Aplikacje na Facebooku

Tworzenie aplikacji na Facebooka

Jedną z oferowanych przez nas usług jest tworzenie aplikacji na Facebooku. Nasi webmasterzy i programiści mają duże doświadczenie w tym zakresie i mogę zarówno tworzyć aplikacje od zera, dostosowując je do specyficznych potrzeb Klienta, lub wykorzystać gotowe już szablony i je spersonalizować. Poza samym stworzeniem aplikacji możemy też zająć się jej promocją i stale zwiększać zainteresowanie aplikacją wśród użytkowników Facebooka stanowiących naturalną grupę odbiorców.

Sprawdzone rozwiązania

Przygotowujemy zarówno formularze, gry, jak i bardziej skomplikowane rozwiązania. Najlepsze aplikacje na Facebooku cechują się tym, że są sprawdzone i przetestowane. W naszej firmie korzystamy tylko z pewnych i sprawdzonych rozwiązań.

Koszty aplikacji szacowane są według konkretnych potrzeb klienta.

Ile to kosztuje?

 

Ceny aplikacji zaczynają się już od 500zł

Pakiet obejmuje opracowanie koncepcji i personalizację wybranej aplikacji, przygotowanie grafik zawierających logo klienta, a także testy funkcjonalności. Dodatkowo oferujemy promocję aplikacji na blogach, fanpage i stronach konkursowych, a także zarządzanie promocją kampanii w ramach Facebook Ads.
 
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

darmową rozmowę wideo

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991