie wartości użytkowników:
  • Przegląd raportów pod audyt seo ux,
  • Wyznaczanie celów i śledzenie zdarzeń – w biznesie i w Google Analytics,
  • Konwersje i moduł e-commerce.
 • 60’ Przerwa obiadowa
 • 13:30 - 15:00

  • Nie daj się oszukać ostatniemu kliknięciu – ścieżki wielokanałowe i modele atrybucji w praktyce,
  • Możliwości implementacji analityki na stronie.
 • 10’ Przerwa kawowa
 • 15:10 - 16:00

  • Google Data Studio – łącz dane, twórz czytelne i użyteczne dashboardy,
  • Q&A – pytania od uczestników i wspólna dyskusja nad case'ami.
 • Zakończenie szkolenia- sesja pytań i odpowiedzi.
 • Po szkoleniu

  Wypełniasz ankietę oceniającą szkolenie. Wraz z certyfikatem otrzymujesz prezentacje oraz materiały z linkami do narzędzi i wiedzy. Wysyłasz nam kampanię do oceny – każdy uczestnik dostaje bezpłatną godzinę konsultacji online.
 

Co zyskasz dzięki szkoleniu?
Ulepsz swoje CVrozwiń

Po szkoleniu otrzymasz rozpoznawalny w branży certyfikat zaświadczający o Twojej wiedzy uzyskanej w naszym szkoleniu.


Know-how nowości w Google Analyticsrozwiń

Na szkoleniu bazujemy na najnowszych informacjach związanych z Google Analytics. Przedstawimy wiele ciekawostek i nowości.


Gwarantujemy czysty zyskrozwiń

Wiedza, którą zdobędziesz na szkoleniu zaprocentuje podczas Twojej dalszej kariery. Rozwiniesz swój warsztat i będziesz świadomie podejmował dalsze decyzje związane z Google Analytics w Twojej firmie.


Zapisz się na szkolenie
 

Przy zakupie 2 szkoleń oszczędzasz 100 zł, trzech: 300 zł, natomiast przy zakupie 4 szkoleń otrzymasz łącznie aż 500 zł rabatu. Rabat obejmuje wszystkie szkolenia (online i stacjonarne) w których weźmiesz udział w październiku i listopadzie 2020 r.

Wybierz szkolenie lub szkolenia:
Dane do faktury:


Jeśli posiadasz kod rabatowy, wpisz go poniżej (kod rabatowy nie łączy się z innymi rabatami)


Administratorem danych jest DevaGroup sp z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie. Obowiązuje regulamin świadczenia usług.
Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych podanych w formularzu znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Dlaczego warto wybrać szkolenia DevaGroup?


Mamy prestiżowy status Partnera Google Premier.

Naszych prelekcji wysłuchało ponad 10.000 osób, kolejne 3000 odwiedziło nasze szkolenia, a 5000 nasze wydarzenia semKRK.

Książki autorstwa naszych trenerów wydane przez Helion oraz PWN wyprzedawały wznowione nakłady, a ponad setka artykułów ukazała się najważniejszych branżowych pismach marketingowych i prasie drukowanej.

Szkolą wyłącznie praktycy. W codziennej pracy dla naszych klientów - w tym firm z pierwszej ligi polskiego Internetu wykorzystujemy omawiane narzędzia i autorskie metody optymalizacji kampanii. Sami szkolimy się stale aby dostarczać wiedzę jeszcze ciekawiej i lepiej.

Znamy się na szkoleniu osób dorosłych - szkolimy od ponad 6 lat mając również doświadczenie w prowadzeniu zajęć na uczelniach (Uniwersytet Jagielloński, Akademia górniczo Hutnicza, Wyższe Szkoła Europejska, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania) w ramach studiów dziennych jak i podyplomowych. Największe polskie firmy takie jak Allegro, Neonet, Beck doceniły nasze doświadczenie. Zapraszały nas również organizacje takie jak Stowarzyszenie Lewiatan czy Fundacja Uniwersytet Dzieci.

Krzysztof Marzec oraz Tomasz Trzósło szkolili bezpośrednio dla Google Polska m.in. w ramach Akademii Google Partners jako Certyfikowani Trenerzy Google Ads. Szkolili wszystkie najlepsze agencje SEM oraz w przypadku Krzysztofa Marca domy mediowe z BIG6.

Każde szkolenie poprzedza ankieta, dzięki której dostosowujemy poziom do grupy. Dodatkowo dostaniesz materiały wideo wyrównujące wiedzę. Opcjonalnie nadając nam dostępy do swoich danych możesz liczyć na wstępny audyt swoich kampanii w trakcie szkolenia lub po nim. Poufność danych zapewnia nasze agencyjne NDA.

Szkoleniowcy tworzą materiały dla specjalistów marketingu, search engine marketingu ale również specjalistów z dziedzin pokrewnych oraz właścicieli biznesów. Mamy duże doświadczenie w e-commerce oraz szkoleniu webmasterów i osób pragnących rozwijać swoje kompetencje w nowej branży.

Nasi trenerzy prowadzili zajęcia m.in. w: Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu, Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie oraz Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ!

Doświadczenie w branży marketingu w wyszukiwarkach zbieramy od 2005 roku i lubimy się nim dzielić. Efekt to dwie wysoko oceniane książki, z których jedna stała się nieformalnym podręcznikiem do egzaminów Google a druga doczekała się drugiego wydania i ponad 3500 sprzedanych egzemplarzy.Dowiedz się więcej >
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991